Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruenroeng vs Shiming
07-03-2015, 03:49 PM
Post: #11
RE: Ruenroeng vs Shiming
Chińczyk w każdej rundzie kilka razy trafia, Ruenroeng kilka razy kontruje, punktuje jabem. Rundy dość wyrównane, trudne do oceny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 04:08 PM
Post: #12
RE: Ruenroeng vs Shiming
Mało ciosów trafia. Ostatnie dwie rundy dla Zou, ale jak widzą to sędziowie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 04:20 PM
Post: #13
RE: Ruenroeng vs Shiming
Mało efektowne bokserskie szachy. Częściej czysto trafiał Amnat i zasłużenie wygrał.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 04:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2015 04:24 PM przez Gogolius.)
Post: #14
RE: Ruenroeng vs Shiming
Krychu, machnales sie w 9. rundzie Wink

WP chyba odszczeka swoja niewiare w mistrza Big Grin

No i walka nie bylo a z tego co pisal Krychu mozna bylo znalezc podstawy. To cieszy. Plan z Zou na zawodostwie raczej nie wypalil, nie udzwignal oczekiwan. Arum ma teraz niezly bol glowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 04:26 PM
Post: #15
RE: Ruenroeng vs Shiming
Teraz jest chyba wszystko ok :v
Jestem zdziwiony, że nie zwałowali Ruenroenga.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 04:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2015 04:28 PM przez Krzych.)
Post: #16
RE: Ruenroeng vs Shiming
Czy ja wiem czy ma ból głowy...? Kariery poza USA i tak raczej dla niego nie planował, a służył mu on tylko do wejścia na rynek chiński. Może nie tyle wejścia co rozpoczęcia tam systematycznej działalności i takiego trochę rynku zbytu dla walk, które w USA ze względu na podatki nie były zbytnio opłacalne, jak np. Pacquiao-Rios. Zainteresowanie Shimingiem w Chinach jakoś drastycznie nie spadnie, a Bob sobie będzie nadal organizował tam gale.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 04:34 PM
Post: #17
RE: Ruenroeng vs Shiming
Czy ktoś oglądał walkę Tapii? Rozwalił szybko Dawsona, z którym problemy miał Trout. To świadczyłoby o dużej klasie i postępach Tapii. Jednak walki nie widziałem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 04:50 PM
Post: #18
RE: Ruenroeng vs Shiming
Ruenroeng zdecydowanie przeważał w drugiej części walki, kiedy to Chińczyk głównie pruł powietrze, a Taj kontrolował walkę jabem, kontrami i świetnym poruszaniem się po ringu. Przegrał może ze 3 rundy w początkowej fazie i punktacja sędziów w sumie OK.

Wielkie gratulacje dla tajskiego mistrza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2015, 08:44 PM
Post: #19
RE: Ruenroeng vs Shiming
Oglądałem przed chwilą powtórkę na PS i jestem zaskoczony, że nie dali zwycięstwa Chińczykowi. Pindera i Sosnowski trochę mu sprzyjali w drugiej połowie walki. Trzeba to będzie wypunktować na spokojnie, gdy pojawi się materiał wideo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 07:04 PM
Post: #20
RE: Ruenroeng vs Shiming
No muszę przyznać że Ruenroeng mnie zaskoczył pozytywnie, spodziewałem się z jego strony raczej ćiaglej biernośći i faulowania przez całą walkę, było oczywiście trochę zapasòw, jak to na niego przystało, ale fajnie też zdarzyło mu się kontorwać Zou, lewy mu funkcjonował, nieźle też kontrolował shcodzenie z linii ciosu. , , trochę cyrku wprowadził ,
i musze odszczekać to co @Gogolius mi przypomniał,obstawiałem łatwe zwycięstwo Zou na punkty, tymczasem Chińczyk
który w tym pojedynku był mało aktywny, szedł do przodu, trzeba z deczko przyznać, ale bez ciosòw,wyprowadzał ich bardzo mało w każdej z rund, dlatego też Amrat, spokojnie lokował kontry,Zou za mało kombinacji, jak już to dwa, trzy ciosy w akcji lokował,
w końcówce trochę podkręcił tempo, gdy Freddy kazał mu to zrobić, Taj trochę zwolnił,kondycja spadła,ale i tak Shiming nie był w stanie, , mocniej przyćisnąć rywala,.
Ruenroeng to niezły Champion tej federacji,ale tak czy tak na tle pozostałych, mistrzów innych federacji, na tle Mistrza WBC , Romana Gonzaleza czy mistrza WBO/WBA,Estrady wypada dość przeciętnie.

Polsat mnie oszukał, Big Grin , Spodziewałem się gali na żywo o 2.00, z myślą że o 00.00 zobaczę powtórkę gali z Makao, Pacquiao-Algieri, a tu już na wstępie, dotarłem do domu na 3 rundę, retransmisji, walki Shiming Zou-Ruenroeng. ,,,a gala odbyła się w południe naszego czasu karwasz, ,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości