Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-05-2016, 10:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2016 10:31 AM przez Wietnam.)
Post: #3271
RE: Piłka nożna ogólnie
Meczów wieczornych oprócz gier naszych zawodników w otwartym nie będzie,
dopiero od 1/8,.
Będą mecze codziennie na Polsacie ale te mniej (jakby tak można rzec)
ciekawe,
mało kto jednak o 15.00 te spotkania będzie oglądał, z różnych powodów
oczywiście ale najpopularniejszym to na pewno jest praca.
Nie przejmuje się Polsatem bo mam Astre, gorzej jakbym nie miał, .
ME na streamie to nie jest zbyt romantyczny flirt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2016, 11:40 AM
Post: #3272
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeżeli United i City będą miały tyle samo punktów, to która drużyna będzie grała w eliminacjach do LM?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2016, 12:48 PM
Post: #3273
RE: Piłka nożna ogólnie
Bilans bramkowy, w dalszej kolejności bezpośrednie spotkania między tymi ekipami,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2016, 10:04 PM
Post: #3274
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia przegrywa w Gdańsku 0:2, Piast pokonuje na wyjeździe Ruch 3:0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2016, 11:07 AM
Post: #3275
RE: Piłka nożna ogólnie
Czerczesow mocno zaryzykował, ale i tak jest to bez znaczenia, bowiem każdy wie, że Pogoń Legii się podłoży.

Bardzo mądry tekst na sport.pl, dotyczących zakodowania mistrzostw Europy. Gość chyba czytał moje "dyskusje" z @Martinem, bo używa tych samych argumentów co ja Smile

http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20...n=FB_Sport
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2016, 11:51 AM
Post: #3276
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie nazwałbym tego tekstu mądrym, prędzej chyba opłaconym przez środowisko polsatowskie, a jeśli nie to wynikające z głupoty piszącego te wypociny.
Oto jego "argumenty".

Polsat to prywatna firma. Kupiła produkt i teraz zajmuje się jego dystrybucją. Jako prywatna firma ma zobowiązania wobec swoich akcjonariuszy, pracowników i ich rodzin. Musi wypracować zysk, aby utrzymać się na rynku i mieć pieniądze na dalsze inwestycje, podwyżki dla pracowników itd

Co mnie ku*wa obchodzą podwyżki dla pracowników polsatu. Juz wiecie dlaczego polsat zakodował Euro, bo musi odpalić działkę swoim akcjonariuszom i ich rodzinom...

Jestem pewny, że gdyby Polsatowi opłacało się pokazać Euro 2016 w kanałach otwartych, to by to zrobił.

Niesamowity przejaw naiwności, kim jest w ogóle ten pismak...Huh

Prawda jest jednak taka, że w Polsce rynek reklamowy jest zbyt ubogi, a kibiców piłkarskich siedzących przed telewizorami jest zbyt mało, aby pokazywanie Euro 2016 w otwartej telewizji było opłacalne.

Kolejna bzdura. To ile w takim razie TVP straciła na EURO2012, wie ktoś...
Ludzie nie po to płacą abonament rtv lub wykupują dostęp do płatnych platform cyfrowych by dodatkowo sięgać do kieszeni.


Za prawa do Euro 2016 Polsat zapłacił dużo więcej niż TVP za mundial.

I zawsze ten sam pseudo argument, polsat przepłacił i muszą biedacy się ratować, czy tam naprawdę pracują same niedorozwoje umysłowe i co impreza to przepłacają.......pewnie nie ale trzeba takich Kubali czymś przekonać....


Jeśli ktokolwiek zawinił to UEFA, która sprywatyzowała europejską piłkę nożną i traktuje turnieje o mistrzostwo Europy jak maszynkę do zarabiania pieniędzy.

Udało się znaleźć chociaż jeden wers z którym można i to tez tylko po części się zgodzić z panem piszącym ten śmieszny artykulik bo dziennikarzem bym go nie nazwał.
Tylko nasuwa się pytanie, kto w Europie prócz tego śmiesznego polsatu koduje meHuh


Ew. dyskusja będzie jałowa więc ja od razu zapowiadam ze dalej nie zamierzam nikogo przekonywać, każdy ma swój rozum i niech z niego korzysta. Jak ktoś chce wierzyć w ufo to będzie wierzył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2016, 04:24 PM
Post: #3277
RE: Piłka nożna ogólnie
Dokładnie. Jak chcesz wierzyć w UFO, to w nie wierz Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2016, 09:13 PM
Post: #3278
RE: Piłka nożna ogólnie
http://m.satkurier.pl/128628-euro-2016-p...-ard-i-zdf

Plan transmisji Euro w Zdf Hd i Das Erste,
Mecze również na Sat 1.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 10:13 PM
Post: #3279
RE: Piłka nożna ogólnie
Górnik trzymany w Niecieczy ładnych parę godzin po meczu. Nie wyjechali jeszcze gdy piłkarze byli już w Zabrzu. Inna sprawa, że podobno pół stadionu na wsi do wymiany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 11:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2016 11:45 AM przez kubala1122331.)
Post: #3280
RE: Piłka nożna ogólnie
Z jednej strony szkoda mi Górnika, ale z drugiej może ta sytuacja zadziała na nich mobilizująco, pozbierają się i zacznie się tam budowa godnej drużyny. Póki co, z Żurkiem za sterami i żałosnym zaciągiem zza granicy, nie było szans na stworzenie poważniejszej drużyny. Liczę, że Górnik pójdzie trochę w ślady Zagłębia Lubin, które dzięki spadkowi porządnie się ogarnęło.

Kanały sportowe na Euro mają kosztować 100 zł. Taka oferta pojawiła się w jednej z częstochowskich kablówek. Dla mnie śmieszna cena. Jeszcze za siatkę mogłem taką kwotę zrozumieć, bowiem dostawałem produkt, zawierający wszystkie mecze MS. A tutaj? Tak naprawdę 27 meczów (reszta w otwartych kanałach), gdzie większość spotkań to mecze takich potęg jak Węgry, Irlandia Północna, Albania czy Węgry. No za żadne skarby się to nie opłaca, tym bardziej, że można te mecze obejrzeć z niemieckim komentarzem. Ja i tak będę transmisję kradł na streamach, także mi w zasadzie wszystko jedno.

Ogólnie Polsat ostatnio prowadzi moim zdaniem nienajlepszą politykę. Jestem w stanie większość ruchów zrozumieć, bo używam racjonalego móżgu, a nie patrzę poprzez żądzę nienawiści, ale teraz zaczynają się przegięcia na których, moim zdaniem, Polsat tylko straci.

Swoją drogą PiS, znaczy TVP, robi dobrą robotę ze sportem. Dziś choćby transmisja Legia - Pogoń, potem finały pucharów, imprezy mistrzowskie itd. Szkoda, że jest to na razie jedyny plus jaki można zapisać partii rządzącej, ale lepsze to niż nic Smile Okradają jak się da, ale chociaż w telewizji jest na co popatrzeć Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 62 gości