Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
07-08-2016, 05:02 PM
Post: #4111
RE: Piłka nożna ogólnie
A na polskim podwórku Zagłębie traci pierwszą bramkę oraz pierwsze punkty w zremisowanym u siebie meczu z Pogonią Szczecin. Lekka zadyszka bądź zlekceważenie rywala przez Zagłębie czy też Pogoń powoli staje na nogi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2016, 06:10 PM
Post: #4112
RE: Piłka nożna ogólnie
Juventus Torun, dobre Wietnam! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2016, 06:38 PM
Post: #4113
RE: Piłka nożna ogólnie
To te nieuki ze sport pl tak napisali, ja tylko wkleiłem Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 09:20 AM
Post: #4114
RE: Piłka nożna ogólnie
W sumie świetna nazwa na nazwę zespołu, brzmi światowo Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 12:18 PM
Post: #4115
RE: Piłka nożna ogólnie
Napoli rozgromiło w meczu towarzyskim AS Monaco aż 5-0! W zespole wicemistrza Włoch zadebiutowali Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, natomiast w ekipie gości zagrał Kamil Glik.

Ten mecz nie przyniósł jednak dobrych wiadomości dla Milika. Oprócz niego jedynym napastnikiem w Napoli jest Manolo Gabbiadini, który strzelił aż cztery gole! - Gabbiadini ostrzega Milika i Icardiego. To kandydat do zastąpienia Higuaina - napisała "La Gazzetta dello Sport" w pomeczowej relacji (Napoli chce jeszcze pozyskać Mauro Icardiego z Interu Mediolan).

Milik i Zieliński weszli na boisko w 66. minucie zastępując Gabbiadiniego oraz Marka Hamsika. Polski napastnik był bliski strzelenia gola w 86. minucie, ale jego strzał odbił Loic Badiashile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 03:01 PM
Post: #4116
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak Inter sprzeda Icardiego to chyba padnę ze śmiechu...

a co do sparingu, to myślę ze nie ma czym sie przejmować... mecz jak mecz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 04:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2016 04:29 PM przez Wietnam.)
Post: #4117
RE: Piłka nożna ogólnie
Wczoraj Manchester United pokonał Leicester 2:1 w meczu o tarcze wspólnoty
czyli super puchar.

Pierwsze trofeum Mourinho, bramki zdobywali dla United Jesse Lingard i Zlatan
Ibrahimović.
Kapustka znalazł się w kadrze meczowej ale nie zasiadł nawet na rezerwie,
razem z Waśilewskim oglądał mecz z Trybun.

@Gogolius
Jak wspominasz Pogbe w Juventusie ? Tongue

Dybala przejął po nim numer 10 .

Strata wielka, za ponad 100 mln, ale I tak stara Dama będzie ponownie rządziła
w serie A, rywale najgroźniejsi Roma i Napoli.

Milan i Inter, nadal na manowcach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 05:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2016 05:11 PM przez Martin.)
Post: #4118
RE: Piłka nożna ogólnie
(08-08-2016 04:28 PM)Wietnam napisał(a):  Milan i Inter, nadal na manowcach.

Interu nigdy nie lubiłem ale do AC Milan mam sentyment jakiż to był mocny klub 20-25 lat temu. Ile jeszcze upłynie czasu gdy powrócą na właściwe miejsce w klubowej piłce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 06:14 PM
Post: #4119
RE: Piłka nożna ogólnie
Pogbe wspominam bardzo dobrze. Czesto bywal efektowny a nie efektywny i ogolem pilkarzem jest bardzo dobrym. To co w nim najlepsze to potencjal zeby byc zajebistym za 3-5 lat. Jak Mourinho do niego trafi i wycisnie co ma najlepszego to bedzie wymiataczem. Nie wiem jak tam reszts pomocy w ManU bo w Juve Pogbe otaczaly koksy w postaci Pirlo, Marchisio czy teraz Khediry.
Ogolnie za 100mln szkoda by mi bylo tylko Del Piero i Buffona, taki hajs za kazdego innego to plus.
Ogolem troche mi szkoda tak jak szkoda bylo Teveza czy Vidala ale jak widac udalo sie ich zastapic. Dziwi mnie ta decyzja bo sportowo to krok w tyl: zamiast walczyc w Lm Pogba rok bedzie walczyl o awans do LM. Ale dlugofalowo jak projekt wypali to bedzie na plus, wiadomo ze hajs lepszy, a ciezko wymagac zeby kazdy mial mentalnosc Bonucciego czy Nedveda.

Co do straty - zobaczymy czy uda sie kogos sprowadzic. Glosno sie mowi o Matuidim za 30 baniek. Ogolnie w pomocy nie jest zle bo jest Pjanic, Marchisio i Khedira tylko ze dwaj ostatni kontuzjogenni i moga wypasc z obiegu. Marzeniem jest Verrati ktory jednak podpisal dlugi kontrakt z PSG. Inny wybor to Isco, troche inny pomocnik niz Pogba, ale dalby rade.
Przy tak zajebistej obronie i kosmicznym ataku ta pomoc (ktors kiedys byla zbyt bogata bo trzeba bylo w trzy miejsca upchac Vidala, Pirlo, Marchisio i Pogbe a obok byli Asamoah czy Ghiaccerini) moglaby byc mocniejsza.
Szkoda ze Cuadrado zostal w Chelsea.
Co do Serie A to ja jestem spokojny, Roma i Napoli glownymi rywalami tyle ze kupilismy najlepszego zawodnika jednych i drugich (pjanic, higuain).
We Wloszech jest przepasc i chyba tylko kataklizm moglby zabrac kolejne Scudetto.

Co do Ligi Mistrzow, licze na polfinal ktory w przypadku ominiecia wczesniej Realu, Barcy, PSG i Bayernu bedzie minimum przyzwoitosci. Z Pogba oczekiwalbym w koncu tryumfu bo paka bylaby lepsza niz w 2015, ale poczekajmy - jeszcze trzy tygodnie na wydanie hajsu Wink


Pogba w ogole 105 baniek + 5 jesli przedluzy kontrakt z Manu i zostanie sprzedany za ponad 50.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 09:01 PM
Post: #4120
RE: Piłka nożna ogólnie
https://m.facebook.com/Manchester.United...8&__tn__=E
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości