Ankieta: Jaki będzie wynik?
Eubank PTS
Eubank KO
Yildirim PTS
Yildirim KO
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eubank Jr vs Yildirim
07-10-2017, 10:39 PM
Post: #11
RE: Eubank Jr vs Yildirim
Sędzia się pospieszył, ale ta wściekła kombinacja od Eubanka to było coś pięknego.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2017, 10:42 PM
Post: #12
RE: Eubank Jr vs Yildirim
Nie wstalby Yildrim. Widac było, że jak próbował to był półprzytomny. Może Jankowiak się pospieszył, ale raczej nie wypaczył wyniku walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2017, 10:44 PM
Post: #13
RE: Eubank Jr vs Yildirim
Jankowiak dzisiaj na plus, prawidłowe liczenie w 1 rundzie i bardzo szybkie przerwanie, Turek jeszcze parę minut po nokaucie dochodził do siebie w narożniku

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2017, 10:45 PM
Post: #14
RE: Eubank Jr vs Yildirim
Yildirim wyjątkowo leżał Eubankowi, ale nie sądziłem, że skończy się to tak szybko. Eubank zrobił wyraźne postępy od czasu przegranej z Saundersem. Niewykluczone, że w przyszłości zdominuje SMW.

W walce Haertel - Polakow ewidentny wał. U mnie Ukrainiec wygrał 97:93.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2017, 10:45 PM
Post: #15
RE: Eubank Jr vs Yildirim
Eubanka można lubić, bądź nie, ale trzeba przyznać że zawsze daje dobre do oglądania walki. Yilidrim posłużył za tarczę strzelniczą, co mnie specjalnie nie dziwi, ale to że walka skończyła się tak szybko już tak. Jestem ciekaw, jak pójdzie młodemu Eubankowi w dalszej fazie turnieju - półfinał z Grovesem zapowiada się znakomicie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2017, 10:46 PM
Post: #16
RE: Eubank Jr vs Yildirim
To teraz ma ktoś link do Crolli?

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2017, 03:22 PM
Post: #17
RE: Eubank Jr vs Yildirim
(07-10-2017 10:45 PM)redd napisał(a):  Eubanka można lubić, bądź nie, ale trzeba przyznać że zawsze daje dobre do oglądania walki. Yilidrim posłużył za tarczę strzelniczą, co mnie specjalnie nie dziwi, ale to że walka skończyła się tak szybko już tak. Jestem ciekaw, jak pójdzie młodemu Eubankowi w dalszej fazie turnieju - półfinał z Grovesem zapowiada się znakomicie.
Grovesa w taki sposób nie rozstrzela. Mimo to będę trzymał za niego kciuki, wyraźnie widać że młody zaczyna wychodzić z cienia ojca i powoli budować własną legendę. Co może okazać się o tyle trudne, że po ewentualnym przejściu Grovesa pewnie trafi na Calluma Smitha, z którym nie daję juniorowi większych szans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2017, 03:33 PM
Post: #18
RE: Eubank Jr vs Yildirim
(08-10-2017 03:22 PM)fext napisał(a):  
(07-10-2017 10:45 PM)redd napisał(a):  Eubanka można lubić, bądź nie, ale trzeba przyznać że zawsze daje dobre do oglądania walki. Yilidrim posłużył za tarczę strzelniczą, co mnie specjalnie nie dziwi, ale to że walka skończyła się tak szybko już tak. Jestem ciekaw, jak pójdzie młodemu Eubankowi w dalszej fazie turnieju - półfinał z Grovesem zapowiada się znakomicie.
Grovesa w taki sposób nie rozstrzela. Mimo to będę trzymał za niego kciuki, wyraźnie widać że młody zaczyna wychodzić z cienia ojca i powoli budować własną legendę. Co może okazać się o tyle trudne, że po ewentualnym przejściu Grovesa pewnie trafi na Calluma Smitha, z którym nie daję juniorowi większych szans.

Podchodzę na spokojnie do szans Eubanka, bo o ile wczoraj wyglądał spektakularnie, tak na tle rywala stylowo szytego na miarę. Groves to boxer, co młodemu nie powinno pasować, jednak George w przeszłości miał spore problemy z pięściarzami bazującymi na fizyczności. Jestem ciekaw, jak poradzi sobie z intensywnością Eubanka - dziś obstawiam jednak, że sobie nie poradzi i pod koniec potyczki czeka go w ringu piekło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości