Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plebicyt forum Bokser.org 2015
21-12-2015, 10:08 AM
Post: #1
Plebicyt forum Bokser.org 2015
Kończy nam się kolejny rok w boksie, a więc czas na podsumowanie.
Leniwie pozwolę sobie na skopiowanie postu Krzycha sprzed roku, bo był bardzo dobry Smile

Polska

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku w Polsce

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Zawodowa pięściarka roku w Polsce

Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej?

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce

Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce

Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg?

Najlepsza walka roku w Polsce pod względem poziomu sportowego

Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

Nokaut roku w Polsce

Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku?

Deklasacja roku w Polsce

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

Debiutant roku w Polsce

Kto z tegorocznych polskich debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?

Trener roku w Polsce

Który z naszych trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Promotor roku w Polsce

Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta?

Wydarzenie roku w Polsce

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz

Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Rozczarowanie roku w Polsce - walka

Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce

Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku w Polsce

Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

Największy przegrany roku w Polsce

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Ulubieniec polskich kibiców

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Polski błazen roku

Który z pięściarzy zawodowych z Polski zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł polskiego błazna roku 2014?

Największy wygrany roku

Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2014 roku?

Największa niespodzianka roku

Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej?

Świat

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Zawodowa pięściarka roku

Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej?

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa

Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najbardziej emocjonująca walka roku

Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg?

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego

Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

Nokaut roku

Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?

Deklasacja roku

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

Debiutant roku

Kto z tegorocznych debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?

Trener roku

Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Promotor roku w Polsce

Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?

Wydarzenie roku

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Rozczarowanie roku - pięściarz

Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Rozczarowanie roku - walka

Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku

Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku

Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

Największy przegrany roku

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Ulubieniec kibiców

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Światowy błazen roku

Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2014?

Największy wygrany roku

Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2014 roku?

Największa niespodzianka roku

Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2014 roku?


Jeżeli ktoś chce się wypowiadać na temat boksu amatorskiego to bardzo proszę : )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 11:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2015 11:36 AM przez Gogolius.)
Post: #2
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Polska

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku w Polsce (to pytanie podzielę na dwie odpowiedzi)
- Andrzej Fonfara - bardzo dobre skalpy, Chavez na rozkładzie, zrobił duży krok do przodu.

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

- Głowacki - rzecz oczywista, bo osiągnął mistrzowski pas kosztem Hucka

Zawodowa pięściarka roku w Polsce
Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej?

- Ewa Brodnicka - międzynarodowy tytuł + zwycięstwo nad Piątkowską

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

- Andrzej Fonfara - dla mnie rozwija się dużo szybciej i widoczniej niż Łaszczyk czy Szymański

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce
Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?

- Ewa Piątkowska, spora różnica między walką z Brodnicką a walką o pas

Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce
Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg?

- Głowacki - Huck, zdecydowanie. Deski Głowackiego, stał nad przepaścią, a potem wygrał przez nokaut. Miazga.

Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?
- Fonfara-Chavez - to jak Andrzej zneutralizował i obił Juniora to klasa światowa

Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku?

- Ugonoh i ten jego prawy overhand z bodajże przedostatniej walki z jakimś bumem

Deklasacja roku w Polsce

- chyba niestety Syrowatki z Jackiewiczem

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

- Andrzej Fonfara Chaveza

Trener roku w Polsce

- trener Ugonoha kimkolwiek jest Wink

Promotor roku w Polsce

Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta?

- jeżeli podciągnąć zorganizowanie walki Wilder-Szpilka pod Wasilewskiego to chyba on

Wydarzenie roku w Polsce

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

- chyba Fonfara-Chavez Jr.

Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz

- Masternak, mimo wszystko liczyłem na więcej

Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

- Masternak - Bellew

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce

Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

- wałek Masternaka w RPA

Największy przegrany roku w Polsce
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?
- Masternak i Wach, jeden sportowo drugi pozasportowo

Ulubieniec polskich kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

- Kibiców - Głowacki, moim? Ciężkie pytanie, chyba Andrzej Fonfara

Polski błazen roku

- Wach za wpadkę dopingową

Największy wygrany roku
Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2014 roku?

- dzięki występom najwięcej zyskał Głowacki bo to mistrz świata, pozaringowo najwięcej zyskał Szpilka titleshotem do Wildera.

Największa niespodzianka roku
Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej?

- mimo wszystko zwycięstwo Głowackiego z Huckiem

Świat

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Floyd Mayweather - grono rywali ogromne po ten tytuł, ale zwycięstwo nad Pacquaio, zakończenie kariery jako niepokonany, bilans 49-0, miliony zarobione, osiągnął najwięcej

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

- kurde, Ortiz? Patrząc na jego walki z bumami, a jego potyczkę z Jenningsem... no i Fury! Big Grin

Najbardziej emocjonująca walka roku
Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg?

- najbardziej emocjonująca była Miura- Vargas

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego
Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

- sam nie wiem, podobał mi się Cotto z Alvarezem, ale wypadałoby żeby obaj bokserzy pokazali coś dobrego.

Nokaut roku
Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?
- nie kojarzę czystego nokautu, który wywarł na mnie jakieś większe wrażenie. O, może Povietkin z Perezem.

Deklasacja roku
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

- Rigondeaux Big Grin pod względem wyniku. Pod względem oczekiwań bardziej wyrównanej walki to Floyd z Pac-Manem i Fury - Kliczko, nie były to deklasacje, ale bardzo wyraźne zwycięstwa.

Promotor roku
Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?

Al Haymon za budowanie swojego imperium

Wydarzenie roku
Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

-Mayweather - Pacquaio, nie ma o czym gadać

Rozczarowanie roku - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

- pozasportowo rozczarował mnie Pac-Man swoimi wymówkami na temat kontuzji. Sportowo... po Kliczce spodziewałem się więcej, także po Jenningsie, ale jednak overall najbardziej rozczarowany jestem Andym Lee.


Rozczarowanie roku - walka
Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

- Chyba Floyd vs Manny, ale hype był tak ogromny, że to nie dziwota. Oczekiwałem też więcej po Kliczko-Fury.

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku
Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

- Cotto-Alvarez, nie oglądałem walki drugi raz ale na żywo to dla mnie mega skandal

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

- Fury - Kliczko. Nie takie wałki w Niemczech się odbywały.

Największy przegrany roku
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?
- Rigondeaux, bo miał prawie rok przerwy, Ward też nie błyszczy częstotliwością walk. Sportowo na pewno Kliczko - koniec jedenastoletniej hegemonii. Do tego klęska Amira Imama.

Ulubieniec kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

- jak o mnie idzie to Fury, Rigondeaux, Cotto, Lee, Kovalev - wiele się nie zmieniło Wink
Wśród kibiców to pewnie Wilder/Joshua albo GGG.

Światowy błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2014?

- Fury Big Grin


Największy wygrany roku
Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2014 roku?

- Fury Big Grin

Największa niespodzianka roku
Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2014 roku?

- Fur... nie no, jego to się spodziewałem. W sumie najbardziej byłem zaskoczony zwycięstwem Granadosa nad Imamem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 01:04 PM
Post: #3
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Polska

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku w Polsce
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej? - Krzysztof Głowacki

Zawodowa pięściarka roku w Polsce
Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej? - Brodnicka

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach? - Krzysztof Głowacki

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce
Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach? - Piątkowska - wspaniale się odbudowała po porażce

Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce - tak stricte w Polsce to Rekowski vs Aguilera

Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg? - Głowacki vs Huck

Najlepsza walka roku w Polsce pod względem poziomu sportowego
Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników? - Fonfara vs Chavez

Nokaut roku w Polsce stricte w Polsce to - Jackiewicz na Syrowatce

Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku? Ugonoh na Quarrie

Deklasacja roku w Polsce Jackiewicz vs Syrowatka

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób? Szpilka, Ugonoh, Sulęcki leją tych swoich bumów, że aż wióry lecą. Ciężko osądzić, który z nich bardziej.

Trener roku w Polsce
Który z naszych trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi? - Fiodor Łapin - za mistrzowskie prowadzenie Główki

Promotor roku w Polsce - w Polsce to Mariusz Grabowski, za to jak "pięknie" załatwił Piątkowską u sędziów

Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta? - Andrzej Wasilewski za "załatwienie" Szpilce walki o pas WBC

Wydarzenie roku w Polsce - Mistrzostwo Krzysztofa Głowackiego

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku? - Fonfara vs Chavez; Głowacki vs Huck

Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą? - Mariusz Wach

Rozczarowanie roku w Polsce - walka
Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg? - Wach vs Powietkin i nie chodzi tu o to, co się okazało po walce tylko o to, co się (nie) działo na ringu

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce - w samej Polsce to zdecydowanie Brodnicka vs Piątkowska

Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni? - Masternak vs Muller

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku w Polsce
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy. - Fonfara vs Cleverly

Największy przegrany roku w Polsce - Mariusz Wach

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe? - Mariusz Wach, Dawid Kostecki

Ulubieniec polskich kibiców Andrzej Fonfara – dwie świetne walki w ciągu roku
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem? - Andrzej Fonfara – dwie świetne walki w ciągu roku

Polski błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych z Polski zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł polskiego błazna roku 2015? - Mariusz Wach

Największy wygrany roku
Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2015 roku? - Krzysztof Głowacki

Największa niespodzianka roku
Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej? - - Krzysztof Głowacki w pojedynku z Marco Huckiem

Świat

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku - Tyson Fury – pokonał dominatora wagi super ciężkiej, pokazując przy tym sporo umiejętności, jakich by się człowiek nie spodziewał po takim olbrzymie

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej? - Floyd Mayweather – pokonał „odwiecznego” przeciwnika, zarobił najwięcej kasy, odszedł niepokonany na zawodowym ringu w glorii i chwale

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy – Joshep Parker? Może nie najlepiej się rozwijający ale chyba najlepiej prowadzony

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach? - Luis Ortiz

Najbardziej emocjonująca walka roku
Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg? – najlepsze walki w tym roku zdominowali Polacy. Ale tak poza nimi to dałbym Joshua vs Whyte

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego
Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników? - Cotto vs Alvarez

Nokaut roku
Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku? - - Aleksander Powietkin za nokaut na Mike Perez. To było szybkie i bardzo zaskakujące.

Deklasacja roku
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób? – Gołowkin vs Lemieux – spodziewałem się zdecydowanie bardziej wyrównanej walki

Trener roku
Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi? - Peter Fury

Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta? - Al Haymon

Wydarzenie roku – Zwycięstwo Tysona Fury nad Władimirem Kliczko i przewrót (pucz? Big Grin ) w kategorii HW

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku? - Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao

Rozczarowanie roku - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą? - Manny Pacquiao

Rozczarowanie roku - walka
Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg? - Tyson Fury vs Władimir Kliczko

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku
Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni? - Masternak vs Muller oraz Cotto vs Alvarez

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy. - Tyson Fury vs Władimir Kliczko

Największy przegrany roku
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe? - Manny Pacquiao – nie tylko styl w jakim przegrał ale też to, co działo się poza ringiem. Ten żałosny płacz i niemożność pogodzenia się z porażką.

Ulubieniec kibiców - Tyson Fury

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem? - Anthony Joshua

Światowy błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2015? Manny Pacquiao

Największy wygrany roku
Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2015 roku? - wszyscy nowi mistrzowie plus Luis Ortiz

Największa niespodzianka roku
Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2015 roku? - Tyson Fury vs Władimir Kliczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 01:56 PM
Post: #4
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Polska:

Zawodowy pięściarz roku w Polsce
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej? - Krzysztof Głowacki

Zawodowa pięściarka roku w Polsce
Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej? - Ewa Piątkowska
Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach? - Krzysztof Głowacki

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce
Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach? - Ewa Piątkowska

Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce - Rekowski vs Aguilera

Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg? - Głowacki vs Huck

Najlepsza walka roku w Polsce pod względem poziomu sportowego
Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników? - Fonfara vs Chavez

Nokaut roku w Polsce - Cieślak vs Cox

Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku? - Głowacki vs Huck

Deklasacja roku w Polsce: Miszkiń vs Głażewski

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób? - Adamek vs Saleta Big Grin

Trener roku w Polsce
Który z naszych trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi? - Fiodor Łapin

Promotor roku w Polsce - Andrzej Wasilewski

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku? - Głowacki vs Huck

Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą? - Mariusz Wach

Rozczarowanie roku w Polsce - walka
Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg? - Sołdra vs Machtajenko

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce - Robert Gortat, kolega Bronickiej w walce z Piątkowską

Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni? - Masternak vs Muller

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku w Polsce
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy. - Leszek Jankowiak (ogólnie)

Największy przegrany roku w Polsce - Mariusz Wach

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe? - Krzysztof Włodarczyk

Ulubieniec polskich kibiców: Krzysztof Głowacki

Polski błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych z Polski zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł polskiego błazna roku 2015? - Tomasz "robię Furyego nawet jutro" Adamek

Największy wygrany roku
Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2015 roku? - Krzysztof Głowacki

Największa niespodzianka roku
Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej? - Syrowatka vs Jackiewicz

Świat

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku - Giennadij Gołowkin


Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej? - Roman Gonzalez

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy – Errol Spence

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach? - Badou Jack

Najbardziej emocjonująca walka roku
Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg? - Miura vs Vargas

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego
Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników? - Yamanaka vs Moreno

Nokaut roku
Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku? - Kudriaszow vs Palacios

Deklasacja roku
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób? – Bradley vs Rios

Trener roku
Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi? - Peter Fury

Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta? - GBP

Wydarzenie roku – Fury pokonuje Kliczkę

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku? - Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao

Rozczarowanie roku - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą? - Manny Pacquiao


Rozczarowanie roku - walka
Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg? - Mayweather vs Pacquiao

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku
Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni? - Masternak vs Muller

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy - Fury vs Kliczko

Największy przegrany roku
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe? - Yusuf Mack Wink

Ulubieniec kibiców - Anthony Joshua

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem? - Luis Ortiz, Tyson Fury

Światowy błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2015? Batman Fury - pozytywny błazen Big Grin Manny "Bóg mnie uzdrowił wodą morską" Pacquiao - pajac


Największy wygrany roku
Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2015 roku? - Tyson Fury

Największa niespodzianka roku
Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2015 roku? - Postoł deklasuje Matthysse
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 03:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2015 03:24 PM przez Terminator.)
Post: #5
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Świat

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku - Floyd Mayweather

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej? - Floyd Mayweather

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy –

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach? - Badu Jack

Najbardziej emocjonująca walka roku
Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg? – David Letele vs Loni Uhila 2

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego
Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników? - Mayweather vs Pacquiao

Nokaut roku
Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku? - Joshua vs White

Deklasacja roku
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób? – Gołowkin vs Lemieux

Trener roku
Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi? - Peter Fury

Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta? - Al Haymon

Wydarzenie roku – Zwycięstwo Tysona Fury nad Władimirem Kliczko

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku? - Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao

Rozczarowanie roku - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą? - Wladimir Klitschko

Rozczarowanie roku - walka
Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg? - Tyson Fury vs Władimir Kliczko

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku
Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni? - Masternak vs Muller, Pascal vs Gonzalez, Walters vs Sosa

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku
Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy. - Cotto vs Alvarez

Największy przegrany roku
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe? - Marco Huck

Ulubieniec kibiców - Anthony Joshua

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem? - Anthony Joshua

Światowy błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2015? Tyson Fury

Największy wygrany roku
Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2015 roku? - Tyson Fury

Największa niespodzianka roku
Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2015 roku? - Tyson Fury vs Władimir Kliczko

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 03:33 PM
Post: #6
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku w Polsce - Krzysztof Głowacki

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej? - Krzysztof Głowacki

Zawodowa pięściarka roku w Polsce - Ewa Piątkowska

Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej? - Ewa Piątkowska

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce - Krzysztof Głowacki

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce - Ewa Piątkowska

Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce - Rekowski vs Aguilera

Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg? Krzysztof Głowacki vs Macro Huck

Najlepsza walka roku w Polsce pod względem poziomu sportowego

Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników? Fonfara vs Chavez

Nokaut roku w Polsce

Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku? Krzysztof Głowacki

Deklasacja roku w Polsce Grafka vs Głażewski

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

Debiutant roku w Polsce

Kto z tegorocznych polskich debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?

Trener roku w Polsce Fiodor Łapin

Który z naszych trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Promotor roku w Polsce Andrzej Wasilewski i reszta SKP

Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta?

Wydarzenie roku w Polsce Krzysztof Głowacki nokautuje Hucka

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz Michał Syrowatka

Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Rozczarowanie roku w Polsce - walka Brodnicka vs Piątkowska

Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce Sędziowie punktowi oraz ringowy w walce Brodnickiej z Piątkowską

Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku w Polsce Leszek Jankowiak

Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

Największy przegrany roku w Polsce Michał Syrowatka

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Ulubieniec polskich kibiców Krzysztof Głowacki

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Polski błazen roku Głażewski

Który z pięściarzy zawodowych z Polski zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł polskiego błazna roku 2015?

Największy wygrany roku Krzysztof Głowacki

Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2015 roku?

Największa niespodzianka roku Krzysztof Głowacki zdobywa pas WBO w CW

Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej?

Świat

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku - Tyson Fury

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy Felix Verdejo

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?


Najbardziej emocjonująca walka roku

Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg? Peter Quillin vs Andy Lee

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego Vargas vs Miura

Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

Nokaut roku Luis Ortiz vs By-By

Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?

Deklasacja roku Floyd Maywether Jr vs Pacman

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?


Trener roku Peter Fury

Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Promotor roku - Al Haymon

Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?

Wydarzenie roku FMJ vs MP

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Rozczarowanie roku - pięściarz Kliczko, Peter Quillin

Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Rozczarowanie roku - walka Floyd vs Pacman

Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?


Największy przegrany roku Kliczko

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Ulubieniec kibiców -Broner i Fury

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Światowy błazen roku - Pacman

Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2014?

Największy wygrany roku - Luis Ortiz, Floyd Mayweather Jr

Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2015 roku?

Największa niespodzianka roku Koniec ery Piczki

Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2015 roku?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 08:44 PM
Post: #7
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Panowie, te pytania były do poszczególnych dziedzin żeby było dokładnie wiadomo o co chodzi. W swoich postach ich nie kopiujcie, bo odpowiadacie dwa razy na to samo.

Ogólnie to chyba słabo śledziłem boks w tym roku, bo ciężko mi idzie wypełnianie tegoBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 10:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2015 10:49 PM przez kubala1122331.)
Post: #8
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Polska

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku w Polsce: KRZYSZTOF GŁOWACKI - jednak zdobycie pasa MŚ cenię wyżej niż dobre walki Fonfary z Chavezem i Cleverlym.

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Zawodowa pięściarka roku w Polsce: EWA PIĄTKOWSKA - zwycięstwo w pięknym stylu nad Marie Riederer i pewne wypunktowanie Brodnickiej. Bez konkurencji.

Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej?

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce: MICHAŁ CIEŚLAK - z walki na walkę jest coraz lepszy. Jeszcze rok temu był dla mnie jednym z wielu, dziś jest kimś wyjątkowym.

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce: EWA PIĄTKOWSKA - w sumie bez komentarza.

Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce - GŁOWACKI - HUCK.

Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg?

Najlepsza walka roku w Polsce pod względem poziomu sportowego - GŁOWACKI - HUCK

Która walka stała z udziałem przynajmniej jednego Polaka stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

Nokaut roku w Polsce: KRZYSZTOF GŁOWACKI -> jakoś wyżej cenię ten spokój i opanowanie Polaka w wykończeniu Bośniaka niż te efektowne nokauty na gościach o zerowej klasie bokserskiej

Kto z Polaków zasługuje na nagrodę nokautu roku?

Deklasacja roku w Polsce: BARTŁOMIEJ GRAFKA -> byłem w szoku jak tylko solidny journeyman przez pełen dystans jechał byłego pretendenta do MŚ

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

Debiutant roku w Polsce: OLEKSANDRA SIDORENKO ? - jedyna zawodniczka/zawodnik, której debiut wzbudził jakiekolwiek emocje. Klasę sportową ciężko oceniać.

Kto z tegorocznych polskich debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?

Trener roku w Polsce: FIODOR ŁAPIN -> zbudował mistrza świata

Który z naszych trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Promotor roku w Polsce: ANDRZEJ WASILEWSKI

Który z naszych promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego polskiego boksu bardziej niż reszta?

Wydarzenie roku w Polsce: POLSAT BOXING NIGHT III - wydarzenie stricte w Polsce.

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz: PAWEŁ GŁAŻEWSKI -> ja wiem, że przyszłości on przed sobą nie miał, ale bez przesady żeby zostać przestawianym w ringu przez Miszkinia czy Grafkę. Straszny zjazd Głaza.

Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Rozczarowanie roku w Polsce - walka: BRODNICKA - PIĄTKOWSKA -> wielki hype na walkę, niesamowita promocja. A w ringu kiepsko. Walka do jednej mordy, do tego wałek. Dramat.

Która walka z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce: W POLSCE PIOTR GUDEL - MARC VIDAL -> Hiszpan oddał może jedną rundę (tam gdzie leżał), resztę zdecydowanie wygrał. Był remis.

Który z werdyktów w walce z udziałem przynajmniej jednego Polaka był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku w Polsce: LESZEK JANKOWIAK -> jedyny w Polsce, który w miarę zna się na tej robocie.

Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

Największy przegrany roku w Polsce: MATEUSZ MASTERNAK -> wielkie nadzieje, a tradycyjna klapa. Ktoś powie, że oszustwo z Muellerem i minimalna porażka z Bellew to nie tragedia. Ale rozczarowanie straszne. Szczególnie ta druga walka, gdzie widać było jego wyższość i nie dość, że przegrał, to nie potrafi tego zrozumieć i twierdzi, że wygrał. Ludzi, którzy twierdzą inaczej nazywa hejterami (vide artykuł Marcina Piechoty na boxing.pl).

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Ulubieniec polskich kibiców: KRZYSZTOF GŁOWACKI -> w końcu mistrz

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Polski błazen roku -> TOMASZ ADAMEK -> Fury to słaby mistrz. Nawet jutro bym go wypykał. Bo przecież z Saletą szybkość była...

Który z pięściarzy zawodowych z Polski zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł polskiego błazna roku 2014?

Największy wygrany roku: KRZYSZTOF GŁOWACKI -> z no name'a stał się mega gwiazdą w polskim boksie.

Który pięściarz z Polski zyskał najwięcej dzięki występom w 2014 roku?

Największa niespodzianka roku: TKO JACKIEWICZ na SYROWATCE -> wielki talent przegrywa ze starym lisem dorabiającym sobie do emeryturki.

Rozstrzygnięcie której walki lub występ którego pięściarza z Polski zaskoczył Cię w tym roku najbardziej?

Świat

Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku: ROMAN GONZALEZ -> w mniemaniu amerykańskich mediów gość stał się królem PPV (choć wcześniej nie był nawet w czołowce...). Nie ma co polemizować Smile

Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?

Zawodowa pięściarka roku: CHRISTINA HAMMER

Która pięściarka zawodowa osiągnęła w tym roku najwięcej?

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy: ERROL SPENCE JR -> w ostatniej walce nie wyglądał najlepiej, ale całościowo prezentuje się znakomicie

Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa: EWA PIĄTKOWSKA Big Grin

Która pięściarka zawodowa z zaliczyła w tym roku największy progres w umiejętnościach?

Najbardziej emocjonująca walka roku: GŁOWACKI - HUCK -> zapamiętam tą walkę na długie lata, JEŚLI natomiast nie dajemy tutaj walk z Polakiem to: HEKKIE BUDLER - SIMPHIWE KHONCO -> niesamowita wojna, genialne tempo, super pojedynek.

Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg?: GŁOWACKI - HUCK, jesli nie dajemy walk z udziałem polskiego pięściarza to: TAKASHU MIURA - FRANCISCO VARGAS

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego: SHUNSUKE YAMANAKA - ANSELMO MORENO

Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?

Nokaut roku: LUIS ORTIZ - kapitalna postawa z Jenningsem zakończona świetnym nokautem.

Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?

Deklasacja roku: MIGUEL COTTO -> oddać 2-3 rundy Alvarezowi to naprawdę sporej jakości sztuka, ew. Wilder nad Stiverne

Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?

Debiutant roku: ?

Kto z tegorocznych debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?

Trener roku: PETER FURY

Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?

Promotor roku: EDDIE HEARN i MATCHROOM -> kilka kapitalnych przez niego zorganizowanych na których jego podopieczni zdobywają mistrzowskie pasy i toczą ogólnie walki ze światową czołówką.

Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?

Wydarzenie roku: FLOYD MAYWEATHER JR - MANNY PACQUIAO

Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?

Rozczarowanie roku - pięściarz: GUILLERMO RIGONDEAUX -> słaba walka z jakimś średniakiem, a lepszych perspektyw nie widać...

Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?

Rozczarowanie roku - walka: FLOYD MAYWEATHER JR - MANNY PACQUIAO -> znaczy nie dla mnie, bo spodziewałem się raczej kiepskiego pojedynku. Patrząc jednak na rozbuchanie tej walki i ogólne oczekiwania to konkurencji nie ma żadnej.

Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku: Nie potrafię wybrać... MUELLER - MASTERNAK/COTTO - ALVAREZ/FEIGENBUTZ - DE CAROLIS

Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?

Najlepszy werdykt/Najlepsi sędziowie roku: WŁADIMIR KLICZKO - TYSON FURY -> przed werdyktem byłem pewien na 1000000%, że w górę powędruje ręka Kliczki. A tu proszę, wałka nie było.

Dla odmiany pochwalmy sędziów, oczywiście tych sędziów, którzy mimo trudności ich zawodu i presji jaka na nich ciąży dobrze wywiązali się ze swojej pracy.

Największy przegrany roku: MANNY PACQUIAO -> nie dość, że przegrał walkę stulecia, to swoim biadoleniem stracił wielu kibiców

Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?

Ulubieniec kibiców: FELIX VERDEJO -> kibicuję temu chłopakowi od dwóch lat i czekam na wielkie walki

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?

Światowy błazen roku: SHANNON BRIGGS -> jakoś nie potrafię wskazać Batmana, bo jednak w ringu pokazał duże umiejętności

Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2014?

Największy wygrany roku -> WIKTOR POSTOŁ -> no name powędrował na szczyty, pokonując kapitalnego Mathysse

Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2014 roku?

Największa niespodzianka roku: AMIR IMAM - ADRIAN GRANADOS -> bylem w szoku jak zobaczyłem wynik.

Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2014 roku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 12:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 12:12 AM przez Terminator.)
Post: #9
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
(21-12-2015 10:48 PM)kubala1122331 napisał(a):  Deklasacja roku: MIGUEL COTTO -> oddać 2-3 rundy Alvarezowi to naprawdę sporej jakości sztuka, ew. Wilder nad Stiverne

[Obrazek: 7a9c752e707607c1acb93e1718670422.gif]

Przecież w tej walce nie było nawet jednej zdecydowanie wygranej rundy przez Cotto, wszystkie odsłony były w miarę wyrównane ale jeżeli już któryś miał jakąś przewagę to był im Alvarez. Nawet ze statystyk ciosów celnych (nie mam na myśli CompuBox) wynik wyszedł zbliżony, a biorąc pod uwagę większą wagę ciosów Rudego, próżno jest szukać w tym pojedynku jakiejkolwiek deklasacji ze strony Cotto a co dopiero powiedzieć o deklasacji roku.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 12:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 12:55 AM przez Wietnam.)
Post: #10
RE: Plebicyt forum Bokser.org 2015
Polska
Boks zawodowy:

Zawodowy pięściarz roku w Polsce:GŁOWACKI
Wybór między Główką a Fonfarą oczywiście, bo innych kandydatów nie było
Krzychu zdobył mistrzostwo świata, detronizując Hucka, nie mam tu wątpliwości.

Zawodowa pięściarka roku w Polsce: EWA PIĄTKOWSKA
Pomimo przegranej w walce w której była lepsza, udowodniła że ma większe
umiejętności niż druga Ewa, i w dużo lepszym stylu zdobyła pas mistrzyni Europy.

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy w Polsce: MICHAŁ CIEŚLAK
ten sam powód co @Kubala.

Najlepiej rozwijająca się pięściarka zawodowa w Polsce: EWA PIĄTKOWSKA
nie ma innej opcji.

Najbardziej emocjonująca walka roku w Polsce :REKOWSKI VS AGUILERA

Która walka zawodowa z udziałem przynajmniej jednego Polaka miała najbardziej emocjonujący przebieg? :GLOWACKI VS HUCK
ambicja +powrót po knockdownie, wielka walka Polaka.


Nokaut roku w Polsce: JACKIEWICZ VS SYROWATKA

Deklasacja roku w Polsce:JACKIEWICZ VS SYROWATKA
Wypalony "Ćiasteczkowy potwór, przejachał śie po jak nie którzy już uważali
wielkim Polskim talencie

Trener roku w Polsce: ŁAPIN FIODOR
za Głòwkę

Promotor roku w Polsce: ANDRZEJ WASILEWSKI
gość który potrafi załatwić dla swoich "klientów" niekiedy słabych umiejętnościowo
walki mistrzowskie i z liczącymi rywalami.


Wydarzenie roku w Polsce: POLSAT BOXING NIGHT IV

Rozczarowanie roku w Polsce - pięściarz:MICHAŁ SYROWATKA

Rozczarowanie roku w Polsce - walka:BRODNICKA VS PIĄTKOWSKA
wał i poziom pojedynku, na szczycie kobiecego boksu w Polsce

Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku w Polsce:BRODNICKA VS PIĄTKOWSKA

Polski błazen roku:EWA BRODNICKA
przegrała dwa pojedynki, z Włoszką i Piątkowską , jej radość po każdej z tych walk była
żenująca, wywiady po pojedynkach w których mówiła że była zdecydowanie lepsza
bez komentarza+Jej własny wymyślony fame, a nic jeszcze nie zrobiła i nie pokonała
żadnej znaczącej przeciwniczki.

Największy wygrany roku:ARTUR SZPILKA, oferta walki o mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej, największa wypłata w karierze, a że plebiscyt dotyczy roku 2015, dlatego
a Wilderem walczy w 2016, to jest wygranym kończącego się roku.

Ulubieniec Polskich kibiców:GŁOWACKI


ŚWIAT


Zawodowy pięściarz roku:FLOYD MAYWEATHER
Zwyćiestwo w Wielkiej walce z Pacquiao, zakończenie kariery z 49 wygranymi na końcie
bez żadnej porażki.

Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy: VASYL ŁOMACZENKO
zawodnik który już na początku przygody z zawodowym boksem
imponował wielkimi umiejętnościami, ba oczywiście na IO to była klasa
z każdą walką jest coraz szybszy i zadaje więcej kombinacji niż poprzednio
+praca nóg, dla mnie absolutnie nowa gwiazda TOP RANK i następca Pacquiao.


Najbardziej emocjonująca walka roku:VARGAS VS MIURA
emocje od początku do końca,zmieniająca się sytuacja w ringu
początek Vargasa, później stopniowo rozbijający go Miura, a na końcu
powrót Bandyty i nokaut na Japończyku.

Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego:VARGAS VS MIURA

Nokaut Roku:ORTIZ VS JENNINGS

Deklasacja roku:GGG vs LEMIEUX

Trener roku:PETER FURY

Promotor roku :AL HAYMON
całe PBC , i dużo bardzo dobrych zestawień , super.

Wydarzenie roku: FLOYD MAYWEATHER JR - MANNY PACQUIAO

Roczczarowanie roku:Manny Pacquiao ,niestety

Rozczarowanie roku walka :KLICZKO VS FURY


Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku:COTTO VS ALVAREZ

Ulubieniec kibiców :GOŁOWKIN

Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?:MIGUEL COTTO

Światowy błazen roku :MAYORGA i MOSLEY

Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2015?:Pacquiao,zawiódł tym ze otwarcie nie przynał się do porażki z Mayweatherem

Największy wygrany roku -TYSON FURY

Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2015 roku?:LUIS ORTIZ

Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2015 roku?
walka:POSTOŁ VS MATTHYSSE(Łatwe zwycięstwo Postoła)

Piesciarz:TYSON FURY
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości