Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
26-04-2017, 11:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2017 11:20 PM przez Gogolius.)
Post: #5221
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak jak pisze Wietnam, odpuścili puchar.
Zależy im na lidze przede wszystkim, oraz na meczu półfinałowym. Trener Monaco kilka dni temu mówił, że mają za krótką ławkę by rywalizować na wszystkich frontach i napomknął nawet, że musi się dokładnie zaznajomić z przepisami (tam coś mają, że co najmniej 8 graczy z kadry musi zagrać w co drugim meczu pucharowym czy jakoś tak, ogólnie wyszło że mógł wymienić na jeden mecz cały skład).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2017, 11:22 PM
Post: #5222
RE: Piłka nożna ogólnie
To, że odpuścili to akurat nie trudno wymyślić, zastanawia mnie czemu akurat w półfinale? Ufam trenerowi, oby wyszedł na swoim...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2017, 08:41 AM
Post: #5223
RE: Piłka nożna ogólnie
No a gdzie mieli odpuscic? Przeciez nie w lidze francuskiej gdzie musza walczyc do konca i ktora jest ich celem nr jeden. I stwierdzili ze lepiej powalczyc z Juve w LM niz PSG w pucharze Francji. Dla mnie chyba najlepsze wyjscie jesli trzeba wskazac najmniej wazne rozgrywki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2017, 10:38 AM
Post: #5224
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius chyba nie zrozumiał pytania.

Albo ja nie zrozumiałem.
Pewnie w półfinale, bo tak im akurat wypadło w terminarzu, że jest ścisk. Wcześniej widocznie było więcej luzu i odpoczynku między meczami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2017, 06:39 PM
Post: #5225
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no, chwila...

No w półfinale odpuszczają bo ciągle mają ligę, a za kilka dni mecz z Juventusem.
Myślę, że nie zakładali że będą w LM w top4 przez co nie odpuścili pucharu Francji wcześniej + pewnie mieli słabszych rywali/mniejszy ścisk.

Przyszedł moment, gdzie mecze się na siebie nakładają, puchar Francji ma najniższy priorytet to idą rezerwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 07:44 PM
Post: #5226
RE: Piłka nożna ogólnie
Polsat kupił prawa do pokazywania piłkarskiej Ligi Mistrzów od sezonu 2018/2019. Wreszcie jakieś konkretne prawa! Canal+ straciło już praktycznie wszystko... Teraz Polsat z Elevenami wcale nie ustępuje C+.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 10:45 PM
Post: #5227
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech przynajmniej do niedzieli liderem Ekstraklasy CoolCoolCool

Dziś zagrali fatalnie, ale najważniejsze są trzy punkty z bardzo niewygodnym rywalem, z którym głupio cokolwiek stracić. Liczę natomiast na to, że dzisiejsza postawa była spowodowana wtorkowym Pucharem Polski, a nie nagłym spadkiem formy.

Strzały 5-17, Korona lepsza, agresywniejsza w środku pola, groźniejsza (przynajmniej dwie zmarnowane "setki"), no i ten rzut karny na 3:2 problematyczny. Jak najbardziej do gwizdnięcia, ale jakby sędzia Marciniak nie użył gwizdka, nie bluzgałbym w jego stronę Tongue Także dziś na fuksie. Ale lider jest!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2017, 11:49 PM
Post: #5228
RE: Piłka nożna ogólnie
Sędziowanie Marciniaka to jakaś kpina...daje kartkę Rymaniakowi...za chwilę podobny faul na karny i nie ma kartki dla Trałki? Czarny wjeżdża w Rybę i nic.... Marciniak to w tym sezonie jeden z najgorszych sędziów jeśli chodzi o naszą ligę, kompromitacja za kompromitacją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 01:25 AM
Post: #5229
RE: Piłka nożna ogólnie
Srałka musiałby nogę złamać, żeby dostać żółtą kartkę. Nie wiem dlaczego ten człowiek ma specjalne względy u sędziów.

Marciniak dzisiaj bez tragedii ogólnie, zdarzały mu się gorsze mecze w Ekstraklasie. Jedyna kluczowa decyzja to ta przy rzucie karnym na 3:2, ale też się wybroni. W sumie niewdzięczna sytuacja. Co by nie zrobił w tym wypadku, mówiłoby się o kontrowersji. Ja bym jednak nie gwizdnął.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2017, 07:27 PM
Post: #5230
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie mamy ani bramkarza ani trenera. To jak mamy się utrzymać, k***a jak?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 199 gości