Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luis Ortiz
13-11-2016, 04:22 PM
Post: #91
RE: Luis Ortiz
I słusznie ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 05:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016 05:28 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #92
RE: Luis Ortiz
U mnie Ortiz wypadł do przedpokoju niepewności zawieszony pomiędzy 1 a 2 ligą ścisłej czołówki. Do tej pory na równi stawiałem 5 WIELKICH czyli: Kliczko, Fury, Joshua, Wilder, Ortiz, z tym że w ewentualnej walce z Wilderem jako stuprocentowego faworyta stawiałem Ortiza. Dzisiaj już tak tego nie widzę. Ortiz jest stary i lepszy już nie będzie - Ameryki, co prawda nie odkrywam ale dotarło to do mnie dopiero wczoraj. Nie nadrobi już pewnych mankamentów, jak przede wszystkim braku ekspresji w ringu oraz pomysłu na grę, gdy nie idzie. Nie jest tak, że we wczorajszej walce Malik Scott mu tylko uciekał. Tak to wyglądało tylko przez pierwsze 2 rundy. Kubańczyk miał go dosyć często przy linach i nic nie potrafił zrobić ze sprytnym Amerykaninem. Zabrakło mu pomysłu na tą walkę.

Ale jest też dobra nowina. Kubano będzie mógł sie pokazać z lepszej strony już 10 grudnia na gali w Manchesterze. W ogóle w szoku jestem że King Kong bierze taką walkę tak krótko po tej tutaj. Ciekawe kogo mu przydzielą za rywala?

Jesteście w stanie wytypować kogo mu znajdą w ciągu miesiąca? Chambersa? Cornisha?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 12:35 PM
Post: #93
RE: Luis Ortiz
Fury: Ortiz pokazał swoje słabości w walce ze Scottem

Wyjątkowo spokojna i zrównoważona wypowiedź Tysona. Wink Ale jakby nie było i on uważa, że Ortiz został w pewnych elementach obnażony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 06:38 PM
Post: #94
RE: Luis Ortiz
Wach jednym z faworytów do walki z Ortizem 10 grudnia.

Uważam, że to dobry pomysł aby wziąć Wacha dla Ortiza. Kubańczyk musi poćwiczyć walki z wyższymi rywalami. Nasz nieruchawy Wachu na pierwszy ogień pasuje mu jak ulał. Jeżeli zda egzamin to później niech weźmie Price a następnie to już będzie mógł próbować sił z czołówką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 06:54 PM
Post: #95
Bug RE: Luis Ortiz
(15-11-2016 06:38 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Jeżeli zda egzamin
Egzamin zdał pokonując Jenningsa. Szkoda jego czasu na jakichś Wachów czy Scottów. Trzeba go jak najszybciej skonfrontować z TOP5, bo za chwilę może być za późno i cała para pójdzie w gwizdek. A szkoda by było, gdyby taki potencjał został po przeczekany przez czołówkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 07:06 PM
Post: #96
RE: Luis Ortiz
W ciągu niespełna miesiąca? Nierealne.

Poza tym to będzie dobry test dla niego samego, jak sobie radzi z wielkoludami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 07:54 PM
Post: #97
RE: Luis Ortiz
Wach a później Price? Takie coś to można szykować dla Ugonoh'a, a nie Ortiz'a. Popieram Metzgera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 07:55 PM
Post: #98
Bug RE: Luis Ortiz
(15-11-2016 07:06 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Poza tym to będzie dobry test dla niego samego, jak sobie radzi z wielkoludami.
Dobry test? Czy ja wiem? Z Wachem całkiem nieźle sobie radził Nascimento, który częściej przegrywa niż wygrywa. Nie przeceniałbym potencjału testerskiego Wacha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 08:12 PM
Post: #99
RE: Luis Ortiz
To kogo byście teraz widzieli dla Ortiza na grudzień? W kontekście tego aby go przygotować na walkę z wielkoludami. Chyba, że pójdą drogą WBO i spróbują zorganizować za jakiś czas walkę z Parkerem/Ruizem/Haye.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2016, 10:43 PM
Post: #100
RE: Luis Ortiz
A z tych może nie największych ale za to z tych, co się nie boją bić to Duhaupas tu idealnie pasuje. W dodatku ma jakiś pasek, który mógłby w przyszłości przybliżyć Ortiza do walki z Wilderem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości