Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
03-05-2015, 08:27 PM
Post: #991
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Skupmy się na chwilę na Mannym.
Czego mu brakowało by odnieść zwycięstwo? Co mógł zrobić lepiej, inaczej? Coś wprowadzić nowego?
Jakby widział przebieg tej walki i cofnął się w czasie, był w stanie zadziałać lepiej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:31 PM
Post: #992
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Pomyślałem o tym co by było jakby walka odbyła się z 5 lat temu i odniosłem wrażenie że mogłaby być powtórka z "Hitmana" Floyd zdemontował go całkowicie.Brakowało Filipińczykowi pomysłu chyba przede wszystkim.

Według mnie Roach nie powinien już trenować ,a na pewno nie na takim poziomie,przy takich walkach,choć nie potrafię sobie wyobrazić Mańka z innym trenerem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:33 PM
Post: #993
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(03-05-2015 08:27 PM)Gogolius napisał(a):  Skupmy się na chwilę na Mannym.
Czego mu brakowało by odnieść zwycięstwo? Co mógł zrobić lepiej, inaczej? Coś wprowadzić nowego?
Jakby widział przebieg tej walki i cofnął się w czasie, był w stanie zadziałać lepiej?

Po po prostu jest gorszym bokserem. A nie ma żadnej przewagi fizycznej nad FMJ, by zrobić przynajmniej to co zrobił Maidana. Na 10 walk z Mayweatherem imho Pacquiao przegrywa każdą. Nie mam do niego jakiś zastrzeżeń odnośnie jego dyspozycji - walczył na tyle, na ile pozwolił mu rywal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:45 PM
Post: #994
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Czy można już obejrzeć całą galę w HD? Najlepiej w języku polskim, choć i innym nie pogardzę o ile wszystko będzie dobrej jakości. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:47 PM
Post: #995
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
@Redd,
jeszcze pięć lat temu , na 10 walk z Mayweatherem, wybrałby co najmniej 5,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:50 PM
Post: #996
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Kiedyś Floyd był dużo aktywniejszy w ataku i równie dobry w obronie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:50 PM
Post: #997
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(03-05-2015 08:45 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Czy można już obejrzeć całą galę w HD? Najlepiej w języku polskim, choć i innym nie pogardzę o ile wszystko będzie dobrej jakości. Smile

jakby co,cała walka w hd, dzisiaj o 23.00 na tvp1 (HD),,
cała gala średnia, oprócz głównej, , warto również obejrzeć na yt , , walkę Łomaczenki, z rodriquezem, kapitalny pokaz boksu Ukraińca,,,.Do momentu TKO, ,wypykał Gamaliera do "0" w rundach. , polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 08:56 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #998
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Obejrzałem właśnie drugi raz walkę i powiem, że bardzo dobra walka ze strony Moneya. Jedyne uciekanie jakie było to inteligentne zejście z lin z użyciem lewego sierpa. 2 razy został przy linach i te dwie rundy wygrał Pacman.

Trzeba też jasno powiedzieć, że poza 11 rundą Floyda cały czas skupił się na obronie i jego ataków było nie wiele stosunkowo. Ale pokazał świetne uniki i balans. Mistrz ataku Manny nie miał szans go trafić. Podobna trochę walka do Rigo vs Donaire, gdzie też wszyscy krytykowali kubańczyka.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 08:56 PM
Post: #999
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Walka skończyła się tak jak przypuszczałem.
Filipińczyk był bezradny na defensywę Amerykanina,zejścia z linii ciosu
Punktowałem 117-111.
Floyd oszukał Paca pracą nóg.
Z Maidaną celowo takiej nie miał i taki był plan.
Miał pokazać że już stracił warsztat na nogach.

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 09:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 09:03 PM przez redd.)
Post: #1000
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
@Wietnam
Uważam inaczej. Dawny Floyd jeszcze pewniej ograłby Pac - Mana, bo miałby ku temu więcej narzędzi, fizycznie byłby bardziej świeży, a przez co "ostry" i precyzyjny. Manny w swoim stylu jest dosyć ograniczony (oczywiście pod kątem bokserów klasy p4p), jeżeli trafia na rywala, który przed nim nie stoi i potrafi walczyć z defensywy to wygląda nie tak efektywnie. Widać to było też np, w walkach z Cotto, czy Mosleyem. Manny demolował Cotto, gdy ten parł do przodu i szukał konfrtonacji, jednak gdy porozbijany Miguel wrzucił wsteczny bieg, to destrukcyjność Pac - Mana znacznie spadła. Do cofniętego i wystraszonego Mosleya, też nie zabierał się jakoś wybitnie. A, że Floyd to mistrz defensywy i walki ze wstecznego, do tego jego obrona jest aktywna - to zawsze byłby strasznie trudnym i niepasującym przeciwnikiem dla Mannyego. Myślę, że ta walka 5 lat temu skończyłaby się tak jak pojedynek Moneya z Hattonem. Manny parłby nieustraszenie do przodu i zbierałby bezpośrednie prawe proste i lewe sierpy. W końcu te uderzenia by się skumulowały i po którejś z kontr Filipino by padł. Z dzisiejszej perspektywy śmiało można pisać, że Manny nie ma i nigdy nie miał narzędzi, by ograć Mayweathera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości