Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
06-11-2012, 01:27 PM
Post: #501
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Metzger
O czym Ty mówisz???
Kliczko i 103 kg?
105 kg najwyższa waga w karierze????????????

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2012, 02:17 PM
Post: #502
Bug RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(06-11-2012 01:27 PM)PeterManfredo napisał(a):  @Metzger
O czym Ty mówisz???
Kliczko i 103 kg?
105 kg najwyższa waga w karierze????????????
Pomyłka, miało być 113 i 115 of course Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2012, 03:38 PM
Post: #503
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Crumb
O czym Ty mówisz? Adamek na pewno nie przestraszył się Kliczków... to nie w jego stylu. Jeżeli coś wpłynęło na jego zachowanie to cała ta presja związana z ''Walką XXI Wieku'' i oczekiwaniami wobec niego. Wach na walkę z Kliczko czekał 2 miesiące, Adamek już chyba miesiąc przed walką z McBridem podpisał kontrakt z Kliczko i czekał prawie pół roku, miał prawo się wypalić. Jak dla mnie to całe F2F, nie spuszczanie wzroku itd jest tylko szopką przed walką żeby ludzie tak jak Wy się tym jarali. Nie ma to nic wspólnego z walką. Oczywiście podczas spojrzenia przeciwnikowi w twarz możesz pokazać jaki to Ty ''kozak'' nie jesteś, ale sztuką jest żeby pokazać to coś w dniu walki kiedy wejdziecie do ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2012, 03:48 PM
Post: #504
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Taki Gołota zawsze miał groźne spojrzenie...Wach ze swoim spojrzeniem przy Gołocie wygląda jakby miał walczyć z prowadzącym 5-10-15 i co to Gołocie dawało? NIC. Pożywka dla mediów,nic więcej

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2012, 08:50 PM
Post: #505
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Ogladnij jeszcze raz tą wymianę spojrzeń i powiedz mi, że Adamek byl na nm odważny. Kliczko jeszcze jakis czas patrzyl na Adamka zeby zniszczyc go juz przed walką. Udalo mu sie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2012, 08:52 PM
Post: #506
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Crumb

Inna sprawa, że nawet jeśli Adamek by nie wymiękł na spojrzeniu to i tak by przegrał.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2012, 09:29 PM
Post: #507
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(06-11-2012 03:48 PM)PeterManfredo napisał(a):  Taki Gołota zawsze miał groźne spojrzenie...Wach ze swoim spojrzeniem przy Gołocie wygląda jakby miał walczyć z prowadzącym 5-10-15 i co to Gołocie dawało? NIC. Pożywka dla mediów,nic więcej
Gołota niejednego swoim spojrzeniem pokonał. Niestety, na tych lepszych to nie wystarczało.

http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie...ty-mistrza

Artykuł redaktora orga w przeglądzie sportowym. Niezły Casanova z tego Włada.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2012, 09:48 PM
Post: #508
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Zgadza sie. Adamek przegralby tak czy siak ale nie w tak znaczacym stopniu. Nie wyszedlby do ringu z mysla ze to niema sensu bo i tak przegram. Mam wrazenie ze taki wlasnie wyszedl do ringu. Z taka mysla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-11-2012, 07:35 AM
Post: #509
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Ja widzę, że na forum mamy wysokiej klasy psychologów. Stek bzdur i tyle. Po F2F Władka z Mariuszem na konferencji niektórzy uznali, że to będzie zacięta walka i Mariusz ma ogromne szanse na znokautowanie Kliczki. Ciekawy jestem co będziecie pisać o F2F w piątek na ważeniu. Może poznam dokładny przebieg walki co do rundy ? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-11-2012, 08:58 AM
Post: #510
Bug RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Naszło mnie jakieś realistyczne myślenie. Obawiam się, że Wach przy przy Władku będzie wyglądał na strasznie wolnego i niezgrabnego. Nawet nie o wynik mi chodzi, a o to, żeby nie skompromitował się jak Mormeck czy Charr. Jeżeli przegra ale da jakiś w miarę sensowny opór to będę zadowolony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości