Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jennings - Tupou (kontrowersja?)
23-06-2015, 05:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2015 05:13 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #1
Jennings - Tupou (kontrowersja?)



Założyłem temat ponieważ wydawało mi się to kontrowersyjne, że Jennings nie został liczony (11 minuta 43 sekunda filmu) ale po obejrzeniu powtórek doszedłem do wniosku, że Tupou nie trafił Jenningsa a ten się przewrócił najpewniej o liny, choć może i o własne nogi. Chyba, że ktoś ma inne zdanie, to proszę o opinie.

A co do samego pojedynku, to jest to naprawdę dosyć ciekawa walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 06:59 PM
Post: #2
RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?)
Cios w tył głowy :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 07:32 PM
Post: #3
RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?)
Ja bym to liczył.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 07:42 PM
Post: #4
RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?)
Cios nasadą w tył głowy - czyli cios nieprzepisowy, nie powinno być liczenia. W tym wątku: http://forum.bokser.org/thread-43-post-3...u#pid36117 wrzuciłem posta ze screenem, gdzie dokładniej opisałem całą sytuację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 08:10 PM
Post: #5
RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?)
Dziękuję Wam za zwrócenie mi na to uwagi. Nie zauważyłem, że to było od ciosu. Dla mnie wyglądało to tak, jakby Tupou się zamachnął nad głową Jenningsa a on odskakując zaplątał się w linach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2015, 11:48 AM
Post: #6
RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?)
Jak Tyson Fury walczył z Cunninghamem też przecież znokautował go łokciem czy jakoś tak. w każdym bądź razie to było nieprzepisowo ale jakoś nikt się tym nie przejął
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2015, 01:10 PM
Post: #7
RE: Jennings - Tupou (kontrowersja?)
Fury znokautował Cunninghama ciosem jak najbardziej prawidłowym. Tam były kontrowersje odnośnie wcześniejszego o jakieś 2 sekundy odepchnięcia Cunninghama przedramieniem. Moim zdaniem wszystko było O.K. Bokser ma prawo odpychać klejącego się do niego i usiłującego klinczować przeciwnika.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości