Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Golovkin przed czasem 12.50% 1 12.50%
Golovkin na punkty 12.50% 1 12.50%
Alvarez przed czasem 0% 0 0%
Alvarez na punkty 75.00% 6 75.00%
Będzie remis 0% 0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
12-09-2018, 12:57 PM
Post: #21
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
Bo pierwszy post napisał dr. Szalony a drugi mr. Ali. Jak widać obaj interesują się boksem Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2018, 01:07 PM
Post: #22
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
Hah, no może Wink

W ogóle wczoraj wieczorem na tvp sport w codziennym sportowym podsumowaniu redaktorzy próbowali podgrzać atmosferę i zachęcić do oglądania walki.
Piszę "próbowali" bo jakbym był niedzielnym kibicem to w życiu by mnie to nie zainteresowało.

Użyto wprawdzie dobrego określenia, że to może być walka roku, a pierwszy pojedynek był świetny - szkoda tylko że argumentacja opierała się głównie na tym, że "było już wiele takich walk w historii jak Trinidad - Vargas czy Kliczko - Joshua", no merytoryka super.
Potem trochę gadki o tym, że się nie lubią i w sumie tyle.

Jakbym ja miał zainteresować odbiorców boksem to GGG jest materiałem idealnym - pokazuję urywki jego walk/kompilacje/zdjęcia rozwalonych przeciwników, mówię o jego świetnym bilansie, o sukcesach amatorskich i materiał gotowy.
Rudy też fajnie wygląda jako produkt medialny, więc tutaj nie ma nawet za bardzo co wymyślać na siłę.

Był tez Proksa wypowiadający się o GGG - ale zamiast Grześka mówiącego do mikrofonu o tym, że Kazach jest silny to wrzuciłbym właśnie fotkę jak Proksa trzeci raz zbiera się z maty. Jasne, że to trochę brutalne i przykre dla Polaka, ale marketing rządzi się swoimi prawami.

No i to czego mi zabrakło (choć nie dziwię się że to ominięto) to informacja o której walka się odbędzie - fajnie że to walka w Las Vegas, tvp to pokaże i warto być z nami, fajnie że część osób doda sobie Las Vegas + na żywo = wczesny niedzielny ranek, ale mogli tak wprost powiedzieć...


Oczywiście nie czepiam się dla czepiania, szanuje TVP za to że pokazuje walkę na której nie ma prawa zarobić i którą obejrzy z 20 tysięcy osób - ale po prostu słabo to wyglądało z punktu widzenia kibica bokserskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2018, 03:12 PM
Post: #23
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
Haha , po prostu skopiowałem komentarz Hugo Z pierwszej strony skasowałem jego twórczość pod walkami i stawiłem swoją opinię .Pierwszy tekst mój drugi to kopiuj wklej z huga
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2018, 02:27 AM
Post: #24
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
Gonzalez bardzo łatwo pokonał Fuentesa, nokautując go w 5 rundzie. Przeciwnik słaby, ale Gonzalez wygladał w tej walce dobrze i zapewne nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
Lemieux już w 1 rundzie znokautował O'Sullivana. To był klasyczny układ slugger vs swarmer i przewidywałem taki koniec. Blisko podchodzący do rywala Irlandczyk wręcz prosił się o taki scenariusz. Nie sadziłem jednak, że to nastąpi tak szybko.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2018, 03:01 AM
Post: #25
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
Munguia jeszcze w trzy rundy rozbił Cooka - to był chyba niepotrzebny missmatch.

A więc godzinka czekania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2018, 03:02 AM
Post: #26
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
Munguia planowo rozjechał Cooka w ciągu 3 rund. Szkoda komentarza dla takiego missmatchu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2018, 03:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2018 03:47 AM przez Gogolius.)
Post: #27
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
Kurde, myślałem że zahaczę o jakieś walki z undercardu, szczególnie że wg tvp Munguia miał walczyć koło 4:05, a tutaj widzę ze już po wszystkich walkach undercardu - trzy potyczki i trzy szybko skończone przed czasem. Teraz tak samo GGG skończy Alvareza, a co! Big Grin

No, TVP poszła po rozum do głowy i zamiast w kółko puszczać AJ i Badou Jacka, odświeżyła undercard.
Słyszę, że Gonzalez miał problemy ze zrobieniem limitu, trochę kiszka.
Ale wykończenie ładne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2018, 04:06 AM
Post: #28
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
Też mi się spodobała ta powtórka, bo również pospałem sobie na dwóch pierwszych walkach Wink A jeszcze dokończyłem sobie nadrabianie Garcii z Porterem to w sumie ładnie wyszło! Wink

Main event już za chwilę - swojego typu nie zmieniam, choć Alvarez wydawał mi się wczoraj taki ciut zdenerwowany na ważeniu. Zobaczymy, mam wrażenie, że dużo więcej zależy w tym pojedynku od niego niż od GGG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2018, 04:14 AM
Post: #29
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
To ja czekam na jakiś komentarz w temacie Portera i Garcii Wink

Ja także uważam, że Alvarez wygra na punkty, ale trzymam kciuki za GGG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2018, 04:15 AM
Post: #30
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
Zaraz zaczynamy, liczę na wspaniałą walkę. I oby wszyscy sędziowie byli w formie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości