Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World Boxing Super Series
13-08-2019, 07:05 AM
Post: #21
RE: World Boxing Super Series
Deklasacji w walce Gevor vs Briedis nie widziałem. Raczej "świętą krówkę", która boksowała na odpierdol, wiedząc, że i tak u sędziów ma wygrane z góry. Podobnie, jak kilka razy nasz Krzysio Włodarczyk (w tym właśnie z Gevorem). Natomiast o ile w Chicago Briedis wypadł słabo, to w Rydze od strony bokserskiej mógł się podobać. Na pewno nie uznałbym go za jakiegoś schyłkowego weterana. W uczciwej rywalizacji z Dorticosem szanse oceniałbym na 50/50.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2019, 09:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2019 09:51 PM przez RSC-2.)
Post: #22
RE: World Boxing Super Series
Nie chce mi się zakładać tematu więc napiszę tutaj.

A ja chętnie zobaczyłbym turniej lub mecz bokserski Ameryka -Europa.
Takie coś byłoby atrakcyjniejsze niż te WBSS-y


Ale najbardziej ciekawy i najbardziej atrakcyny byłby turniej Czarni -Biali
Albo Murzyni -Reszta Świata.

W każdej kategorii wagowej jedna lub nawet 2-3 walki.

Już kiedyś nawet próbowałem zrobić taki zestaw par w każdej kategorii wagowej.
Najlepszy biały z najlepszym czarnym.

Ciekawe byłyby takie pojedynki, i ile można by było zarobić?

Wiem że nikt tego nie zorganizuje bo zaraz odezwie się poprawność i posądzenie o rasizm.

Ale zainteresowanie byłoby ogromne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2019, 10:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2019 10:35 PM przez Hugo.)
Post: #23
RE: World Boxing Super Series
Też bym taki turniej obejrzał. Niezależnie od nierealności pomysłu z podanych przez ciebie powodów, byłyby problemy. W jakiej drużynie powinien występować np. Andre Ward albo Joe Joyce lub Tony Yoka? Czy pół-Azjatę Gołowkina można by umieścić w drużynie białych? Albo taki trójrasowy Tony Bellew? (teoretycznie, bo przecież zakończył karierę).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2019, 10:40 PM
Post: #24
RE: World Boxing Super Series
Ja nie miałbym problemów który biały a który czarny.

Po "gadce" bym ich odróżnił i po chodzie.
Gołowkin i Bellew biali
Ward czarny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2019, 07:18 AM
Post: #25
RE: World Boxing Super Series
Istnieje tendencja by wszystkich Mulatów (lub nawet ludzi z jeszcze mniejszą domieszką murzyńską) zaliczać do czarnych, ale ja się z nią nie zgadzam. Zawsze mój sprzeciw wzbudzało określenie "pierwszy czarnoskóry prezydent USA Barack Obama". Jaki on tam czarnoskóry? Jego żona i owszem, ale on? Blady Mulat i tyle. Tak, że dla mnie ułożenie składów biali vs czarni byłoby trudne. Może lepiej zrobić mecz chrześcijanie przeciw islamistom albo katolicy na prawosławnych?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2019, 08:34 PM
Post: #26
RE: World Boxing Super Series
Kapitanem katolików mógłby być Adamek.

Ciekawe by to było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2019, 10:06 PM
Post: #27
RE: World Boxing Super Series
Mimo problemów z wyplacalnoscią organizatorzy w dalszym ciągu planują zorganizować 3 sezon turnieju. Ciekawe, jednak szejkowie mieli siłę przebicia. Jesli nadal chcą organizować ten turniej bez wsparcia ze strony któregoś potentata medialnego z USA to ich sprawa.Wazne aby widowzie mieli świetne pojedynki i zadawała się kasa na kontach zawodników .Z drugiej strony jaki sens jest organizowac galę z walkami na szczycie danej kategorii na ringach amerykańskich przy pustych trybunach.Moim zdaniem o wiele lepiej jest się skupić na organizacjach walk na podatnym terenie.Mozliwe kategorie: któraś z kobiecych , Piątkowska mile widziana , lepsza ona niż Brodnicka.Niestety nie będzie turnieju w ciężkiej.Szkoda , argumentacja w sumie solidna : turniej ma wyłonić najlepszego .Chociaż oczywiście są odstępstwa od reguły : turniej w super średniej , jednak Smith i tak na chwilę obecną jest number 1 .Trudno powiedzieć czy mielibyśmy problemy z zebraniem osemki? Na pewno tą kategoria wagowa to spora grupa interesów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2019, 01:24 PM
Post: #28
RE: World Boxing Super Series
Przecież super średnia dopiero co była Wink
Ja bym chętnie zobaczył turniej w kategorii gdzie nie ma widocznego lidera, a jest kilku kandydatów + jeszcze tej kategorii w WBSS nie było. Na myśl przychodzi mi szczególnie super kogucia i półciężka. Niemniej jeżeli idzie o sam trzeci sezon i ew. wypłacalność to jestem mocno sceptyczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2019, 05:03 AM
Post: #29
RE: World Boxing Super Series
Mówiąc o supersredniej miałem nausli , że jest ona odstępstwem od reguły . Tutaj grono było po prostu pomieszane.Mielismy tylko 3 zawodników z czołówki. Półciężka , fajny pomysł , ale ci istnieje możliwość porozmawiać mieniące tej kategorii wagowej ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2019, 04:20 PM
Post: #30
RE: World Boxing Super Series
(13-10-2019 05:03 AM)szalonyAli napisał(a):  , ale ci istnieje możliwość porozmawiać mieniące tej kategorii wagowej ?

Bez komentarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości