Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Mormeck
03-03-2012, 08:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2012 09:44 PM przez willow(konserwatysta).)
Post: #61
RE: Kliczko vs Mormeck
Walka

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/.../120309989
To działa


http://sportltv.com/film.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-03-2012, 11:27 PM
Post: #62
RE: Kliczko vs Mormeck
Ja pierdzielę, ten Mormeck to kompletny bum i paralityk, tego się oglądać nie da...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-03-2012, 11:34 PM
Post: #63
RE: Kliczko vs Mormeck
Już po walce, zgarnął hajs i nic pokazał ;/ Nic nie zrobił oprócz trzymania podwójnej gardy :/ KO 4 runda

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-03-2012, 11:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2012 11:37 PM przez Metzger.)
Post: #64
Bug RE: Kliczko vs Mormeck
P O R A Ż K A

Mormeck dał dupy po całości! Z takim podejściem do boksu nawet Adamek go znokautuje!
Chociaż Władek też się nie popisał z tym nieustannym wieszaniem się na rywalu. Dobrze chociaż, że nie próbował utrzymywać trupa na nogach do 10 rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-03-2012, 11:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2012 11:38 PM przez Rutherford.)
Post: #65
RE: Kliczko vs Mormeck
Tak jak pisałem wcześniej: Mormeck przegrał już w szatni. Wypłata życia i dziękuję. Po co nam te walki? Oby Thompson sprawił Władimirowi więcej problemów.

EDIT: Najgorsze jest to, że nawet nie ma czego komentować. Przecież tego nawet nie można nazwać sparingiem...

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-03-2012, 11:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2012 11:40 PM przez Kikas.)
Post: #66
RE: Kliczko vs Mormeck
Kolejny, co wyszedł na ring przegrany...

Czasem mam ochotę zastrzelić tego blondaska w okularkach Confused w tej kwestii w 100% popieram to co wyszczekał mu Booth podczas konferencji prasowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-03-2012, 11:41 PM
Post: #67
RE: Kliczko vs Mormeck
Nie ćwicząc boksu pokazałbym o wiele więcej. Nie żartuję. Mistrzowska walk ahahahaha ŻART JAKIŚ:D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-03-2012, 11:46 PM
Post: #68
RE: Kliczko vs Mormeck
no comments.
Mormeck wyszedł tam tylko, żeby AdamekFightPL i tomass50 mieli co wrzucić do nowych highlights Braci.
Klitschko gdyby nie Steward bawiłby się jedzeniem do 12 rundy. Ładny knockout.
Bernd? You're lier and bitch!

P.S.: W Thompsona nie wierze.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-03-2012, 11:49 PM
Post: #69
RE: Kliczko vs Mormeck
Nadszedl czas na podsumowanie. Kliczko pokazal to co zwykle ; jab, jab grab itp. Nieustannie faulowal, sciagal glowe Mormecka, wieszal sie na jego ramionach. Wykorzystywal swoje warunki do brudnej walki. Co prawda Mormeck tez sie nie popisal, ale ciezko jest walczyc z gosciem, ktory tak fauluje w poldystansie. Mysle, ze Francuz wciaz moglby dac swietna walke z starszym braci. Vitalij ma bardziej otwary styl co w polaczeniu z atutami Mormecka gwarantowaloby efektowny ppojedynek gdzie Francuza nie spisywalbym mimo wszystko na pozarcie. Ciagle prezentuje jeszcze swietny balans cialem i szybkosc. Wlad powinien miec odebrane jakies 2 pkt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-03-2012, 11:51 PM
Post: #70
RE: Kliczko vs Mormeck
@SGS
No proszę Cię... Bez żartów: Mormeck z Witalijem padłby tak samo szybko.

I za Władimir powinien mieć odebrane 2 pkt? Za to, że Mormeck ciągle wchodził w klincz?

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości