Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kyotoro Fujimoto
02-10-2017, 09:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2017 09:05 AM przez JamJestDiego.)
Post: #11
RE: Kyotoro Fujimoto
KYOTARO FUJIMOTO ZAWALCZY O TYTUŁ MISTRZA ŚWIATA Z PARKEREM?

W momencie, w którym Parker słusznie został ogłoszony zwycięzcą pojedynku z Furym, pierwsze co zrobiłem to zajrzałem w ranking. Patrzę, patrzę i myślę, kto tu jest najsłabszy na dobrowolną obronę i oczywiście wypatrzyłem Kyotaro Fujimoto. Później pojawił się news o tym, że Parker zawalczy w Australii lub Japonii no i wszystko stało się jasne.

Fujimoto obija średniaków i tak powoli się doczłapał do rankingu, w którym już od roku jest, czekał na swój moment i pewnie otrzyma szansę jak się dogadają finansowo. Niestety moim zdaniem jest skazany na porażkę, to będzie łatwa robota dla Parkera.

Nie zapominajmy, że Fujimoto ma już zakontraktowaną inną walkę na 4 listopada z Randallem Raymentem (8-3)... którego rekord wskazuje na to, że jest to słabszy zawodnik, warto jednak zwrócić uwagę, że pokonał on ostatniego przeciwnika Fujomoto (Purcella) również na punkty. I wbrew rekordowi może się okazać, że Kyotaro może nie mieć tak łatwo. Jeśli do tej walki dojdzie, to kiedy miałby walczyć z Parkerem? Nie będzie miał wtedy pełnego okresu na przygotowanie i bęcki murowane.

[Obrazek: fujimotonasioresultadonaoki-1.jpg]

DIEGO - WOJOWNIK (Tomasz Adamek Promo)
http://www.youtube.com/watch?v=-hKSp0wzVT8
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości