Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boxrec - gwiazdki przy walkach
26-08-2016, 09:09 PM
Post: #1
Boxrec - gwiazdki przy walkach
Gwiazdki oznaczają rangę pojedynku. Chciałem się zapytać kto ustala rangę pojedynku a co zatem idzie liczbę gwiazdek, boxrec, dziennikarze, tv czy dana federacja organizująca pojedynek?

Tak się chciałem zapytać, ponieważ szukając info, co u Dorticosa, czy może już mu się szykuje jakiś pojedynek zajrzałem na jego stronkę na boxrec i tak delikatnie zaskoczyło mnie to, że jego pojedynek z Kalengą miał średnią rangę czyli tylko trzech gwiazdek, gdy moim zdaniem powinny być cztery.

Na przykład pojedynek Parkera z Meehanem miał również trzy gwiazdki. Fakt, że było tam w grze aż 6 różnych cudacznych pasów więc to pewnie też miało wpływ na podwyższenie rangi pojedynku, jednakże Meehan miał wtedy 45 lat a Parker zaledwie 23-letni młokos.

Natomiast walka Parkera z Takamem miała ranking czterech gwiazdek i z tym już się zgadzam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2016, 09:26 PM
Post: #2
RE: Boxrec - gwiazdki przy walkach
Te gwiazdki to zdecydowanie widzi miśie Boxreca, kiedyś widziałem przy przeglądaniu gal,
pojedynek o pas mistrza Afryki Południowej czy coś w ten deseń, walczył jakiś Egipcjanin
z ujemnym rekordem, walka oceniona na 4 gwiazdki, uśmiałem się nieźle Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2016, 07:20 AM
Post: #3
RE: Boxrec - gwiazdki przy walkach
Ranga walk jest liczona przez algorytm, jak wszystko na boxrecu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 02:22 PM
Post: #4
RE: Boxrec - gwiazdki przy walkach
Bellew vs Flores tylko dwie gwiazdki. W sumie w tym przypadku to aż tak mocno się nie dziwię. Słaby mistrz i jeszcze słabszy pretendent. Jednakże walka o "prawdziwy" pas nie o żaden silver chyba rzadko kiedy jest tak nisko wyceniana przez algorytm boxreca.

Choć ja ze względu na rangę pojedynku przyznałbym 3 gwiazdki. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 07:22 PM
Post: #5
RE: Boxrec - gwiazdki przy walkach
Również 3 bym dał. Zawodnicy aż tak tragiczni nie są. No ale bliżej im do 2 niż 4, hehe. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2016, 02:05 AM
Post: #6
RE: Boxrec - gwiazdki przy walkach
Tym razem nie chodzi o gwiazdki. Poniekąd. Po prostu nie rozumiem tego algorytmu boxreca. Weźmy takiego Derrica Rossy. Ostatnie 10 walk 7 porażek, w tym 3 ostatnie porażki pod rząd. I okupuje sobie 34 miejsce w rankingu tuż przed Robertem Heleniusem (1 porażka w ogóle), Hughie Fury (bez porażki) czy Chrisem Arreolą oraz Amirem Mansourem. Exclamation
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2016, 04:54 AM
Post: #7
Bug RE: Boxrec - gwiazdki przy walkach
Tu jest wszystko opisane:

http://boxrec.com/media/index.php/BoxRec...escription
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2016, 05:01 AM
Post: #8
RE: Boxrec - gwiazdki przy walkach
Dzięki Metzger!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości