Ankieta: Kto wygra? Kliczko czy Fury?
Kliczko przez KO
Kliczko na punkty
Remis
Fury przez KO
Fury na punkty
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władimir Kliczko vs Tyson Fury
21-07-2015, 04:39 PM
Post: #21
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Pierwszego spotkania obu Panów jeszcze nie oglądałem. Widziałem f2f i cóż. Szkoda, że w dzisiejszych czasach mało kto traktuje Mistrzostwo Świata jako coś prestiżowego na tyle aby ubrać j*bany garnitur. Jennings tshirt, Fury polo... Władimir to prawdziwy Mistrz, piękny garnitur, schludnie, elegancko. Niby to tylko konferencja.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2015, 04:49 PM
Post: #22
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Nie wiem czy akurat garnitur jest idealnym rodzajem ubioru. W końcu to sport, jak mają jakieś fajne dresy czy koszulki to czemu nie? Smile
Poza tym w ogóle margines.
Dla mnie obaj mogą robić cokolwiek, i tak wszyscy ten pojedynek zapamiętają jako pierwszą od lat porażką Władimira i zmianę na tronie HW Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2015, 05:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2015 05:01 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #23
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Fury cały czas mówi, że Kliczko jest nudziarzem, a podczas jego walk to przeważnie tylko gwizdy słychać taka prawda.

Fury ma gadane, ale w ringu nigdy nie ma fajerwerków. Wszystkie wystrzeliwuje na konferencjach.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2015, 07:22 PM
Post: #24
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Mimo iż na papierze to zestawienie wygląda świetnie to mam przeczucie, ze Władek sobie poradzi z Furym bez większych problemów, albo łatwo wypunktuje sobie rywala (tak jak Jenningsa) albo zmiecie z ringu Brytola (tak jak Pulewa).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2015, 07:42 PM
Post: #25
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
@Jerome
Haye też w garniak ubrany nie był Big Grin z ostatnich rywali Kliczków to chyba tylko Adamek zachował klasę i założył garnitur na pierwszej konferencji.

Z jednej strony wierzę w Fury'ego. To duży facet, nie jest takim drewniakiem jak Wach, który mimo wszystko potrafił Kliczke lekko naruszyć. Władimir w ostatnich walkach pokazał, że nie jest już tak niebezpieczny jak kiedyś, nie bije z taką częstotliwością, oczywiście pomijam tutaj brutalny nokaut na Pulevie, który zamiast się bronić wyciągał łapy w stronę Kliczki. Z drugiej strony czym miałby on pokonać Władimira? doświadczeniem? to nieporównywalnie po stronie Władimira, umiejętnościami? to również zdecydowanie po stronie Kliczki, jedyna jego przewaga to warunki fizyczne i fakt, że potrafi je jako tako wykorzystywać, tylko jak poradzi sobie z rywalem takich gabarytów jak Kliczko? czy wtedy będzie mógł pozwolić sobie na zabawy przy linach jak z Chisorą? Jak dla mnie nazwisko ''Fury'' to tylko kolejna złudna nadzieja, że ktoś w końcu pokona Władimira.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2015, 08:52 PM
Post: #26
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
@RedHawk
Nie był, racja i jego też przez to potępiam. Pulev chyba był na którejś... Walcząc o MŚ powinno się zachować klasę i wiedząc że Mistrz będzie odstawiony wypada dotrzymać pola choć trochę. Pokazać ludziom, że ma się poważny stosunek do tytułów. No dobra, możecie mnie hejtować za hejtowanie ciuchów ale zwracam na to uwagę.

A co do Twoich prognoz, Fury w każdym aspekcie jest gorszy. Jest większy (nieco) ale nie umie tego dobrze wykorzystać. Wład już z kilkoma olbrzymami walczył i nic mu się nie stało. Tylko jeśli Fury narzuci rytm jak Chisora a przy tym nie zbierze stalowych młotów na szczękę to może bd miał szansę. A tak to kolejny typ do odstrzału. Po Wachu i Pulevie przestałem wierzyć że może Ci duzi potrafią coś...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2015, 11:16 PM
Post: #27
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Bernd Boente dla sky sports :

"Mogę powiedzieć, że przez najbliższe półtora roku obowiązuje nas kontrakt z na pięć walk z
telewizją RTL, która jest naszym partnerem. Więc to jest odpowiedź (na pytanie ile zostało
jeszcze pojedynków Władimirowi Kliczko)."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 11:55 AM
Post: #28
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Zatem zostało pięć pojedynków, oby Władimir dobrze to wykorzystał. Jego resume już jest imponujące a może być jeszcze bardziej okazałe. Ciekawe kogo weźmie po Tysonie? Jest kilka ciekawych nazwisk, zobaczymy. Mam nadzieję, ze odpuści już sobie Pianety i Leapaie a będą to zawodnicy z czołówki jak ostatnimi czasy (Powietkin, Pulew, Jennings, Fury).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 12:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2015 12:39 PM przez Jerome.)
Post: #29
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Nie no Wład rywali ma klasowych, tzn z teoretycznego topu. To nie jego wina że nie żyje w erach Tysona, Lewisa czy np Bowe'a. Nie ma co, Haye, Povietkin, Pulew, Fury.. Zostanie chyba już tylko Wilder i Joshua i ma wyczyszczone...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 12:40 PM
Post: #30
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Na pewno jedna walka bedzie ze slabszym nazwiskiem, moze po Tysonie wezmie jakiegos Arreole na odbudowe. Potem moglby walczyc z Wilderem lub Povietkinem a potem starac sie o rewanz z Furym.
Chyba ze od razu wezmie rewanz z Furym ale po dwoch porazkach z rzedu jego akcje baaardzo spadna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości