Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
13-05-2018, 12:14 AM
Post: #21
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Silgado ciężko znokautowany w pierwszej rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 12:14 AM
Post: #22
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
O której mniej więcej Łomaczenko?
Muszę wyprzeć z pamięci tę żenadę -_-
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 12:31 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2018 01:01 AM przez kubala1122331.)
Post: #23
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Pewnie ok. 3:00

Obejrzałem galę od deski do deski (no Runowskiego tak jednym okiem), żeby zobaczyć jak ma wyglądać współpraca TVP z Wasylem, przekonać się, jak to wszystko zostanie zrobione. Miałem napisać kilka zdań swoich spostrzeżeń, ale chyba tego nie zrobię, bo na usta cisną mi się same wulgaryzmy Big Grin

Cisza nad tą tragedią będzie najlepsza...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 06:17 AM
Post: #24
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Żałosne widowisko. Głowacki pobił chorego człowieka, w dodatku cios był zadany nasadą. Stępień zbyt jednostronny. Polowanie na cios na wątrobę nie może być jedyną metodą boksowania. Runowski po 6 rundach wyraźnie przegrywał z Hulakiewiczem. Wyszedłem na parę minut, wracam i słyszę o jakiejś dyskwalifikacji. Może ktoś wyjaśni, co tam się stało, bo mi to pachnie jakimś przekrętem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 08:57 AM
Post: #25
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Żałosna gala. Wasyl, debiutując w nowej TV, zaserwował galę gorszą od Nysy (co jest sztuką samą w sobie).

Hulakiewicza nie oglądałem, ale czytałem że był liczony po ciosie poniżej pasa i zdyskwalifikowany za trzymanie. Sędzia Gortat ponoć wykonał brudną robotę.

A Głowacki vs Silgado - dramat. By na walkę wieczoru ściągać z drugiego końca świata schorowanego i rozbitego kolesia, który w swoim prime był co najwyżej średniakiem, to jakieś kuriozum nawet na standardy boksu zawodowego.

Jeśli Wasyl się nie pamięta, tak nawet w TVP zrozumieją, że facet opycha im szrot. Następnego kontraktu już nie dostanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 10:29 AM
Post: #26
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
(13-05-2018 12:31 AM)kubala1122331 napisał(a):  Obejrzałem galę od deski do deski

Podziwiam Cię za wytrwałość, ja wyłączyłem tv w trakcie jakiejś walki boksu amatorskiego...

(13-05-2018 08:57 AM)redd napisał(a):  Żałosna gala. Wasyl, debiutując w nowej TV, zaserwował galę gorszą od Nysy (co jest sztuką samą w sobie).

To jest chyba najlepsze podsumowanie tego "widowiska".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 11:03 AM
Post: #27
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Spoko event. TVP musi nabrać doświadczenia jeżeli chodzi o komentarz i niuanse techniczne ( podawanie pełnego rekordu ). Pięściarze z terenów dawnej Rzeczpospolitej Obojga Narodów zaprezentowali się ciekawie, mam na myśli Białorusina otwierającego galę i Ukraińca Fiodora Czerkaszyna (?). Dąbrowski jest beznadziejny, on się nawet na głęboki undercard nie nadaje. Runowski przegrywał z Białoruskim weteranem który większość kariery spędził w kategorii do 130 funtów, ale sędzia dał radę. Stępień na plus, fajnie, że jakiś polski bokser próbuje innych rozwiązań jak philly shell, shoulder roll dobrze wychodził, ale Paweł jeszcze nie potrafi bronić się przed ciosami prostymi korzystając z tej gardy. Kwestia treningu, nie jest to nic trudnego, przynajmniej jako #1 fanboy Mayweathera zawsze wolałem bronić się w taki sposób Smile. Bardzo fajnie, że pokazywali walki boksu olimpijskiego, zawsze jakaś dodatkowa forma promocji dla tych chłopaków i dziewczyn. Generalnie gdyby tą galę robił Tymex to byłuby spusty, bo Matiego i Grabowskiego lubimy, ale Wasyla i telewizje "narodową" krytykujemy dla zasady.
Gala mi się podobała. Niski poziom sportowy, ale przyjemnie się oglądało. Ten występ aktorski Silgado był pięknym zwieńczeniem gali w Wałczu, wróżę mu karierę w Hollywood.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 01:04 PM
Post: #28
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Nie wiem czy to nie ironiczny post, ale to, gdzie była pokazywana gala nie ma dla mnie akurat żadnego znaczenia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 01:51 PM
Post: #29
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Dla mnie przypierdalanie się do wczorajszej gali jest lekko na siłę. Czy Gale TYMEXU albo ROCKY BOXING PROMOTION prezentują wyższy poziom sportowy ? To była pierwsza gala organizowana przez KP i TVP, poziom sportowy był niski, ale oprawa gali nie była zła. Prowincjonalne gale w Niemczech czy WB nie wyglądają lepiej, jedynie ten błąd z rekordami muszą koniecznie naprawić.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2018, 02:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2018 02:03 PM przez szalonyAli.)
Post: #30
RE: Głowacki vs Silgado-Wałcz 12 maja
Wasyl coś mówi że w ciągu 2 tygodni będziemy mieli fantastyczna informacje odnośnie głowackiego
. Wszystko wskazuje na to, że ruszy kolejna edycja WSBB w Jr ciężkiej i Główka będzie jej uczestnikiem. No jak dla mnie to z jednej strony za wcześnie na kolejną edycję z tej wadze wiadomo nie będzie miała takiej rangi jak poprzednia. Aczkolwiek mimo wszystko trzeba się cieszyć. Zawodnicy z tej kategorii po raz kolejny dostaną wielkie pieniądze na to do tej pory nie mogli liczyć. W dodatku główka przestanie odbijać silgadow tylko dostanie jakiegoś zawodnika z czołówki z duże pieniądze. Może to go zmotywujesz do ogarnięcia się. Odnośnie turnieju o ile się odbędzie to z checka zamiast Włodarczyk zobaczył bym tam też masternaka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości