Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broner vs Vargas (Gervonta Davis w rozpisce)
22-04-2018, 04:13 AM
Post: #41
RE: Broner vs Vargas (Gervonta Davis w rozpisce)
Druga połowa walki od siódmej rundy lepszy Broner.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2018, 04:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2018 04:37 AM przez kubala1122331.)
Post: #42
RE: Broner vs Vargas (Gervonta Davis w rozpisce)
Wystarczyło włączyć lewy prosty i Broner zatrzymany... 6-5 Vargas.

7-5 Vargas, frapująca walka dwóch świetnych dziś bokserów. Wynik bardzo bliski, 116-112 dla obu nie będzie skandalem.

Remis okej. Będzie rewanż. Chętnie zobaczę, bo to był kawał boksu.

O, też miałem remis jednak, jak podliczyłem kartę Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2018, 08:55 AM
Post: #43
RE: Broner vs Vargas (Gervonta Davis w rozpisce)
Vargas - Broner
Bardzo dobra walka i sprawiedliwy werdykt. Też miałem remis, chociaż bliższy zwycięstwa był Vargas, który znakomicie zaczął i chyba prowadził 3 punktami. Myślę, że on w pewnym momencie uwierzył, że może to wygrać przed czasem i za bardzo zaczął się bić z Bronerem zamiast pykać z dystansu. W efekcie oberwał (chociaż ani przez chwilę nie był zagrożony, co sugerowali polscy komentatorzy) i do głosu doszedł Broner. Jednak Vargas w drugiej połowie walki "skradł" sprytem ze 2 rundy, co do remisu wystarczyło.
Davis - Cuellar
Mismatch. Cuellar okazał się za słaby fizycznie do super piórkowej. Davis znakomity i chciałoby się zobaczyć go z Łomaczenką.
Charlo - Centeno
Kolejny mismatch. Centeno ma szklankę i to musiało się szybko skończyć. Jednak w kończącej akcji Jermalla było najpierw uderzenie głową, a potem 2 ciosy w tył głowy. Wszystko nieumyślne, ale to nie zmienia faktu. Bokser, jak nie wie gdzie trafi, to powinien wstrzymać rękę, bojąc się dyskwalifikacji. W praktyce bokserzy leją, jak popadnie, bo wiedzą, że sędziowie ciosy w tył głowy tolerują. W mojej ocenie co 3-4 nokaut jest w dzisiejszych czasach po ciosach w tył głowy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości