Ankieta: Jak zakończy się rewanżowy pojedynek?
Kovalev KO
Ward PTS
Kovalev PTS
Ward KO
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ward vs Kovalev II
25-06-2017, 02:26 PM
Post: #151
RE: Ward vs Kovalev II
(25-06-2017 09:14 AM)RSC-2 napisał(a):  Stevenson?

No nie.

Też nie bardzo mi się podoba w tej roli, ale jeśli nie on, to kto? Przedstawiciel antyboksu Ward czy niemrawy w ostatniej walce jak leniwiec Kowalow? Mam nadzieję, że wkrótce ktoś z dwójki Beterbijew lub Biwoł zostanie niekwestionowanym liderem tej kategorii.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2017, 06:20 PM
Post: #152
RE: Ward vs Kovalev II
(25-06-2017 03:29 AM)Hugo napisał(a):  Ani Ward, ani Kowalow nie zasługują na miejsce w czołówce P4P i miano króla wagi półciężkiej.

To prawda. Dlatego uśmiecham się jak widzę taki ranking "ekspertów", który ostatnio wrzucił @Wietnam, gdzie liderem jest Ward...

(25-06-2017 03:29 AM)Hugo napisał(a):  A Ward i Kowalow niech spier..... do cruiser, ciężkiej, albo do diabła. Mała strata dla boksu.

Jeśłi chodzi o Warda to dla mnie on może kończyć karierę, płakać nie będę, nie da się go po prostu oglądać w ringu.
Kowalow mnie trochę zawiódł, ale dlaczego wysyłasz go @Hugo do cruiser? Niech powalczy z Beterbijwem, Biwołem albo Stevensonem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2017, 07:41 PM
Post: #153
RE: Ward vs Kovalev II
Mnie Kowalow w drugiej walce z Wardem zawiódł bardzo mocno. Po co te odgrażania o nokaucie, połamaniu rąk itd., jak potem facet wychodzi do ringu ze spiętymi półdupkami niczym Gołota?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2017, 05:39 PM
Post: #154
RE: Ward vs Kovalev II
Rewanżowa walka Ward-Kowaliow sprzedała się jeszcze gorzej niż pierwsza: 125 tys. wykupionych PPV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości