Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hughie Fury
06-08-2016, 08:49 PM
Post: #61
RE: Hughie Fury
Peter Fury chce walki Hughiego z Joshuą

Nie lubię takiego pierdzielenia głupot. Nie wiem, jak bardzo ciężko chory jest Hughie ale po ewentualnej walce z Antkiem będzie naprawdę bardzo, bardzo poważnie chory. Jednak przypuszczam, ze to jest tylko taka gadka szmatka Petera aby po słabszych walkach syna organizacje nie zepchnęły go na dalsze miejsca, nie daj Boże w niebyt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 11:33 PM
Post: #62
RE: Hughie Fury
Eddie Hearn zainteresowany walką Joshua vs Hughie Fury

A więc Hughie na poważnie jest brany pod uwagę przez Hearna, jako kandydat do walki z Joshuą w listopadzie. Nie mogę w to uwierzyć, że chcą zrobić taki pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2016, 08:17 AM
Post: #63
RE: Hughie Fury
Nie wiem co w tym dziwnego. Jest hajs do zrobienia, jest jakaś tam szansa na wygraną, jest spoko : )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2016, 04:36 PM
Post: #64
RE: Hughie Fury
Czyżby młody faktycznie wyzdrowiał? 29 października ma się spotkać z kimś z trójki Duhaupas, Takam lub Chisora. To już są rywale naprawdę bez zarzutu, doświadczeni i niebezpieczni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 07:16 AM
Post: #65
RE: Hughie Fury
Duhaupas i Takam według mnie go biją. Chisora też ma szanse.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 01:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2016 01:57 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #66
RE: Hughie Fury
(11-08-2016 07:16 AM)saliman1 napisał(a):  Duhaupas i Takam według mnie go biją. Chisora też ma szanse.
Chyba, że wyzdrowiał i już nie jest taki anemiczny, bez życia w ringu. Bo przez tą chorobę nie ma u niego tego ognia podczas walk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 01:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2016 01:45 PM przez Martin.)
Post: #67
RE: Hughie Fury
Hughie byłby moim faworytem w starciu z Chisorą i Duhaupasem, ale już z Takamem nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2016, 03:24 PM
Post: #68
RE: Hughie Fury
(21-09-2016 11:01 PM)Gogolius napisał(a):  Thompson już się zadeklrował, że zastąpi Andy'ego więc może Hughie nie zostanie na lodzie.
Co sądzicie o ich ewentualnym pojedynku? Mnie naprawdę bardzo ciężko to określić. Nie czytam jeszcze tak dobrze boksu i nie mam pojęcia, kto byłby ewentualnym faworytem w tym starciu. Thompson jest już bardzo wiekowy, z czołówką nie ma już żadnych szans ale jest w tej chwili "Cerberm doskonałym" - pasuje do tej roli idealnie, nadaje się do odsiewania zatrutych ziaren i plew od pełnowartościowego ziarna, z którego kiedyś może być dobry chleb.

W każdym razie, chciałbym aby na tej gali zawalczył Hughie i to nie z byle osiołkiem ale z kimś, kto faktycznie mógłby go przetestować. Andy Ruiz Jr. to była odważna decyzja ale czy Thompson nie byłby zbyt odważną?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2016, 04:02 PM
Post: #69
RE: Hughie Fury
Łatwa walka dla młodego, wypunktuje Thompsona samym lewym prostym 120-108. Ruiz byłby zdecydowanie bardziej wymagającym przeciwnikiem.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2016, 04:28 PM
Post: #70
RE: Hughie Fury
Też mi się wydaje, że Tiger jest za wolny. Paść nie padnie, ale Fury powinien go dość łatwo wypunktować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości