Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
26-07-2016, 05:40 PM
Post: #4041
RE: Piłka nożna ogólnie
Oczywiście że czuć Wink
Maradona często ma płacić jakieś kary/alimenty/podatki cholera wie coś we Włoszech i ma grupę fanów, która np. licytuje jego kolczyki za gruby hajs, cieszy się nimi kilka tygodni, po czym oddaje je właścicielowi by za rok znowu je odkupić Wink

Niesamowity facet, półfinał mundialu 1990 we Włoszech, Neapol, Włochy-Argentyna i większość stadionu kibicuje Argentynie ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2016, 05:48 PM
Post: #4042
RE: Piłka nożna ogólnie
Pamiętam tamten mecz i zdradę Włochów. To było coś niesamowitego. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2016, 09:53 AM
Post: #4043
RE: Piłka nożna ogólnie
A jednak Kapustka jeszcze nie jest w Leicester, ponieważ walczą o niego jeszcze inne kluby ale to w dalszym ciągu Lisy są najbliżej transferu bo oferują ponoć aż 9 mln euro.

Jeśli to prawda i jeżeli tak dalej pójdzie to Cracovia stanie się bogatsza od Legii. Tylko aby nie przejedli takiej kasy. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2016, 04:06 PM
Post: #4044
RE: Piłka nożna ogólnie
Kurde, na miejscu Filipiaka bym się chwili nie zastanawiał 9 mln euro za Kapustkę....szok, byłby to transfer wszech czasów Cracovii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2016, 07:32 PM
Post: #4045
RE: Piłka nożna ogólnie
Mecz Legia - Trenczyn zaczyna się właśnie w Polsat Sport news.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2016, 10:21 PM
Post: #4046
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia wygrała na wyjeździe 1-0. Fajnie, że nie było żadnej wpadki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2016, 05:53 AM
Post: #4047
RE: Piłka nożna ogólnie
Sportowo wciąż było bardzo przeciętnie, ale na ten moment nie ma to żadnego znaczenia. Jest wynik, spore szanse na awans do fazy grupowej europejskich pucharów, jednak trzeba pozostać skoncentrowanym, bo jeśli jest w tej rundzie eliminacji jakaś nieobliczalna ekipa, to jest to właśnie Trenczyn.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2016, 06:44 PM
Post: #4048
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwsza połowa Zagłębie już dwa gole w plecy z Duńczykami.
Miało być easy money, dla drużyny z Lublina z wielką formą.

Taki wynik to już jest ciężka sprawa, a jeszcze nie koniec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2016, 08:03 PM
Post: #4049
RE: Piłka nożna ogólnie
Niestety Zagłębie przegrało u siebie 1-2 z Duńczykami. Myślałem, ze to będzie w miarę łatwa robota dla Lubinian ale się przeliczyłem. Zresztą mój kumpel, który dosyć regularnie obstawia mecze u buka tych bardziej niszowych lig przestrzegał mnie przed tą drużyną. No nic, zobaczymy, jak to będzie w rewanżu. Zagłębie mi się na tyle podoba, że mam nadzieję, że będzie lepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2016, 06:57 AM
Post: #4050
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale jak to łatwa robota czy easy money?? SonderjyskE to wicemistrz Danii, a więc drużyna, która piłkarsko była w lidze lepsza niż Midtjylland, które w zeszłym sezonie nie miało większych problemów z Legią, a w 1/16 finału Ligi Europejskiej ładnie powalczyło z Manchesterem United.

Nie jesteśmy potęgą, żebyśmy mieli prawo liczyć na łatwe mecze z wicemistrzem Danii! Dla mnie minimalnym faworytem dwumeczu było SonderjyskE. Spodziewałem się lepszego wyniku w pierwszym spotkaniu, lecz mecz wyglądał dokładnie tak jak się spodziewałem. Oba zespoły miały swoje szanse, ten skuteczniejszy wygrał. Szkoda rzutu karnego, który zmarnował Filip Starzyński, bo kto wie, czy Zagłębie nie zanotowałoby w drugiej połowie jakiegoś kapitalnego zwycięstwa. Wynik 1-2 nie daje większych szans na awans, ale ja zawiedziony nie jestem. Zagłębie powalczyło, postraszyło i potrafiło zdominować w drugiej połowie kolejną silniejszą drużynę od siebie. Czekam na rewanż, liczę na dobry meczyk, a kto wie, czy jakaś szybko strzelona bramka nie otworzy szansy Lubinianom na zrobienie czegoś dużego w Danii. Mają kilka argumentów, aby powalczyć, wierzę, że są w stanie mocno się postawić, ale jednak wynik pierwszego spotkania jest sporym handicapem dla SonderjyskE.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości