Ankieta: Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat to:
Pernell Whitaker
Julio Cesar Chavez
Oscar De La Hoya
Felix Trinidad
Shane Mosley
Hector Camacho
Ś.P Arturo Gatti
Ś.P Vernon Forrest
Ike Quartey
Luis Ramon Campas
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat
10-06-2012, 06:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2012 06:17 PM przez Holy230.)
Post: #1
Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat
Kto waszym zdaniem jest najlepszym półśrednim ostatnich 20lat??
Odpowiem jeszcze zanim zadacie to pytanie: Dodawałem tylko osoby które zakończyły już karierę dlatego nie ma Pacmana czy Mayweathera.

W komentarzach prosiłbym o napisanie dlaczego ten zawodnik a nie inny. Smile

Ja wybrałem Felix'a ze względu na świetne walki 15obron pasa IBF i wspaniałą walkę unifikacyjną z Oscarem De La Hoyą.
Poza tym to wyśmienity pięściarz silny cios, ruchliwy, świetny lewy sierpowy i wyśmienite kontry z obu rąk Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2012, 06:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2012 06:18 PM przez Mastrangelo.)
Post: #2
RE: Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat
Ike Quartey! Nie, no dobra. Serce przemówiło pierwsze.
Moim zdaniem to Sweet Pea, nawet jeśli ta kategoria nie była jego najlepszą, moim zdaniem to wciąż lepszy półśrednii niż wymieniona reszta. Zaraz za nim postawiłbym dwójkę Oscar z Tito.
Z Camacho to chyba żart Wink? On walcząc w 147 był już na etapie walczenia tylko o przetrwanie. Mam też wrażenie, że kogoś mi tutaj brakuje, ale jeśli chodzi o lata 90'te to orłem nie jestem, więc jakoś nie mogę skojarzyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2012, 06:20 PM
Post: #3
RE: Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat
Nie dodałem Durana,Leonarda ponieważ to prawie 30lat od kiedy walczyli w półśredniej. Faktem wydaje się że z tej 10 najsłabsi to Hector Camacho i Luis Ramon Campas Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2012, 07:52 PM
Post: #4
RE: Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat
Sweat Pea oczywiście Smile
Genialny bokser, nie miał ciosu, ale dzięki temu całą resztę miał doprowadzoną do perfekcji. Boks w jego wykonaniu to po prostu sztuka, defensywa - perła.
Lubię jego walkę z Chavezem... Wg mnie został w niej bezczelnie oszukany. Momentami ogrywał Seniora jak chciał. Albo wał stulecia z Ramirezem.
Z Rogerem Mayweatherem też sobie świetnie poradził Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2012, 08:04 PM
Post: #5
RE: Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat
Pernell Whitaker
Zawsze podobali mi się pięściarze który byli świetni w obronie.Kiedyś Whitaker a teraz Mayweather.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2012, 09:20 PM
Post: #6
RE: Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat
Z De La Hoyą walka była bardziej wyrównana niż na kartach sędziowskich. A walka z Trinidadem pokazała że to już nie ten sam bokser co w starciach np z Chavezem czy Vazquezem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2014, 09:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2014 04:31 PM przez TomaszX.)
Post: #7
RE: Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat
W ankiecie brakuje Fernando Vargasa był lepszy od Camacho, Gattiego czy Campasa.
Oglądając ostatnio walki Vargasa,Oscara,Quarteya czy Mosleya doszyłem do wniosku że dzisiejsza niby mocna półśrednia dostała by lanie od mistrzów z tamtych czasów.\

EDIT
Fernando Vargasa nigdy nie walczył w półśredniej,tylko w junior średniej.
Strasznie razi mnie w oczy w tym zestawieniu Campas już lepszy James McGirt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2014, 10:35 AM
Post: #8
RE: Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat
Z tego grona to Pernell Whitaker. Wiele znakomitych pojedynków (Rivera, McGirt, Chavez moje - ulubione), widowiskowy styl i kapitalna defensywa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2014, 12:53 PM
Post: #9
RE: Najlepszy Półśredni ostatnich 20lat
Spodziewalem sie wiekszego rozrzutu glosow, zaglosowalem jak wiekszosc, ale dlugo sie wahalem miedzy Whitakerem a Mosleyem, ktorego bardzo lubie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości