Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
22-07-2014, 06:46 PM
Post: #41
RE: Polsat sport/polsat sport extra
A co teraz jest ciekawszego w boksie dla Polskiego kibica? Smile Jak już ta gala będzie dograna, to na pewno zmienią temat.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 11:33 AM
Post: #42
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Właśnie Polsat podał do wiadomości, że dzisiejsza walka Frankie Gavin - Leonard Bundu zostanie pokazana na kanale Polsat Sport. Dla mnie fajny news, bo jeszcze wczoraj byłem pewny, że nie obejrzę sobie tej walki.
Co do transmisji gal z tego tygodnia, jeśli ktoś jest ciekawy.
Gala Gavin - Bundu i Rios - Chaves w PS. Z kolei starcie Kovalev - Caparello będzie retransmitowane w fightklubie we wtorek o 22.30 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 11:47 AM
Post: #43
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Dziś na tej gali w Anglii zaboksuje też Lucas Browne z Andriyem Rudenko, ta walka bardziej mnie interesuje niż starcie wieczoru.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 11:57 AM
Post: #44
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Też jestem ciekawy, bo szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze Browne'a. Myślisz, że znokautuje Rudenkę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 12:13 PM
Post: #45
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Hmmm...
Browne w opinii wielu to jest killer z kopytem, ale ja kompletnie się nim nie zachwycam, bo facet czysto boksersko jest bardzo słaby. Rudenko ma strasznie napompowany rekord i w sumie walka z Lucasem będzie pierwszym prawdziwym testem. Browne może i bije mocno, ale nie ma zbyt dobrej defensywy, technika bardzo przeciętna - nie widzę go kompletnie z czołówką, ale tego Rudenkę może zastopować. Ktoś na głównej napisał, że Browne to taki drugi Mago - siłacz bez techniki i ja się z tym zgadzam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 09:54 PM
Post: #46
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Ach te gale w Anglii... Przegapiłem Browne'a, ale po wyniku widać, że wiele to się Sander co do jego osoby nie myliłeś Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2014, 09:56 PM
Post: #47
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Zapisałem trzy rundy dla Ukraińca, bardzo kiepski występ Browne'a mimo wielu trafionych ciosów i pewnej wygranej. Ktoś szybki z dobrym uderzeniem, to go zbije okrutnie. Facet się fatalnie rusza, musi to poprawić, bo w tak ślamazarnym tempie, to niczego nie zdziała.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2014, 03:39 PM
Post: #48
RE: Polsat sport/polsat sport extra
[Obrazek: 450_15931.JPG?1]

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2014, 05:56 PM
Post: #49
RE: Polsat sport/polsat sport extra
BESTIA
Taką kwotę zażądał sam Solorz, ale cena jeszcze wzrośnie, bo na pewno jakąś sumę zażyczy sobie dana telewizja. Myślę, że trzeba będzie zapłacić ok. 150 zł. Dla mnie przeginka i to spora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2014, 06:04 PM
Post: #50
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Nienachapany dziad, od kilkunastu lat jest w pierwszej 5 najbogatszych ludzi w Polsce, jednak wiecznie mu mało.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości