Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Cunningham II
02-11-2012, 08:02 PM
Post: #81
RE: Adamek vs Cunningham II
@Jerome

O ile mi wiadomo Chisora przegrał z Finem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 08:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012 08:08 PM przez Jerome.)
Post: #82
RE: Adamek vs Cunningham II
@Pakman
Tylko ślepiec wskazałby słuszną wygraną Fina. Nawet Szpila gdyby nie lubił Chisory jak Adamka to musiałby to przyznać.
Nie to żebym Cię jakoś atakował.
Twój komentarz to przypomnienie oficjalnego werdyktu czy osobiste zdanie?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 08:14 PM
Post: #83
RE: Adamek vs Cunningham II
Nie no co Ty ! Chisora wygrał tą walkę bezdyskusyjnie. Tyle tylko, że wielu mu wypomina, że od 3 walk nie może wygrać. Poza tym niestety, ale werdykt jest werdykt.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 10:09 PM
Post: #84
RE: Adamek vs Cunningham II
@Pakman
Wszystko jasne.

No niestety. Też zauważyłem "ślepotę" wielu.

Najbardziej mnie porazili Bracia Klitschko. Przed walką V.K. z Del Boy'em oboje mówili, że oszukali Derecka i pokonał On Fina - w oczach wielu - przyszłego Mistrza. Należy się więc mu szacunek.
Po walce (i konferencji z Hayemakerem) mówili wciąż, że Chisora jest skończony bo przegrał 3 walki z rzędu.
Haye też tak mówił, wiem i pamiętam. Żeby nie było, że nie jestem sprawiedliwy bądź obiektywny.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 10:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012 10:12 PM przez PeterManfredo.)
Post: #85
RE: Adamek vs Cunningham II
Z Chisorą jest jak z Gołotą...wyników oszałamiających nie ma ale wielkie walki sa mu pisane. I będą
Ale to wątek o czym innym;p

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 10:17 PM
Post: #86
RE: Adamek vs Cunningham II
@Peter
Masz rację. Przepraszam.

Wracając do tego pojedynku. Dostrzegam tu analogię między Adamkiem a Włodarczykiem. Diablo za Mormecka jest krytykowany a Adamek za Cunninghama nie koniecznie. Czy Góralska aktywność do tego wystarczy? Rywal to rywal.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2012, 01:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2012 01:50 PM przez Kikas.)
Post: #87
RE: Adamek vs Cunningham II
Adamek w ostatnim wywiadzie na bokser.org ( http://www.bokser.org/content/2012/11/07.../index.jsp ) powiedział że waży w okolicach 100-102 kg, na ostatnich walkach wychodził podobnie, więc można już przypuszczać że Adamek ustablizowal swoją wagę w tych granicach.

btw- świetny komentarz pod artykułem, w 100% się z nim zgadzam
(kierowany do tych, którzy uważają że Adamek wybierając Cunna poszedł na łatwiznę)

robak1 Data: 07-11-2012 19:24:18
[...]
Mógł byś wymienić chętnych do walki z Adamkiem? Każdy z "czołówki" dzisiaj patrzy jak by się tu dobić do walki o dużą kasę, jak najmniejszym wysiłkiem i bez zbytniego ryzyka, nie dotyczy to tylko i wyłącznie Adamka.
Wbrew pozorom walka z Cunnem wcale nie musi być łatwa. Zaobserwowałem, że większość z was twierdzi iz najlepszy Adamek to ten zaraz po przejściu do HW, później sukcesywnie tracił swoje największe atuty.
Cunn jest właśnie w takim miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2012, 04:16 PM
Post: #88
RE: Adamek vs Cunningham II
Cunn słabł już w CW a pójście do HW to nawet nie odwaga a głupota. Będzie za rok mówił jak Bowe. Adamek najlepszy był w CW i ewentualnie w walce z Andrew. Już w walce z Estradą, mimo iż był to fantastyczny pojedynek to było widać, że Tomek jest za słaby na HW. Starcie dwóch ciężkich Cruiserów faworyta ma jednego - Adamek.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2012, 05:29 PM
Post: #89
RE: Adamek vs Cunningham II
@Jerome
Mam nadzieje, że pokonanie Arreoli rozwiało Twoje wątpliwości co do tego czy Tomek jest na HW za słaby?. Nie jest prawdą, że Adamek najlepszy był w wadze CW. Moim zdaniem przed walką z Arreolą rozwinął się jeszcze bardziej i właśnie wtedy widzieliśmy najlepszego Adamka.

Co do walki Cunn vs Adamek to jeżeli ktoś myśli, że walka z tak szybkim rywalem jak Cunningham będzie dla Adamka łatwą przeprawą to się gruubo myli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2012, 05:48 PM
Post: #90
RE: Adamek vs Cunningham II
@AdamekFightPL
Nie no ja już powiedziałem, że jak dla mnie to Adamek najlepszy był w CW. Z Arreolą sobie poradził - to fakt ale przypomnij sobie jak ta walka wyglądała? Tomek nie zdominował Chrisa tylko sobie z nim poradził. Nie ważne. Tomek z Cunnem mógłby być nawet w formie z Dawsona a i tak sobie z nim poradzi. Cunn będzie dobrze wyglądał do pierwszego mocniejszego ciosu Tomka. Dobra (choć gorsza już) szybkość i w miarę mocny cios i Cunn będzie miał problem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości