Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej World Boxing Super Series w cruiser
10-07-2017, 10:54 AM
RE: Turniej World Boxing Super Series w cruiser
Do tego ja odczytałem między wierszami coś w stylu "nawet jeśli mam/mam problemy zdrowotne ale w życiu o nich nie powiem bo jeszcze wejdzie jakiś rezerwowy za mnie".

Co do samej walki Diablo z Gassievem to menedżer Rosjanina wskazuje USA jako miejsce walki. Coś ci promotorzy dostrzegają w Stanach czego Hugo nie widzi Wink

"Taką informację przekazał menedżer Rosjanina. - Pojedynek może się odbyć w jednym z amerykańskich miast, ale jest jeszcze za wcześnie, by mówić o konkretach. Są też inne opcje, na przykład Rosja i Polska. Wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu dwóch tygodni - oznajmił."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2017, 12:42 PM
Turniej otworzy gala w Kijowie, Usyk vs Huck, 9.06
10-07-2017, 04:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2017 04:47 PM przez Hugo.)
(10-07-2017 10:54 AM)Gogolius napisał(a):  Do tego ja odczytałem między wierszami coś w stylu "nawet jeśli mam/mam problemy zdrowotne ale w życiu o nich nie powiem bo jeszcze wejdzie jakiś rezerwowy za mnie".

Co do samej walki Diablo z Gassievem to menedżer Rosjanina wskazuje USA jako miejsce walki. Coś ci promotorzy dostrzegają w Stanach czego Hugo nie widzi Wink

"Taką informację przekazał menedżer Rosjanina. - Pojedynek może się odbyć w jednym z amerykańskich miast, ale jest jeszcze za wcześnie, by mówić o konkretach. Są też inne opcje, na przykład Rosja i Polska. Wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu dwóch tygodni - oznajmił."

Są różne opcje i mam nadzieję, że wygra opcja rozsądna, czyli Polska. Byleby decydującego zdania nie miał Wasilewski.

Moim zdaniem optymalne miejsca ćwierćfinałów to:
1) Kijów
2) Katowice
3) Ryga
4) Moskwa

http://www.bokserzy.cba.plIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-07-2017, 05:37 PM
Napewno świetne by było, gdyby taka gala odbyła się w Polsce. Świetna promocja boksu. . Na konkurecji jest wypoweidź Sauerlana sugerująca organizację turnieju w przyszłym roku aż w trzech kategoriach wagowych, zaś ich uczestniczy mieli by się promować na galach w tym sezonie World Super Series. Na pewno pomysł na promocję cyklu bardzo dobry ale i ambitny. Może nawet coś w typie jakiś przedwstępnym eliminacji zakładając, że zawodnicy walczący ze sb będą na w miarę podobnym poziomie. Nawet jeśli organizacja , aż trzech turniejów ostatecznie nie wypali to i tak jakaś promocja bokserów jest ( według mnie jednak to bardziej optymistyczne założenia , bo mam wątpliwości odnośnie czy turniej finansowo i medialne aż tak wypali , bo sportowo to Jr Ciężka - mega , Super średnia - nie jest to turniej najlepszych, ale ujdzie) . Wasyl może tutaj napewno wcisnąc jakiś polaków oprócz Sulęckiego może akurat ktoś odpali. Z niższych kategorii może Łaszczyk, Szymański, w półciężkiej z Stępnia może coś być, a może pójść na całość i próbować wcisnąć na galę Talarka, najwyżej przegra kolejną walkę ( oczywiście o ile będzie brana pod uwagę kategoria półciężka , a to możliwe , bo robi tam się ciekawie). Jednak trudno powiedzieć jakie byłoby mimo wszystko zainteresowane taką galą w polsce. Organizatorzy mają ambitne plany, więc całkiem możliwe, że będą jednak na siłę wzbudzić zainteresowane w USA. Więc gala Gassiev- Włodarczyk właśnie tam jest możliwa. Właśnie możę liczą na zainteresowanie polonii i wlepienie tam jakiś amerykańskich bokserów . Ale to już takie rozważania
10-07-2017, 07:22 PM
Wzbudzenie zainteresowania pojedynkiem Gassijewa z Włodarczykiem w USA ma takie szanse jak wzbudzenie zainteresowania pojedynkiem Filipińczyka z Tajem w ćwierćfinale turnieju WBSS w junior muszej w Polsce.

11-07-2017, 05:20 PM
Zgadzacie się ze słowami Łapina? ŁAPIN: KILKA LAT TEMU WŁODARCZYK BYŁBY FAWORYTEM TAKIEGO TURNIEJU.

http://www.bokser.org/content/2017/07/11...entsAnchor

Bo ja uważam że jednak Diablo w prime, nie był niestety lepszym bokserem aniżeli Usyk Wink Ukrainiec przewyższa
Diabla techniką o klasę.

God is the Answer
12-07-2017, 01:58 PM
(11-07-2017 05:20 PM)Wietnam napisał(a):  Zgadzacie się ze słowami Łapina? ŁAPIN: KILKA LAT TEMU WŁODARCZYK BYŁBY FAWORYTEM TAKIEGO TURNIEJU.

http://www.bokser.org/content/2017/07/11...entsAnchor

Bo ja uważam że jednak Diablo w prime, nie był niestety lepszym bokserem aniżeli Usyk Wink Ukrainiec przewyższa
Diabla techniką o klasę.
. Może Wasyl miał namyśli, że byłby faworytem wśród ówczesnej czołówki i mistrzów. Nie wiem, może mu chodziło o turniej, gdzie w pierwszej rundzie walczył by z Czakijewvem :-). Chociaż 3 lata temu został wrecz zdeklasowany przez Drozda. Prawda jest taka , że Diablo jeśli chodzi o umiejętności technicznie od zawsze był przecietniakiem. Wszystko nadrabiał jednak mocnym ciosem. Kilka lat temu walczyli Lebedev, Huck, USS, Hernandez, Firat Aslan, Drozd. Więc raczej trudno go nim nazywać . Chociaż z tego co pamiętam po zwycięstwie nad Czakijevem panował ogólny zachwyt na Krzysiem, więc może na papierze byłby takich faworytem i oto Wasylowi chodziło.
13-07-2017, 09:04 PM
(10-07-2017 07:22 PM)Hugo napisał(a):  Wzbudzenie zainteresowania pojedynkiem Gassijewa z Włodarczykiem w USA ma takie szanse jak wzbudzenie zainteresowania pojedynkiem Filipińczyka z Tajem w ćwierćfinale turnieju WBSS w junior muszej w Polsce.
Nieoficjalnie walka Gassiev - Włodarczyk 23 lub 30 września w okolicach Nowego Jorku. A więc chyba jednak. Gdyby nie to, że będzie to walka wieczoru , można było by się spodziewać jakieś ciekawej walki, która przyciągnie widza. Napewno jakieś ciekawe sportowo walki będą, ale raczej starcie Gassiev- Włodarczyk publiki nie ściągnie.
13-07-2017, 10:34 PM
Poczekajmy, może to próbny balon z tym Nowym Jorkiem. Z finansowego punktu widzenia walka Gassijew - Włodarczyk z gażami 800 tys. USD dla zwycięzcy i 400 tys. USD dla przegranego na undercardzie jakichś dwóch amerykańskich średniaków z półśredniej jest bez sensu. Jednak w boksie zawodowym już nic mnie zdziwi.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości