Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach
08-01-2017, 02:18 PM
Post: #481
RE: Mariusz Wach
Chodzą plotki, że łażenie po prośbie do Hearna były opłacalne i że niedługo Wiking podpisze z nim kontrakt. Jeżeli to prawda to ciekawe na kogo w pierwszej kolejności rzucą Wacha?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2017, 10:14 PM
Post: #482
RE: Mariusz Wach
Chyba jednak Wachowi trudno będzie wymigać się od walki z Kabayelem. Ogłoszono, ze zwycięzca walki Agit Kabayel - Herve Hubeaux o pas EBU ma obowiązek zmierzyć się w następnym pojedynku z Wachem. Ponieważ sądzę, że turecki Niemiec upora się z Afrobelgiem, to starcie z nim jawi się jako jakieś nieuchronne fatum dla naszego Wikinga. Oby chociaż kasa się zgadzała.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2017, 11:18 PM
Post: #483
RE: Mariusz Wach
A co z Teperem w końcu? Wink Ja już się gubię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 05:44 PM
Post: #484
RE: Mariusz Wach
Świat się kończy / zaczyna się mega cyrk. Wach podobno otrzymał od KSW propozycję walki z Pudzianowskim Big Grin Big Grin Big Grin
http://www.boxing.pl/forum/newsy/45191-m...a-ksw.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 05:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2017 05:57 PM przez Terminator.)
Post: #485
RE: Mariusz Wach
To by było jeszcze gorsze zestawienie niż Mayweather-MacGregor na zasadach boksu. Pudzian robi wejście w nogi i wykańcza w parterze Wacha w 30 sekund

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 06:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2017 07:03 PM przez Wietnam.)
Post: #486
RE: Mariusz Wach
Oj coś nam stygną i wystygają ći naśi ćiężcy zawodnicy
Wawrzyk (wiadomo) , Szpilka nie może jakoś wyjść
do ringu , Wach odpada powoli i idzie do KSW
Źimnoch lada chwila może się pożegnać z
jakimi kolwiek marzeniami , ale i tak nie ma on
przyszłośći za dużej w HW.

Został nam powoli rzeczywiście tylko Izu .
I Kownacki. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 07:59 PM
Post: #487
RE: Mariusz Wach
Cytat:- Kilka dni temu rozmawiałem z Martinem Lewandowskim, jednym z dwóch współwłaścicieli KSW. Zapytał mnie, jak zapatruję siebie na występy w klatce? Powiem więc, że stójkę mam opanowaną, ale z kolei zapasy są dla mnie rzeczą nową i gdybym w przyszłości zdecydował się na takowy występ, to musiałbym najpierw kilka miesięcy potrenować właśnie tę płaszczyznę i dopiero wtedy myśleć o wejściu do oktagonu. Póki co ten temat uważam za zamknięty i skupiam się na treningach bokserskich oraz kolejnej walce. Gdy będę kończył przygodę z boksem, wtedy poważnie rozważę karierę w MMA - mówi ponad dwumetrowy olbrzym. całość tutaj

A więc na razie, całe szczęście nie zobaczymy Mariusza w klatce. Wink

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 08:07 PM
Post: #488
RE: Mariusz Wach
Miejmy nadzieje, że w ringu również.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 08:12 PM
Post: #489
RE: Mariusz Wach
Jest 9 w najnowszym rankingu WBC a więc jest szansa, że zobaczymy go w kolejnej dobrowolnej obronie Wildera.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 09:57 PM
Post: #490
RE: Mariusz Wach
Nie głupi pomysł dla Wacha, w boksie już nic nie ugra i wygląda na prawdę słabo. Jak się nie trafi jakiś title shot np. od Wildera czy Joshuy to powinien spróbować się w MMA, kasa pewnie przyzwoita, konsekwencje porażki o wiele mniejsze niż w boksie, może by podchodził do tego trochę mniej poważnie i wyciągnął kij z dupy. KSW to dobra opcja dla schyłkowych bokserów.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości