Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
08-07-2016, 03:01 PM
Post: #3931
RE: Piłka nożna ogólnie
(08-07-2016 09:19 AM)Gogolius napisał(a):  ...........Lloris pokazywali że są w top5 najlepszych bramkarzy na świecie.


Już większej głupoty napisać nie mogłeś.

Ciekawi mnie w jaki sposób i na jakiej podstawie to wydedukowałeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 03:43 PM
Post: #3932
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie również karny bezdyskusyjny, Schweinsteiger wyskoczył do główki jak debil z wystawionymi rękoma i wyraźnie zmienił jej tor lotu, blokując praktycznie uderzenie które wędrowało gdzieś w stronę bramki.
Najbardziej z tego wszystko śmieszą zachowania polskich "ekspertów" Tomaszewski i Hajto którzy zapatrzeni w niemiecką reprezentacji już całkowicie postradali zmysły.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 04:49 PM
Post: #3933
RE: Piłka nożna ogólnie
Rsc, wydedukowalem z tego ze nie znalazlem pieciu lepszych od niego. Buffon, Neurer, i...? Curtois, De Gea, Navas czy inny Czech sa porownywalni, ale Lloris dlugo broni na bardzo wysokim poziomie i jest bardziej doswiadczony. Do tego wygral rywalizacje z bardzo dobrym Mandanda ktory ze 3-5 lat temu spokojnie mogl wejsc do bramki Francji na dlugie lata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 05:17 PM
Post: #3934
RE: Piłka nożna ogólnie
Masz prawo do własnej oceny, ale logiki nie ma tu żadnej.

Ten "cienki bramkażyna" niczego nie osiągnął i niczym się nie wyróżnił.
To bramkarski anonim.

Grając w Lyonie bez sukcesów przeniósł się do Tottenhamu gdzie nie potrafił pewnie wygrać rywalizacji w bramce ze swoim

konkurentem.

A wielu bramkarzy nie ma na EURO.
A Ty piszesz o top 5 na świecie.
A wiec nie tylko Ci co na Euro.

Nawet nasz Szczęsny jest lepszy od niego, choć sukcesy ma takie same.

Jestem zdumiony tym jak transfermarkt, komentarz Borka, i Onet potrafią u człowieka wyłączyć myślenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 07:48 PM
Post: #3935
RE: Piłka nożna ogólnie
Myślę że uznanie Llorisa jako jednego z 5 najlepszych bramkarzy nie jest żadnym przegięciem i jest to stwierdzenie dość bliskie prawdy.
Brak osiągnięć zupełnie nie deprecjonuję jego klasy sportowej i odwrotnie. Jego poprzednik w reprezentacji Barthez za to ma o wiele więcej wygranych trofea a był totalnym szmaciarzem.

Lloris przyszedł Lyonu gdzie był regularnie wybieranym najlepszym bramkarzem ligi francuskiej. W Tottenhamie odkąd tylko przyszedł był podstawowym bramkarzem a w ostatnim sezonie rozegrał chyba wszystkie mecze.
Mam podejrzenia że RSC pisze nie o tym bramkarzu co myśli albo przez 4 nie widział ani jednego meczu ligi angielskiej.

Wielu bramkarzy nie ma na Euro a niby który bramkarz poza Navasem z poza starego kontynentu miał być lepszy, lub nawet na podobnym poziomie co Francuz?

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 08:04 PM
Post: #3936
RE: Piłka nożna ogólnie
Lloris spokojne w top 5, obok Neuera , Buffona , De Gei, i Curtuois !!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 08:13 PM
Post: #3937
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie Neuer, Curtuois, Cech, De Gea i w sumie na 5 można dać Llorisa, ewentualnie Navasa lub Buffona,

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2016, 10:59 AM
Post: #3938
RE: Piłka nożna ogólnie
Juventus nie sprzeda a Pogba nie chce odchodzić

A więc Gogolius może spać spokojnie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2016, 03:16 PM
Post: #3939
RE: Piłka nożna ogólnie
Spokojnie, raz się czyta że po finale euro Pogba leci do Manchesteru, a raz takie coś.
Już raz Juventus sprzedał swojego mega grajka i dobrze na tym wyszedł - odszedł Zidane, ale przyszli Buffon, Thuram czy Nedved. Gdyby za Pogbę rzeczywiście udało się wyciągnąć 100-120mln i zakupić jakiegoś Kante, Kroosa czy Goetze to bym był zadowolony.

Tylko, że od początku chodzi o Raiolę który chce zarobić. Nic nie ujmując Manchesterowi, ten klub dopiero dźwiga się z kryzysu i przejście Pogby byłoby dla niego krokiem wstecz. Interesowałbym się tymi plotkami, jakby Paulem interesowała się Barca, Real czy PSG,a więc kluby które już mają pakę. Manchester dopiero startuje - dlatego jak napisałem kilka dni temu, za rok takie plotki (i transfer) do ManU mnie nie zdziwią. Ale póki co Pogba ma wszystko czego potrzebuje - uznanie, możliwość gry i wywalczenia trofeów, a zespół z roku na rok co raz lepszy.
Nie licząc kasy (na którą się nie łasi) to ManU nie ma nic do zaoferowania.

Co nie zmienia faktu, iż ten transfer zostanie ogłoszony choc wg mnie bardzo daleka droga do tego.

To samo jest z Bonuccim, Man City zaoferował 40mln, teraz 60 a odp Juve jest prosta - odrzucamy i dopóki piłkarz nie będzie chciał to nie ma dyskusji.
A Bonucci nie zechce Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2016, 04:30 PM
Post: #3940
RE: Piłka nożna ogólnie
Zgadzam się ze twierdzeniem Gogoliusa .
Prasa wie swoje , kluby swoje.
Będzie Paul w United to będzie, nie będzie to trudno.
Juve go potrzebuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 158 gości