Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawid Kostecki
20-08-2014, 08:27 AM
Post: #61
RE: Dawid Kostecki
Wszystko pięknie, tylko ja bym go chciał jednak zobaczyć w ringu. Myślę, że w jego przypadku weryfikacja nastąpi szybko, albo okaże się że jest w stanie walczyć o najwyższe cele albo będzie gwiazdą - na naszym podwórku...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 09:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2014 09:21 AM przez Krzych.)
Post: #62
RE: Dawid Kostecki
Ciekawie to wszystko wygląda, ale najpierw trzeba wyjść do ringu. Jakieś ściemy to nie są, bo jakby nie brał tego na poważnie to by wyszedł z więzienia spasiony jak Szpilka do 125 kg a nie przechodził na weganizm. Przejście na taką dietę nie jest proste. No nic, zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 04:16 PM
Post: #63
RE: Dawid Kostecki
Szpilka w pierdlu należał do gitów, więc zjadał swoją porcję i jeszcze ze dwie, które zabierał frajerom i cwelom. Dlatego się tak upasł. Z Kosteckim widocznie było inaczej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 04:52 PM
Post: #64
RE: Dawid Kostecki
@Hugo
Choć mogło tak być to wolę to przyjąć jako dobry żart Wink
Może po prostu Kostecki wyciągnął wnioski z odsiadki Artura i nie chciał powtórzyć jego błędów? Mądrze bo jest dużo starszy niż Szpila gdy opuszczał zakład karny. Są już jakieś fotki Dawida?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 04:54 PM
Post: #65
RE: Dawid Kostecki
Być może Kostecki naprawdę przeszedł jakąś przemianę,może coś jak Hopkins Big Grin.Czekam bardzo na jego powrót i wtedy zobaczymy na co go jeszcze stać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 05:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2014 05:16 PM przez Hugo.)
Post: #66
RE: Dawid Kostecki
Mniejsza o powody, dla których Kostecki schudł. Ważna jest jego ringowa przyszłość. Ja niejednokrotnie twierdziłem, że to jest największy talent polskiego boksu z generacji lat 80. Jego problemem była infantylna psychika, do czego teraz sam się przyznaje. Jeżeli rzeczywiście spoważniał, to i w ringu powinno się to przełożyć na lepszą postawę, a przede wszystkim na bardziej równą formę. Musi tylko być stanowczy w stosunku do swoich promotorów i nie dawać znowu zwodzić obiecankami. Albo poważna walka w ciągu 1 roku, albo szkoda sobie głowę zwracać obijaniem następnych 10 czy 20 bumów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 06:01 PM
Post: #67
RE: Dawid Kostecki
@Jerome
Na jego fb masz aktualne zdjęcia.

https://www.facebook.com/PolishGipsy?ref=ts&fref=ts

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 07:20 PM
Post: #68
RE: Dawid Kostecki
Wow! Zmiana na plus, nieźle tą dziarę "zamknął" choć nie jestem fanem tatuowania sobie twarzy kogokolwiek gdziekolwek. Fryzura też może być, wizualnie nie jest źle, nie roztył się, nie kłamał. Czekam na powrót do pracy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2014, 08:13 PM
Post: #69
RE: Dawid Kostecki
Pewnie mi przypierdzielą karę, bo mam zapis w kontrakcie, ale jestem na to gotowy - ;d. Po obejrzeniu tych jego filmików uznaję, że pseudonim "Wesoły Kostek" bardziej by mu pasował.
Ciekawy jestem jak będzie wyglądał w ringu.. Roya Sobie powinien raczej odpuścić, bo wyglądają jakby ich teraz z 10 kilo dzieliło.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2014, 07:31 AM
Post: #70
RE: Dawid Kostecki
O ile pierwszy wywiad z Kosteckim po opuszczeniu więzienia przypadł mi do gustu, o tyle drugi wcale. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom spoważnienia, to jest znów ten sam infantylny Cygan, który się wygłupia i daje się nieść życiu, zamiast samemu to życie kształtować. Konkretnie nie podoba mi się jego lekceważący ton wypowiedzi o Sęku, którego rzekomo "tak się boi, że z nim nie będzie walczyć". Jeśli nie Sęk, to kto? Zamiast wykorzystać okazję skonfrontowania się z przyzwoitej klasy krajowym rywalem, Kostecki pewnie znowu będzie czekał, aż Wasilewski załatwi mu walkę o pas mistrza świata, a póki co dostanie w tym roku jakiegoś buma "na przetarcie". Na wiosnę następnego, a potem może nawet samego Roya Jonesa Juniora. I to chyba będzie życiowa walka Cygana.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości