Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proksa vs Golowkin
23-08-2012, 02:00 PM
Post: #1
Proksa vs Golowkin
Zdziwiłem się gdy w zakładce Aktualności nie znalazłem takiego tematu... dlatego też zakładam go żeby każdy mógł wypowiedzieć się na temat tej walki.

Osobiście w głowie mam różne scenariusze co do przebiegu walki. Jeżeli chodzi o zwycięstwo punktowe to widzę wygraną Proksy, a jeżeli chodzi o nokaut to widzę zwycięstwo Golowkina. Bardzo wierzę w Proksę, ale jestem pesymistycznie nastawione do tego pojedynku. Wolę być fajnie zaskoczony niż rozczarowany. Szczególnie boje się tej ''brutalnej'' siły Golowkina. W połączeniu z opuszczonymi rękami Grzesia może powstać mieszanka wybuchowa, która będzie równała się niestety z deskami Proksy, ale znowu Giennadij to przy Proksie drewno w dodatku świetny technicznie a wydaje mi się, że im bokser walczy bardziej technicznie tym lepiej Grzesiu może sobie poradzić. Oby tylko się Grzesiek nie wypalił. Marzy mi się żeby Grzesiek wyszedł do walki z Golovkinem tak samo wyluzowany jak do walki z Sylvestrem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-08-2012, 02:21 PM
Post: #2
RE: Proksa vs Golowkin
Dla mnie żadne rozstrzygnięcie w tej walce nie byłoby zaskoczeniem. Gołowkin przez KO, Proksa przez KO, wreszcie remis, wszystko jest możliwe. Uważam, że o wyniku zadecyduje głowa i nastawienie psychiczne. Osobiście liczę na zwycięstwo Grześka po bardzo emocjonującej walce, podobnej do Pacquiao vs Morales I.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-08-2012, 07:56 PM
Post: #3
RE: Proksa vs Golowkin
Teorytycznie to Proksa ma więcej atutów po swojej stronie.Dzisiaj widziałem zapowiedź tej walki na nSport,że pokazują w nocy z 1/2 września.Więc nie wiem czy to na nPremium HD czy na nSport będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 01:48 PM
Post: #4
RE: Proksa vs Golowkin
http://n.pl/sport/boks-proksa-golowkin-moment-prawdy
Wydaje mi się, że niestety transmisja będzie tylko na kanale NPremium HD. Na dekoderach "eNki" jest ten kanał w pakietach, jednakże na dekoderach kablowych (np. Vectra) nie zauważyłem go. Trzeba poczekać jeszcze kilka dni, być może transmisja zostanie również włączona na pierwszy kanał NSport.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 01:56 PM
Post: #5
RE: Proksa vs Golowkin
Na szczęście posiadaczy telewizji N walka na pewno będzie pokazana na nSport. Ogłoszą to 3-4 dni przed walką. Oczywiście nie jestem wstanie poprzeć tych informacji jakimikolwiek informacjami ze względu na to, że są to tylko i wyłącznie moje przemyślenia. Nie raz, nie dwa taka sytuacja była w Polsacie kiedy to reklamowali walki na Polsat Sport itd a kilka dni przed galami dawali na otwartym. Chodzi pewnie o to, że dużo ludzi będzie chciało pooglądać tę walkę Proksy więc ludzie z N myślą, że ci, którzy nie mają tego pakietu wykupią go.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 02:28 PM
Post: #6
RE: Proksa vs Golowkin
Czyli tak czy inaczej trzeba będzie zorganizować jakiegoś sensownego streamaWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 03:28 PM
Post: #7
RE: Proksa vs Golowkin
@Maynard
Niestety, Polsat za przeproszeniem - dał dupy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 06:03 PM
Post: #8
RE: Proksa vs Golowkin
Podobno jednym ze sparingpartnerów Gienka jest Johnathon Banks. Nie wiem co oni odwalają z tymi kolesiami z junior ciężkiej i ciężkiej. Przecież to jest diametralnie inne od tego co spotka Gołowkina w ringu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 06:28 PM
Post: #9
RE: Proksa vs Golowkin
@Pakman
Dokładnie, myślę, że to tylko zagrywka psychologiczna żeby Proksa przestraszył się siły ciosu Golowkina. A może też team Golowkina spodziewa się, że Proksa będzie bił jak prawdziwy zawodnik HW dlatego też z takimi sparują Big Grin ?? to jest wielka zagadka. Inną opcją jest to, że może Golowkin sparuje tylko z zawodnikami uczęszczającymi w jego gymie a los chciał, że trafili mu się sami CW oraz HW. Tak czy inaczej jest w tej walce faworytem.

Tak jak w walce Adamek-Kliczko bałem się brutalnej siły Kliczki tak teraz boje się brutalnej siły Golowkina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-08-2012, 06:54 PM
Post: #10
RE: Proksa vs Golowkin
Tylko że Adamek nie miał żadnych agumentów w walce z Kliczką. Ja przed tą walką najbardziej obawiałem się warunków Witka, bo Tomek ma twardą szczękę, no i nie padł na deski. Proksa może zaoferować szybkość, balans i również siłę ciosu, bo o szczęce Gołowkina nic nie wiadomo.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości