Ankieta: Zimnoch vs Mollo II
Ankieta jest zamknięta.
Zimnoch wczesne KO (do 6 rundy) 0% 0 0%
Zimnoch późne KO (po 6 rundzie) 21.43% 3 21.43%
Zimnoch PTS 7.14% 1 7.14%
Mollo wczesne KO 57.14% 8 57.14%
Mollo późne KO 14.29% 2 14.29%
Mollo PTS 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimnoch vs Mollo II
14-02-2017, 08:19 PM
Post: #11
RE: Zimnoch vs Mollo II
Moim zdaniem ten nowy gym zmienia Zimnocha na lepsze i myślę, że będzie to widać w ringu. Co do psychiki to Zimnoch może nie jest bastionem luzu ale też nie ma jej jakoś super kiepskiej.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2017, 08:49 PM
Post: #12
RE: Zimnoch vs Mollo II
Ino dźik Mollo ruszy z narożnika i taktyka Źimnocha ulegnie katastrofie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 01:35 PM
Post: #13
RE: Zimnoch vs Mollo II
Zimnoch nakręcony:
"- Tak naprawdę Mollo nie ma pojęcia z jakim Krzysztofem Zimnochem przyjdzie mu sie zmierzyć, bo tego nie wiedziałem nawet ja sam. Widzę to dopiero teraz na końcówce drugiego obozu z Richardem. To jak zmieniła sie moja siła i jak działają wszystkie nowe umiejętności, które w walce z Marcinem Rekowskim były zaledwie chaotycznym zaczątkiem tego jak przebudowuje mnie Richard Williams. Wiem, że wygram i wiem , ze kibice dostaną widowisko jakiego w Polsce dawno nie było - zapowiada Zimnoch, który od czasu porażki z Mollo zanotowal dwie wygrane."
z rp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 03:49 PM
Post: #14
RE: Zimnoch vs Mollo II
(17-02-2017 01:35 PM)Gogolius napisał(a):  Zimnoch nakręcony:
"- Wiem, że wygram i wiem , ze kibice dostaną widowisko jakiego w Polsce dawno nie było
z rp.

Jakiego jeszcze nie było, czyli dramat i każdy z bohaterów po dwa kd,
a nie pewną wygraną na punkty lub przez ko Źimnocha, bo tak brzmi
to stwierdzenie o tym widowisku Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 04:09 PM
Post: #15
RE: Zimnoch vs Mollo II
No kibice znowu dostaną Krzysia na deskach, to już było i mam nadzieję, że jeszcze nie raz Krzysiu zostanie mopem do wycierania maty ringu Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2017, 11:48 PM
Post: #16
RE: Zimnoch vs Mollo II
Zimnoch spokojnie to wygra. Pierwsza walka to byl przypadek i pomyłka arbitra, w normalnych okolicznosciach Zimnoch punktuje z dystansu Mollo, ktory nie jest lepszy od Rekowskiego.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2017, 05:33 PM
Post: #17
RE: Zimnoch vs Mollo II
Brawo @Terminator. Chociaż jeden głos rozsądku w tym temacie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2017, 05:55 PM
Post: #18
RE: Zimnoch vs Mollo II
Gdyby zakontraktowali walkę na dystansie 1 rundy to może Zimnoch miałby szanse na wypunktowanie Mollo XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2017, 06:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2017 06:21 PM przez Wietnam.)
Post: #19
RE: Zimnoch vs Mollo II
Dopóki nie dostanie cepemem będzie punktował, jak przyjmie mocny ćios od Mollo zacznie pańikowac
a wtedy psychika da o sobie znać.

A Mollo forma życia Wink https://mobile.twitter.com/garnekmedia/media/grid?idx=1

pamiętamy że przed pierwszą walką nie miał czasu w ogóle na przygotowania do tej
walki , teraz zrobił pełen cykl. zawsze po robocie na sali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2017, 08:14 PM
Post: #20
RE: Zimnoch vs Mollo II
Kubala, jaki znowu głos rozsądku. Tak napisałeś jakbyśmy uważali, że Syrowatka wygra z Mayweatherem.
Mollo to dzik, który jest mega groźny w półdystansie w pierwszych 3-4 rundach. Zimnoch nie ma ani jabu, ani pracy na nogach ani super-psychiki żebyśmy byli pewni, że sobie poradzi.
Jasne, że jak przetrwa początek to ma spore szanse wypunktować Amerykanina, ale patrząc na tym co pokazał z Rekowskim to nie możemy być spokojni o jego defensywę.
Sporo osób widzi szanse Mollo - dla mnie jest minimalnym faworytem bo ma przewagę siły ciosu, psychiczną po pierwszej walce co w zestawieniu z największymi słabościami Zimnocha tworzy dla Polaka zagrożenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości