Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
James toney -cytaty
02-01-2013, 04:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2013 04:48 PM przez pyra90.)
Post: #1
James toney -cytaty
"Sosnowski walczył z samymi kierowcami taksówek i prostytutkami
Lepiej żeby wydał kasę za walkę w Polsce, albo ku*** skądkolwiek pochodzi, Albert Snowsowski, czy jak on tam się nazywa."

"Arreola płacze jak suka ,pokona go biały chłopak"

"Siostry Kliczko to banda dziwek. Poszedłem na siłownię i dowiedziałem się, że (Witalij ) walczy z jakąś łachudrą "

"Tą „łachudrą” jest Sosnowski, który stanie do walki ze słynnym Ukraińcem. Polak, a nie któryś z wyżej notowanych zawodników."

”Powiedzcie wszystkim menedżerem, mojemu też, że mogą mi obcią... Spowodowali, że wyniosłem się do MMA, bo ci wszyscy z wagi ciężkiej to cip** - "



”Pierd*** Roya Jonesa Jr. i Bernarda Hopkinsa. To głupie barany i skur*****. Gówniane tchórze! Oni śmiertelnie się mnie boją i zdają sobie sprawę z tego, że jeżeli wyzwą mnie na pojedynek będą mieli ogromne kłopoty. Ja się nie obawiam nikogo. Więc nie bądźcie, jak c***. Zachowujcie się jak mężczyźni!!"

„Jestem jak John Elway albo Joe Motana [gracze NIL- przyp. red.]. Nie odczuwam presji, zawsze jestem gotów walczyć z najlepszymi, w każdym miejscu i każdej porze. Ktoś będzie musiał zapłacić rachunek za prąd, bo światła zgasną"

"Oni [Bracia Kliczko - M.W.] już od 8 lat uciekają ode mnie, walcząc z klaunami, nie wiadomo z kim. Ich rywale przychodzą i odchodzą, ja nadal tu jestem, a oni nie chcą ze mną walczyć. Boją się mnie, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Chcecie wiedzieć, dlaczego pomimo wieku nadal walczę ? Bo oni tylko czekają na moment mojej porażki. Chcieliby, żebym już odszedł "

"Właśnie to dostajesz, za fakt bycia niewolnikiem białych ludzi. Nie bój się. Wstań i mów za siebie. Właśnie dlatego zapłacili mi półtora miliona dolarów i wciąż jestem opłacany przez UFC. Wiesz o czym mówię? Najwyżej opłacany fighter kiedykolwiek. Czujesz mnie, gruby chłopcze? Ja i ty byliśmy tam… co, dwadzieścia lat i dostajesz drobne? Podczas gdy ja zarabiam miliony?
Rampage, chcesz ze mną walczyć chłopcze? Przyjdź do gymu i dam ci najpierw pracę… możesz być sparring partnerem. Płacę 50$ za sparring partnera.”


"Moim celem jest walka z siostrami Kliczko. Obie unikają mnie od sześciu lat i kazdy o tym wie. Zupełnie jakbym miał dżumę lub coś w tym rodzaju."

"Roy Jones Jr to gówno ,kiedyś był wielki a teraz jest gównem ,powinien zwijać cyrk i spierdalać gdzie pieprz rośnie!!"

[Obrazek: james-toney.jpg]

Big Grin

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2013, 05:43 PM
Post: #2
RE: James toney -cytaty
Była też podobno jakaś akcja, kiedy groził pistoletem promotorce po przegranym pojedynku.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2013, 06:22 PM
Post: #3
RE: James toney -cytaty
@Pakman
Też o tym słyszałem, miało to miejsce podobno po walce Toneya z Royem Jonesem. James krzyczał do promotorki czy menadżerki, że ją zastrzeli, a mediom odpowiadał, że gdyby tak mówił, to... po prostu by to zrobił. Cały Toney.

Ale bokserem był znakomitym, tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości. Walki z Barkleyem, Żirowem czy McCallumem to moim zdaniem niedoceniane klasyki. Szczególnie z Barkleyem, gdzie James dał chyba występ idealny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2013, 09:29 PM
Post: #4
RE: James toney -cytaty
Cytaty z boxing.pl:
Adamek był przestraszony. Ja nie uciekałbym przed dupą Arreoli. Takie uciekanie nie jest w moim stylu. Nigdy nie uciekam w koło ringu tak, jak on to zrobił. Adamek mógł walczyć ze mną, zamiast z Arreolą, ale on śmiertelnie się boi Jamesa Toneya. Mógł walczyć ze mną, wybrał gościa o twarzy jak spagetti.

Arreola nie wie jak używać jabu i jak skracać ring.Jego trener, Henry Ramirez jest jednym z najgorszych na świecie. On nie potrafiłby nawet podetrzeć mi dupy.

Banks może mi possać kuta** razem z 'Siostrami Klitschko'! On uciekł z USA do Niemiec by trenować z trenerem siostrzyczek Klitschko. Ten czarnuch widział mnie w Kalifornii podczas kilku walk i bał się do mnie odezwać. On był wtedy jak mała dziwk*, ktora chowa się za swoimi chłopcami. To jest dla mnie zwykły włóczęga z Kentucky.

Bądźmy poważni, niech lepiej Banks zostanie w Niemczech i dalej pokonuje takich jak on bumów. Co on takiego osiągnął? Ostatnio znokautował Travisa Walkera, którego ja znokautowałem na sparingach 24-uncjowymi rękawicami.

Banks szarpał się i szamotał z Jasonem Gavernem, kolesiem, którego nokautowałem na każdym sparingu. Ciągle go faulował, bijąc w tył głowy. Chyba przygotowywał się do tej walki z Samem Peterem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2013, 09:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2013 09:43 PM przez BESTIA.)
Post: #5
RE: James toney -cytaty
Świetny bokser a co do jego zachowania poza ringiem to lubię czarne charaktery Floyd,Mike,James.Jego obrona była jedną z najlepszych w historii, niestety zmarnował swój talent imprezami alkoholem lecz i tak osiągnął wiele.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2013, 06:13 PM
Post: #6
RE: James toney -cytaty
''Ostatnio znokautował Travisa Walkera, którego ja znokautowałem na sparingach 24-uncjowymi rękawicami.'' - Hahhaa, ale dowalił. Nie lubię tego ''czarnucha'', ale za jego ''old schoolowy'' styl walki należą mu się wielkie brawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2017, 12:03 PM
Post: #7
RE: James toney -cytaty
Toney w formie przed pożegnalną walką:
[Obrazek: james-toney-mike-sheppard-srodek-001.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości