Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KĄCIK TYPERA 7.8 LIPIEC
03-07-2012, 06:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2012 01:40 PM przez PeterManfredo.)
Post: #1
KĄCIK TYPERA 7.8 LIPIEC
Jak pewnie wiecie prowadzę ligę typerów na bokser.org i typerkę lubię. Lubię bo kilka razy
dała mi dobrze zarobić(rekordowa wygrana to 5.000zł). Od tamtej pory lubię grać i obstawiać.
Analizując i zapisując ewentualne rozwiązania pojedynków zapisałem już nie jeden notes. Teraz zamierzam dzielić się swoimi przemyśleniami
również z Wami.
Podkreślam jednak że lubię ryzyko- czasami wolę trzy razy stracić by w końcu wygrać większą sumę. Co gramy w ten week?
Pojedynek Kliczko-Thompson to zagadka. Kurs na Władka niski,Thompson niespodzianki raczej nie sprawi a nawet typując nokaut na Thompsonie to nie wiadomo
jaki przedział rundowy wybrać gdyż różnie to może z nimi być.
Wład może się trochę pobawić lub Amerykanin zaskoczy Ukraińca i stawi opór do końca jak w ich pierwszym pojedynku.
Więc przedział do 9,5 rd jest ryzykowny tak samo jak po 9,5 rd.
Przedział przed 9,5 rd można śmiało zastosować w pojedynku Fury-Maddalone. Skończył Maddalone'a przed czasem nasz "Góral" więc to samo zrobi Brytyjczyk.
I raczej zrobi to prędzej niż później,ma czym uderzyć a Maddalone to po prostu nic więcej niż przeciętniak.
Ryzykował będę w walce Barret-Cameron. Barrett od dawna ma problemy wagowe(olewa obozy),nie potrafi stoczyć dwqóch dobrych pojedynków
z rzędu i liczę na to,że Cameron zaskoczy wszytskich,zmobilizuje się maksymalnie i wygra z doświadczonym rywalem. Kurs kuszący 2.70.
Grzegorz Proksa po prostu musi pokonać Hope'a więc stawiam na jego punktowe zwycięstwo-dobra walka na podbitkę kuponu.
Taki sam rezultat jeśli chodzi o walkę Brook-Jones dla tego pierwszego.

Kupon ryzykowny:

Brook-Jones BROOK PKT - 2.85
Kliczko-Thompson KLICZKO PO 9,5 RD - 2,55

ewentualnie:

Barrett-Cameron CAMERON WYGRA - 2,70

Kupon ostrożny:

Proksa-Hope PROKSA WYGRA - 1,20
Kliczko-Thompson KLICZKO PRZED 9,5 - 1,45
Barrett-Cameron BARRETT WYGRA - 1,45

Przy okazji zapraszam do ligi typerów

EDIT:
Jak się okazało miałem rację z Cameronem który znokautował BarrettaWink

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-07-2012, 08:40 PM
Post: #2
RE: KĄCIK TYPERA 7.8 LIPIEC
@PeterManfredo
Kiedy startuje liga? Nie chcę przegapić...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-07-2012, 08:46 PM
Post: #3
RE: KĄCIK TYPERA 7.8 LIPIEC
Przeglądaj bloga regularnieWink Pod koniec lipca ruszamy

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości