Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tydzień 27.02. - 4.03.2012
02-03-2012, 05:23 PM
Post: #11
RE: Tydzień 27.02. - 4.03.2012
Właśnie, od razu pomyślałem, że to rodak Vilorii, a temu zależy na pasie The Ring. Może się uda? Problem w tym, że w WBC jest oficjalny pretendent (Igarashi), a lada chwila będzie kolejny, bo w kwietniu eliminator stoczą Meksykanie Sosa i Uicab (nie wiem, co ten drugi w nim robi, ale to oddzielna historia)...

W WBO sytuacja jest w sumie dość czysta, Melindo, czyli nr. 1, ciągle podobno nie jest gotowy (zresztą przymierza się raczej do Mthalane i jego czerwonego pasa), reszta to opcje co najwyżej na dowolną obronę.

Marquez twierdzi, że może pojechać gdziekolwiek, jeśli dostanie ofertę unifikacji, lub niezłą wypłatę. Także może w końcu będzie ciekawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-03-2012, 08:25 AM
Post: #12
RE: Tydzień 27.02. - 4.03.2012
Mismatch Kliczki z Mormackiem nie zasługuje na komentarz. Spuśćmy zasłonę miłosierdzia na koniec tej walki. Rewelacyjnie za to wypadł w Duesseldorfie Afolabi, który dosłownie zniszczył Brudowa. Manswell wyszedł tylko po wypłatę, a więc szybkie zwycięstwo Ustinowa w zasadzie o niczym nie świadczy.

W Afryce "Tommy Gun" i Mabuza łatwo rozprawili się z australijskimi rywalami. Zaskakująco łatwo wygrał też Raul Garcia z Landero w Meksyku.

W Anglii katastrofalna porażka Dallasa z weteranem Skeltonem. A przecież jeszcze nie tak dawno Dallas uważany był przez wielu (także przeze mnie) za większy talent od Tysona Fury'ego. Wydaje się, że nokaut zainkasowany w walce z Davidem Price'em kompletnie zniszczył psychicznie tego młodego boksera. Raczej z niego już nic nie będzie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości