Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tydzień 29.10. - 4.11.2012r.
31-10-2012, 04:29 PM
Post: #1
Thumbs Down Tydzień 29.10. - 4.11.2012r.
W tym tygodniu również wiele ciekawych walk m.in Marco Huck zaboksuje z Arslanem, czy Nader podejmie walecznego Santosa. Do tego przewidziany jest powrót Luciana Bute, z niebezpiecznym puncherem Denisem Grachevem.

1.11.2012 - Czwartek

UK, Londyn, York Halle

waga półśrednia
walka o pas BBBofC British


Junior Wittervs Frankie Gavin

Najlepszy okres kariery 38-letniego Wittera, był kiedy toczył walki z Lynsem, Corleyem. Dziś jest to raczej tester, którego ciekawy prospekt Gavin znokautuje.

TYP: Frankie Gavin TKO

2.11.2012 - Piątek

Austira, Schwechat, Multiversum

waga średnia
walka o pas EBU-EU


Roberto Santos
vs Marcos Nader

Santos przed walką z Naderem, dwa razy pokonał Britscha, najpierw na punkty a potem w rewanżu przez TKO. Nader to ciekawy, a zarazem bardzo dobry pięściarz, okażę się czy jest coś wart.

TYP: Santos TKO

3.11.2012


Canada, Quebec, Bell Centre


waga: Półciężka
walka o pas: NABF

Lucian Bute vs Denis Grachev

Bute, po laniu od Frocha będzie chciał się odbudować zwycięstwem nad pogromcą Silakha. Grachev to przeciętny bokser, ale z nokautującym uderzeniem. Zazwyczaj pojedynki z puncherami na powrót nie kończą się dobrze.

TYP: Grachev TKO


Niemcy, Garry Weber Stadium

waga: cruiser
walka o pas: WBO


Marco Huck
vs Firat Arslan

Arslan to dość łatwy przeciwnik dla Hucka, poddał go... Herelius, remis z Alekseevem, nie powinien mu dać szansy walki o pas.

TYP: Marco Huck PKT


Japonia, Xebio Arena

waga:kogucia
[u]walka o pas: WBC


Shinsuke Yamanaka[/u] vs Tomas Rojas

Yamanaka to świetny bokser, pokonał wyraźnie Darchinyana. Rojas to były mistrz wagę niżej, jak widać federacja WBC bardzo lubi meksykaninów.

TYP: Yamanaka PKT
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 01:24 PM
Post: #2
RE: Tydzień 29.10. - 4.11.2012r.
Nader vs Santos
Nader wydaje się być lepszym bokserem od Britscha, ale na pewno w tej walce nie będzie miał łatwo. Liczę, że Hiszpan porządnie przetestuje Austriaka, a kto wie może zrobi kolejną niespodziankę? Tego mu życzę.
Typ: Nader na pkt.

Bute vs Graczew
Też uważam, że wybór mocno bijącego Rosjanina to ryzykowne zagranie. Jeżeli Graczew będzie walczył tak jak w dwóch ostatnich rundach z Sillachem to moim zdaniem ma szanse na sukces. W każdym razie spodziewam się niespodzianki.
Typ: Graczew przed czasem

Renan St.Juste vs Allan Green
Starcie twardego kanadyjskiego weterana z porozbijanym ex-pretendentem. Myślę, że po ostatnim bardzo ciężkim nokaucie Green już się nie pozbiera. Pytanie w jakiej formie jest 40 letni St.Juste po niedawnej kontuzji?
Typ: St.Juste na pkt

Sebastian Gauthier vs Rodrigo Guerrero
Lokalny bohater zmierzy się z ex-mistrzem świata. Guerrero jest obyty w walkach ze światową czołówką, więc Kanadyjczyk nie powinien go niczym zaskoczyć.
Typ: Guerrero przed czasem.

Mikael Zewski vs Cesar Chavez
Kanadyjski prospekt zmierzy się z meksykańskim bumobijcą. Jeżeli Zewski chce coś osiągnąć w boksie powinien bez większych problemów pokonać Chaveza.
Typ: Zewski przed czasem.

Marco Huck vs Firat Arslan
Arslan jest bardzo doświadczony, ale też past prime. Może przez parę rund stawiać opór, ale niczego więcej się po nim nie spodziewam. Myślę, że Huck przełamie zmęczonego Arslana w drugiej połowie walki.
Typ: Huck przed czasem.

Dustin Dirks vs Cleiton Conceicao
Dirks po tym jak prawie nie wtopił z zakontraktowanym na ostatnią chwilę Siproszwilim dostaje do obicia brazylijskiego przeciętniaka, który przegrywał przed czasem nawet na lokalnym podwórku. Krok w tył w prowadzeniu Dirka.
Typ: Dirks przed czasem

Edmund Gerber vs Darnell Wilson
Po ostatnich dwóch wałkach na swoją korzyść Gerber zmierzy się z porozbijanym journeymanem z USA. Niemiec powinien sobie poradzić, mimo że nic specjalnego sobą nie reprezentuje.
Typ: Gerber na pkt.

Yamanaka vs Rojas
Lubię Rojasa, ale nie wróżę mu wielkiego sukcesu w walce z Yamanaką. Japończyk jest w prime, walczy na własnym terenie, ma dobrą passę i duże umiejętności. Do tego Rojas sukcesy odnosił w niższej wadze. Yamanaka powinien sobie poradzić po ciekawej walce.
Typ: Yamanaka na pkt

Art Binkowski vs Jonte Willis
Na ring wraca lokalny bohater Polonii amerykańskiej Art. Binkowski. Jego przeciwnikiem będzie amerykański journeyman. Myślę, że górą w tej walce będzie Willis, który jest bardziej rozboksowany i ma na swoim koncie np. dobrą walkę z Bachtowem. Binkowski nigdy nie prezentował zbyt wysokiego poziomu, a do tego od 5 lat jest nieaktywny, więc nie wróżę mu w tej walce sukcesu.
Typ: Willis na pkt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 01:28 PM
Post: #3
RE: Tydzień 29.10. - 4.11.2012r.
Ciekawe co z Huckiem...Bracia walki mu nie dadzą więc po co do tej ciężkiej miałby iść...W to,że przegra z Arslanem nie wierzę

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 01:39 PM
Post: #4
RE: Tydzień 29.10. - 4.11.2012r.
redd, chciałeś mi dopiec że zrobiłem taką tygodniówkę.? Wybacz robiłem wcześniej, ale walka 40letniego juste. Gerbera, którego zlał Harris, czy Dirksa, którego mało nie skończył kelner. Zewski przegrał z Clintem Coronelem. Binkowski to przeciętniak, chociaż Willisa lubie (to amatorski mistrz USA), ale nie pokazał swoich możliwości i już zapewne nie pokaże.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 03:39 PM
Post: #5
RE: Tydzień 29.10. - 4.11.2012r.
(02-11-2012 01:39 PM)Bandit napisał(a):  redd, chciałeś mi dopiec że zrobiłem taką tygodniówkę.? Wybacz robiłem wcześniej, ale walka 40letniego juste. Gerbera, którego zlał Harris, czy Dirksa, którego mało nie skończył kelner. Zewski przegrał z Clintem Coronelem. Binkowski to przeciętniak, chociaż Willisa lubie (to amatorski mistrz USA), ale nie pokazał swoich możliwości i już zapewne nie pokaże.

Skądże znowu, po prostu wypisałem wszystkie walki jakie mnie osobiście interesują w tym tygodniuSmile Lubię Zewskiego (chociaż dał ciała okrutnie z Coronelem), walka Binkowskiego interesuje mnie jako ciekawostka. Za Gerberem i Dirksem nie przepadam, ale i tak pewnie obejrzę ich walki. Najbardziej interesują mnie pojedynki St.Juste vs Green (dla jednego i drugiego to walka o być, albo nie być), walka Guerrero (lubię takie zestawienia local hero vs ktoś z czołówki) i oczywiście pojedynek Bute.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 04:01 PM
Post: #6
RE: Tydzień 29.10. - 4.11.2012r.
Nader wygra na punkty z Santosem
Bute wygra na punkty z Graczowem
Huck wygra przed czasem z Arslanem
Yamanaka wygra na punkty z Rojasem
St.Juste wygra na punkty z Greenem
Dirks wygra przed czasem z Conceicao
Gerber wygra przed czasem z Wilsonem

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 12:14 PM
Post: #7
RE: Tydzień 29.10. - 4.11.2012r.
Yamanaka znokautował Rojasa w 7 rundzie, Igarashi wygrał przez MD z Narvaesem.

Widział ktoś te walki? Ja niestety nie znalazłem transmisji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 12:21 PM
Post: #8
RE: Tydzień 29.10. - 4.11.2012r.
Też niestety nie widziałem walk, bo nie znalazłem streamów.

Pozostaje liczyć na niezawodne SweetBoxing ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości