Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matthysse vs Provodnikov
19-04-2015, 07:17 AM
Post: #51
RE: Matthysse vs Provodnikov
No ja podliczylem i mam 116-112 Mathysse, czyli nie tak blisko remisu jak myslalem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 08:49 AM
Post: #52
RE: Matthysse vs Provodnikov
Jak coś chłopcy,to powtórka na polsat sport :3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 09:47 AM
Post: #53
RE: Matthysse vs Provodnikov
116-112, ew 117-111 Matise

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 10:14 AM
Post: #54
RE: Matthysse vs Provodnikov
Panowie,prawdopodobnie czeka nas teraz walka Crawford-Matthysse,ja mam poważny problem z typem lecz za faworyta uważam Crawforda,ten facet jest według mnie lepszy także od Garcii,i stawiałbym na jego zwycięstwo na punkty 115-113.Nie wykluczam jednak że jakby Lucas przygotował świetną formę to mógłby dać bardzo równą walkę,jak wy stawiacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 10:31 AM
Post: #55
RE: Matthysse vs Provodnikov
116-112
4,5,11,12-Prowo,reszta Lucas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 11:57 AM
Post: #56
RE: Matthysse vs Provodnikov
Niżej niż 115-113 wg mnie nie można tego (uczciwie) wypunktować. Ja miałem 116-112, ale równie dobrze można to było zapisać 117-111. Remis tutaj to już jest bardzo naciągany tak więc cenne zwycięstwo Argentyńczyka stało się faktem. Jak dotąd to jedna z najlepszych walk jakie w tym roku widziałem jeśli nie najlepsza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 12:09 PM
Post: #57
RE: Matthysse vs Provodnikov
Mnie walka rozczarowala, jak na to czego sie spodziewalem. Zgadzam sie jednak z Martinem, ze i tak byla to jedna z najlepszych potyczek w tym roku. Mialem dla Lucasa 118-111(jedna runda poszla na remis). Zarowno 115-113, jak i remis nie wchodza moim zdaniem w gre. 8-4 w rundach, to wg. mnie najmniejszy wyrok kary dla Ruslana, choc i tego nie widzialem, a ogladalem wszystko na szkielku w HD.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 12:36 PM
Post: #58
RE: Matthysse vs Provodnikov
Sam punktowałem ten pojedynek 115-113 dla LMM i jestem w sumie zdziwiony, bo "na oko" Lucas przeważał wyraźniej, ale runda rundzie nierówna. Argentyńczyk zawalczył znakomicie, szczególnie pierwszą połowę dystansu. Znakomity lewy prosty, duża precyzja uderzeń, duża różnorodność, wyczucie dystansu, wszystko znakomicie funkcjonowało i twarz Prowodnikowa długo robiła za żywą tarczę. W końcowej fazie walki Lucas nieco zwolnił, Rosjanin zaczął również w końcu trafiać i myślę, że na 4-5 rund na przestrzeni całej walki zasłużył, lecz zwycięstwo należało się tutaj Matthysse i nie mam co do tego wątpliwości, mimo bliskiego wyniku. Prowodnikow długo napalał się tylko na pojedyńcze silne sierpy, których Argentyńczyk unikał lub je blokował i dalej robił swoje, karcąc twardego Rosjanina raz za razem. Znakomity mecz Matthysse, dobre widowisko.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 12:41 PM
Post: #59
RE: Matthysse vs Provodnikov
Prowodnikow jest strasznie surowy, co pokazała już walka z Algierim. Defensywa - kompletne zero. Rosjanin tak zbierał, że po 6 rundzie uważałem, że walkę należałoby przerwać. Końcówkę jednak miał całkiem niezłą. Szczena i cios godne podziwu, ale reszta elementów za słaba na poziom mistrzowski. Matthysse dobrze rozegrał tą walkę pod względem taktycznym i pokazał, że jest wszechstronniejszy. Remis to żart. Dla mnie 117-111 dla Argentyńczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2015, 01:03 PM
Post: #60
RE: Matthysse vs Provodnikov
Zgadzam się z panami @Martin i @BMH ja szukałem rund dla Ruslana.Czwarta i jedynasta pewnie dla niego,5 raczej remisowa tak jak i 12(ale tu Rusek napieral,niech ma).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości