Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2015, 10:23 PM
Post: #12

Łap stream, jeszcze trzy rundy. Wynik w miarę równy, poczatek dla DeGale, ale ostatnie rundy Dirrell.Super walka.
23-05-2015, 10:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2015 10:38 PM przez Gogolius.)
Post: #13
Kurde, jestem rozczarowany, DeGale wreszcie dopchał się do walki o pas, miał Dirrella dwa razy na deskach a tu po punktacji Jima widzę, że przerżnął równo drugą połowę walki, a dwie ostatnie rundy w jego wykonaniu były po prostu słabe. Ciekawe co na to sędziowie.

Urywki rund każą myśleć, że DeGale po prostu stracił siły i wystrzelał się na początku Wink

Jednak DeGale, i dobrze, dużo bardziej wolę go od Dirrella i myślę, że jest większą przyszłością tej kategorii wagowej Smile
23-05-2015, 10:44 PM
Post: #14
Dokładnie tak było. Ja miałem 114-112 dla Chunky'ego, ale rundy 7,8,9,10,11 zapisałem dla DeGale'a. Dwa nokdauny ewidentnie zadecydowały. Mnie to się świetnie oglądało.
Co do przyszłości. Mi bardziej podobał się Dirrell, widać, że jest lepiej wyszkolony technicznie. Pierwszą rundę IMHO wygrał, potem były te dwa mocne nokdauny i potrzebował tych kilka rund, aby wrócić do siebie. Jak już to zrobił, punktował Chunky'ego. James to trochę taki dzik, ale lubię chłopaka. Ma przyszłość przed sobą, Dirrell zresztą też.
W ogóle, czarny miesiąc dla obu braci. Obaj mogli być mistrzami, realne szanse na to były, a tutaj zostali z niczym. Dla mnie jednak niespodzianka.
23-05-2015, 10:55 PM
Post: #15
Gdyby nie nokdauny, byłby remis. Brawo dla Dirrella za to, że się nie poddał, ale punktacja tych 2 sędziów jest w porządku.
23-05-2015, 11:05 PM
Post: #16
Rodriguez szybki win. Baker jednak rekord nabity na bumach, był bez szans. Choć dla mnie osobiście przerwanie walki było o wiele za wczesne. Być może nie odpowiadał zbytnio Baker przy linach, ale jednak Rodriguez prawie w ogóle nie trafiał. Można powiedzieć, że sędzia przerwał po ciosie w liny Tongue
23-05-2015, 11:33 PM
Post: #17
U mnie po obejrzeniu na slabym streamie 117-110 DeGale. Spokojnie mozna runde, lub dwie dac dla Andre, ale wygrana Anglika nie podlega dla mnie zadnej dyskusji.

24-05-2015, 09:54 AM
Post: #18
Cholera przegapiłem walkę...

No, ale wygrał ten, który miał wygrać Wink zatem @Joker pochwal się ile tam wyciągnąłeś mamony?
24-05-2015, 12:12 PM