Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offtop
22-07-2019, 08:35 PM
Post: #41
RE: Offtop
LD napisał:



W polskim boksie - jak to zwykle bywa - kłótnie, wyzwiska i szukanie winnych. Bo zawodnik uparł się, zaryzykował i przegrał w przykry sposób. Promotorzy szczypią kibiców czy ekspertów, dziennikarze czy PR-owcy obierają strony. Nie da się normalnie. Dlatego wolę zagraniczny boks.

W tej wymianie uprzejmości stoję po stronie Borka.

I napisałbym LD tak:



Na polskich portalach bokserskich - jak to zwykle bywa - kłótnie, wyzwiska i szukanie winnych. Bo czytelnik uparł się, zaryzykował i przegrał w przykry sposób. Piszący szczypią kibiców czy ekspertów, dziennikarze czy PR-owcy obierają strony. Nie da się normalnie. Dlatego wolę zagraniczne portale o boksie.

LD zapewne powie:
Już tam nie jestem.

-Ale byłeś i firmowałeś tą nienormalność.
A teraz chcesz być moralistą.
Jesteś niewiarygodny .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2019, 01:16 PM
Post: #42
RE: Offtop
Wiem, że przez ostatnie miesiące moja aktywność była znikoma, nie miałem ostatnio najlepszego czasu. Wszystko szło nie po mojej myśli. Od września dalej będzie to co przechodziłem przez ostatnie 9 lat. Nie będę owijał w bawełnę, ostatnio nie śledziłem boksu, więc za wiele nie wiem. Nawet komentarze w miare są, rok temu pisałem tutaj w najlepsze, a teraz nadszedł czas powrotu.
Pozdrawiam każdego z forum Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2019, 06:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2019 06:59 PM przez Wietnam.)
Post: #43
RE: Offtop
Pozdrawiam Devon. Pisz jak masz okazję bo
ostatnio mało ruchu na forumku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2019, 09:58 PM
Post: #44
RE: Offtop
Wszędzie na świecie środowisko skupione wokół boksu zawodowego przyciąga różnych oszustów, cwaniaków, czy zwykłych gangsterów.

Dzisiaj z ciekawością przeczytałem artykuł o jednym z nich, który naciągnął setki ludzi z różnych branż, a wątek związany z pięściarstwem jest tylko jednym z wielu: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci...ej/9ydd918
Niemniej, jest kilka smaczków.

Swoją drogą, widać, że nasze władze mają "wywalone" na tego typu oszustów, dopóki ci nie zaczynają działać w polityce. Szansa na odzyskanie pieniędzy przez oszukanych przedsiębiorców jest żadna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2019, 12:14 PM
Post: #45
RE: Offtop
Gogolius
Czy można jakoś "ignorowanych" zastąpić całkowitą "blokadą"? Przynajmniej w taki sposób, żeby nie wyświetlały się posty danego użytkownika i można było, wzorem choćby Facebooka, w zupełności nie widzieć takowej działalności?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2019, 12:17 PM
Post: #46
RE: Offtop
Zobaczę co się da zrobić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2019, 06:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2019 07:06 AM przez RSC-2.)
Post: #47
RE: Offtop
Przecież jak mnie dałeś do ignorowanych to nie widzisz mojego wpisu.

Ale Ty musiałeś znaleźć sposób, aby wszystkim demonstracyjnie obwieścić ,że dałeś mnie do ignorowanych i dlatego napisałeś taki post powyżej.

Jeżeli nie chcesz w ogóle widzieć na forum mojego nicku to zaklej sobie mój nick na ekranie taśmą klejącą


Wiesz gdzie ja mam to że jestem przez Ciebie ignorowany?

Mam Ci napisać czy sam się domyślasz?

[Twojej wypowiedzi nie można skrytykować?]
Zachowujesz się jak panienka ,a nie jak mężczyzna.


@Gogolius
Po co masz "zobaczać co się da zrobić"?
Najlepiej mnie wywal i będziesz miał spokój.
Wtedy wszyscy będą się zgadzać , będą jednomyślni i nikt nie będzie miał innego zdania .
Będzie można pisać głupoty na które nikt nie będzie reagował i nie będzie krytykował.

[I będziecie w piątkę klepać się po plecach.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2019, 06:59 AM
Post: #48
RE: Offtop
@Gogolius
Nie wywalaj go Tongue Jest wnerwiający, ale tworzy miejscowy folklor i robi za trenera od wyrabiania cierpliwości. Wiesz, tak jak w boksie na najwyższym poziomie. Jest tu ktoś od techniki, jest od wytrzymałości a on jest od cierpliwości. Świętej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2019, 07:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2019 07:07 AM przez RSC-2.)
Post: #49
RE: Offtop
@fext

Wolałbym argumenty i konkrety.

Czym Cię wnerwiłem ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2019, 02:59 PM
Post: #50
RE: Offtop
Nie mam cię w ignorowanych, pytam "na przyszłość" z ciekawości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości