Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ortiz vs Scott, Monaco
13-11-2016, 01:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016 01:52 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #81
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Redd mam identyczne zdanie, które tu przedstawiłeś.

Ja tylko dodam, że Ortiz musi mieć bardzo solidną szczękę, co pokazało to przypadkowe uderzenie głową Malika w 7 rundzie a następnie natychmiastowa poprawka prawym ciosem. Joshua walcząc z Ortizem musiałby się nauczyć walczyć, jako bokser i dać mądrą walkę, bo pierwszą lepszą akcją nie przełamie Kubańczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 04:04 PM
Post: #82
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
A ja mam dokładnie inne zdanie.

Ortiz z Wilderem ,czy Joshuą byłby bezradny.

A Fury nie miałby z Ortizem żadnych szans. Raz nawet przypadkowo trafiony już by wstał

Zapamiętajcie to co napisałem i sprawdzimy kto miał rację gdy dojdzie do walki.
Pożyjemy zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 04:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016 04:38 PM przez KrychuTMT.)
Post: #83
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Porównywanie Scotta do Mayweathera to jest słaby troll lub zwykła ignorancja, whatever Mayweather swoim bieganiem trafił o 50 więcej uderzeń od Mańka, ograł go na punkty i wypierdolił RSC z forum na cały rok.

Jedynie z Furym Ortiz jest bez szans, zresztą jak każdy w HW.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 04:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016 04:51 PM przez RSC-2.)
Post: #84
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Bieganie do tyłu i antyboks jest taki sam u "Maydonny"© jak i u Scotta w walce z Ortizem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Natomiast Fury to cwaniak a nie sportowiec. Teraz zamiast stanąć do rewanżu do czego się zobowiązał będzie udawał ,że ma depresję, koklusz, ADHD , albo sraczkę.

[Z forum wyp...ł mnie na rok KrychuTMT a nie "Floyd "ZERO" Porażek"©]

Ale możemy przyjąć następny zakład skoro twierdzisz ,że z Furym nikt nie ma szans w HW
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 05:10 PM
Post: #85
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
To co robił Scott to owszem było bieganie, antyboks "Maydonny" był oparty na defensywie i kontrowaniu rywala. Scott w walce Ortizem nawet nie boksował, dlatego przegrał walkę do 0. Gdyby Floyd biegał po ringu niczym Malik jego rekord wynosiłby 0-49.

Spoko, jeżeli Fury wróci i ogłoszą jakąś dużą walkę z jego udziałem to chętnie wrócę do tematu zakładu.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 05:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016 05:27 PM przez RSC-2.)
Post: #86
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Jestem do dyspozycji.

Chodzi o walki:
Joshua-Fury
Wilder-Fury

no i może
Kliczko -Fury

------------------------------------------------------------------------------------------

Wracając do "Maydonny"© to wypowiadałem się o jego "wstecznym" stylu a nie o skutkach takiego stylu walki.

Jeden walkę na wstecznym przegrywa , a ktoś inny potrafi lepiej kontrować i walkę wygrywa.
Ale to nie oznacza ,że nie ma podobieństwa stylów pomimo ,że efekty są różne.

To dziwne ,że Ty nie zauważasz podobieństwa stylów walki.
Ale przecież nie musisz znać się na boksie i wszystko widzieć.
Masz prawo swoje opinie opierać na tym co inni napiszą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 05:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016 05:45 PM przez KrychuTMT.)
Post: #87
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Zacznijmy od tego, że Malik w tej walce nie boksował więc nie wiem w jaki sposób miałbym go porównać do Mayweathera.
Co do znajomości boksu, RSC to nie ja wyleciałem na rok z forum Smile.


Co do zakładów nie ma problemu, będą walki to lecimy z tematem Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 05:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016 05:59 PM przez RSC-2.)
Post: #88
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
(13-11-2016 05:34 PM)KrychuTMT napisał(a):  ....... nie wiem w jaki sposób miałbym go porównać do Mayweathera


To nie Ty porównujesz tylko ja.

I porównuję styl "na wstecznym" a nie bokserów i skutki tego stylu.

Jak mam Ci to wyjaśnić ,abyś zrozumiał?

Może na innym przykładzie.
Amerykanie polecieli na księżyc i Rosjanie polecieli na księżyc.

Amerykanie wylądowali na księżycu a Rosjanie nigdy.

Nie ma wątpliwości że obydwie nacje "POLECIAŁY" na księżyc

Pomimo ,że Rosjanie nawet księżyca nie "powąchali"

Kapujesz?

-------------------------------------------------------------------------

A tak po za tym to wyraziłem swoją opinię , a Ty się zwyczajnie czepiasz i manipulujesz moją wypowiedzią.

Może zamiast kombinować to udowodnij że Scott w walce z Ortizem i Mayweather nie boksowali "defensywnie na wstecznym"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 06:06 PM
Post: #89
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Prosta sprawa, Malik większość rund oddał bez zadania celnego ciosu, pierwsze 3 rundy praktycznie przebiegał bez intencji uderzenia rywala. Czyli de facto nie boksował.
Floyd w prawie każdej swojej walce wyprowadził oraz trafił więcej uderzeń, boksując z kontry . Więc owszem boksował defensywnie na wstecznym Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 06:17 PM
Post: #90
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
No i gitara.

Obydwaj boksowali na "wstecznym " pomimo ,że jeden nie zadawał ciosów , a drugi zadawał ciosy z kontry.

O co ten spór?
Wymyśliłeś go celowo, aby się mnie czepić i podkreślić że jestem trollem i piszę głupoty.

Taki sztuczny spór.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości