Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keith Thurman
11-03-2015, 10:53 AM
Post: #71
RE: Keith Thurman
Do Thurmana ustawia sie kolejeczka, narazie jeden chetny: Shawn Porter wraca pojutrze na gali Haymona na Spike TV, ale juz mowi ze chetnie zmierzy sie z Keithem na jednej z kolejnych gal Ala.
Jest to dosc prawdopodobne i szykuje sie kolejny hicior (oczywiscie jesli Porter nie wtopi z Garcią).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 09:53 PM
Post: #72
RE: Keith Thurman
Thurman wraca 11 lipca, rywalem Collazo.
Słabo... spodziewałem się kogoś lepszego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2015, 06:34 AM
Post: #73
RE: Keith Thurman
Collazo nie będzie stanowił żadnego zagrożenia dla Keitha, walka do jednej bramki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2015, 12:28 PM
Post: #74
RE: Keith Thurman




Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 07:35 PM
Post: #75
RE: Keith Thurman
Nie wiem czy to jest powszechnie wiadome, ale dzisiaj dokopałem się do informacji, że Keef ma częściowo polskie korzenie ( matka z polsko-węgierskiej rodziny).

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 08:13 PM
Post: #76
RE: Keith Thurman
Mógłbyś podać jakieś szczegóły?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 08:34 PM
Post: #77
RE: Keith Thurman
Debra Thorsen tak się nazywa jego matka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2018, 08:49 PM
Post: #78
RE: Keith Thurman
Wywiad z 2k15:
http://www.espn.com/boxing/story/_/id/12...ster-craft

I'm one of the best fighters that America has to offer. I'm a true American, born and raised. My father is African-American. My mother is Polish and Hungarian.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2018, 06:55 AM
Post: #79
RE: Keith Thurman
No to trzeba będzie kibicować rodakowi.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2019, 09:03 PM
Post: #80
RE: Keith Thurman
Swego czasu uważałem Thurmana nie tylko za lidera wagi półśredniej, ale i za jednego z najlepszych bokserów P4P. Sadzę, że nie tylko ja miałem takie odczucie. Jednak jego kariera nie ułożyła się tak, jak można się było spodziewać powiedzmy w 2015. Być może miały na to wpływ czynniki zdrowotne, ale gdzieś zniknął ten ringowy killer, który z góry nastawiał się na nokaut i swój cel osiągał. Zamiast tego zaczął wygrywać niewielkimi różnicami punktowymi, a wczoraj uległ Manny'emu Pacquiao i stracił pas WBA Super. Z wynikiem można by polemizować, ale ważniejsze moim zdaniem jest rozszyfrowanie przyczyny słabych końcówek walk Thurmana w ostatnim czasie. Z Mannym moim zdaniem prowadził, ale przegrał 2 z 3 ostatnich rund, co zdarzało mu się już wcześniej. Być może jest to kwestia niezbyt dobrej kondycji, ale biorę pod uwagę też inną możliwość. Thurman ma z reguły dobry początek walki (wczoraj było inaczej, ale straty odrobił) i w pewnym momencie pojedynku osiąga punktowa przewagę, którą stara się bezpiecznie dowieźć do końca. Takie kunktatorstwo sprawia, iż boksuje w końcowych rundach poniżej swoich możliwości i w efekcie rundy te przegrywa. Walka z Mannym stała na dobrym poziomie i była ciekawa, ale generalnie wolę oglądać w akcji Spence'a lub Crawforda, bo w ich boksie nie ma żadnej kalkulacji, tylko spontaniczność, którą Thurman zatracił.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości