Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieganie
27-03-2012, 09:12 PM
Post: #1
Bieganie
Witam,
Bieganie to ważny punkt przygotowań do walki. Wiem, że im bliżej tym powinno się biegać więcej interwałów. Co jednak z okresem gdzie jest jeszcze sporo czasu do walki? Czy biegać spokojnie dłuższe dystanse. Co z interwałami. Jak dużo przyspieszeń i w jakim czasieSmile Póki co wstaje o 5 rano i biegam około 25 minut z 10 przyspieszeniami po 30 sek. Bardzo zależałoby mi na polepszeniu kondycji. Codzienny trening, na którym jest spory wycisk, bieganie. Odpoczynek przed walką, a później pomimo dobrego moim zdaniem przygotowania kondycji na rundach brakuje.
Napiszcie jaki jest was przepis na "dobre bieganie"
pozdrawiam,
Gosia

"Winners are simply willing to do what losers won't"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 09:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:23 PM przez BESTIA.)
Post: #2
RE: Bieganie
Moim zdaniem w boksie kicku amatorskim powinno się biegać krótkie lecz na wysokich obrotach odcinki.Interwały są dobrym dodatkiem.Boks amatorski polega na przyśpieszeniach i bardzo szybkim tempie. walki a na przykład 12 rundowa walka wymaga od nas dużej wytrzymałości którą buduje się przez długie biegi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 09:22 PM
Post: #3
RE: Bieganie
W sumie racjaSmile

"Winners are simply willing to do what losers won't"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 09:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:23 PM przez BESTIA.)
Post: #4
RE: Bieganie
Co do pytania to powinnaś z każdym biegiem zwiększać średnia szybkość biegu lub ilość interwałów.OCZYWIŚCIE TO TYLKO MOJA SUGESTIA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 09:28 PM
Post: #5
RE: Bieganie
Właśnie zastanawiam się czy z każdym dniem czy może z każdym np tygodniem. Teraz przy 10 przyspieszeniach czuję się trochę zmęczona. Może lepiej przyzwyczaić organizm do takiego wysiłku i po tym czasie zwiększać intensywność?

"Winners are simply willing to do what losers won't"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 09:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2012 09:43 PM przez BESTIA.)
Post: #6
RE: Bieganie
Jeśli biegasz 6 razy w tygodniu to lepiej zwiększać intensywność raz na tydzień a trener kazał biegać 6 razy w tyg?Spróbuj najpierw biegać poniedziałek sroda piątek tak co dwa dni może twój organizm potrzebuje mniej treningu, a efekty będą lepsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 09:41 PM
Post: #7
RE: Bieganie
trener kazał biegać tak z 5 dni w tygodniu ale po 20 minut tylko. Spróbuje zaczac biegać co dwa dni, bo może faktycznie w moim przypadku duża intensywność codziennego wysiłku daje zupełnie odwrotne rezultaty. Oczywiście skonsultuje to z nim jeszcze ale byłam ciekawa co Wy o tym sądzicieSmile Dzięki za zainteresowanie @BestiaSmile

"Winners are simply willing to do what losers won't"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 09:41 PM
Post: #8
RE: Bieganie
@Bestia
SprÓbUj nie robić takich błędów Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 09:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2012 09:53 PM przez BESTIA.)
Post: #9
RE: Bieganie
Spróbuj nie wytykać błędów zanim ty napisałeś swój post ja swoje błędy poprawiłem.
Jerome
A ty co napiszesz na temat biegania?Masz jakieś sugestie?
Jerome
Mam pytanie bo nie mogę sobie przypomnieć z kim haye wygrał pierwszą walkę o pas w Cw
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 10:09 PM
Post: #10
RE: Bieganie
Oj chłopaki spokojnieSmile
Pas w Cw?

"Winners are simply willing to do what losers won't"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości