Ankieta: Kto wygra Bellew czy Makabu?
Ankieta jest zamknięta.
Bellew PTS 6.25% 1 6.25%
Makabu PTS 18.75% 3 18.75%
Bellew KO 6.25% 1 6.25%
Makabu KO 68.75% 11 68.75%
Remis 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bellew vs Makabu
30-05-2016, 10:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2016 10:26 PM przez Wit.)
Post: #111
RE: Bellew vs Makabu
(29-05-2016 08:07 PM)fext napisał(a):  @Wilczek
Nie znałeś go? Wbrew pozorom to wcale nie jest aż taki koszmarny bokser, do tego nie daje sobie zrobić krzywdy. Kiedyś oglądałem jakiś wywiad z nim, w którym tłumaczył, że to po prostu taki jego sposób na zarabianie pieniędzy. Często na walkę wyciągają go dosłownie z pubu, on wsiada do samochodu, jedzie, za godzinę jest na gali i tam "daje walkę" jakiemuś zawodnikowi gospodarzy, któremu akurat wykruszył się rywal. Przy takim układzie przegrywa nawet jak wygrywa, bo jest sprowadzany właśnie po to, żeby nabić rekord jakiemuś miejscowemu chłopakowi. W ten sposób potrafi zaliczyć dwie a nawet trzy "gale" w jednym dniu. Taka praca. Myślę, że on się nawet nie stara tych młodziaków nokautować, bo straciłby robotę Smile

Podobna historia jak z Polakiem, który przegrał ponad 30 walk, a wcale nie był we wszystkich słabszy. Wink Niestety nie mogę znaleźć teraz jego nazwiska.

E: Fantastyczna (choć krótka) walka wieczoru. Mega szacun dla Bellew. Master jak przegrywa, to już z kimś porządnym. ;P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości