Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-06-2017, 07:43 PM
Post: #5521
RE: Piłka nożna ogólnie
Obowiązkiem każdej z polskich drużyn jest przejść wylosowanych rywali. Jeśli ktokolwiek się potknie to będzie kompromitacja. A tych już w przeszłości mieliśmy dość.

Kubala
Co do Borka to on tylko potwierdził jaki jest "wiarygodny". Nie ma co komentować, można powiedzieć standard u "Matiego".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2017, 08:06 PM
Post: #5522
RE: Piłka nożna ogólnie
O Jagę się trochę boję. Zresztą w drugiej rundzie i tak Qabala jest poza ich zasięgiem.

Polska już 1-0 ze Szwecją. Inna drużyna niż w piątek póki co.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2017, 08:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2017 08:41 PM przez Martin.)
Post: #5523
RE: Piłka nożna ogólnie
A co sie stało że polsat nie zrobił ppv. Paru by wykupiło...

Oglądam bo gra "polski Neuer", jak określił Wrąbla "Mati".
Będzie Kubuś walczył w Śląsku o miano bramkarza nr 1. Tylko nie pytajcie z kim bo to śmiech na sali. Jutro we Wrocławiu będzie przechodził testy medyczne ( Drugi Pawełek Sad ).
No chyba ze po turnieju znajdzie się chętny na Kubę, ale będzie musiał wyłożyć 2 mln euro...

(19-06-2017 08:06 PM)kubala1122331 napisał(a):  Polska już 1-0 ze Szwecją. Inna drużyna niż w piątek póki co.

Wszystko wróciło do normy, mamy powtórkę ze Słowacji...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2017, 08:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2017 09:34 PM przez Wietnam.)
Post: #5524
RE: Piłka nożna ogólnie
(19-06-2017 08:06 PM)kubala1122331 napisał(a):  Polska już 1-0 ze Szwecją. Inna drużyna niż w piątek póki co.

Jest takie powiedzenie nie chwal dnia przed zachodem słońca. .. Wink

Czasami się zgadzam z Hajto .

Borek: "Dawidowicz niech zagra tak jak za czasów swojej najlepszej formy"

Hajto: "Mateusz, on nigdy nie miał formy"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2017, 10:05 PM
Post: #5525
RE: Piłka nożna ogólnie
Dzisiaj są jakieś pozytywy, a to najważniejsze w juniorskich reprezentacjach. Przede wszystkim Kownacki, bardzo dobry mecz, widać, że ma chłopak duży talent. Tak się zastanawiam, co byłoby dla niego lepsze; zostać w Lechu czy wyjechać do jakiegoś przeciętniaka z mocnej ligi, zbudować trochę mięśni i zagrać kilka meczów (pewnie mniej niż u nas). Ja bym chyba naciskał na wyjazd, ale z drugiej strony jest ryzyko, że jeszcze nie sprosta fizycznie i odbije się jak od ściany. W Lechu zaś się już męczy. Oczekiwania wobec niego są bowiem tak duże, jakby to był doświadczony napastnik ograny na wysokim poziomie. A wiadomo, w tym wieku wahania formy to norma.

Dawidowicz to jest dramat. Drugi mecz, drugi katastrofalny. Ja nie wiem czemu nie gra Bielik, jeśli już upieramy się na grę dwoma defensywnymi pomocnikami, to niech gra Krystian. Chłopak trochę pograł w Birmingham, wcześniej ogrywał się w juniorach Arsenalu, gdzie był nawet kapitanem. A Dawidowicz? Najpierw odbił się od Benfici, a w tym sezonie nie schodził z ławki w niemieckim Bochum. Widać po nim brak ogrania. Moim zdaniem nie dość, że Bielik obecnie jest trochę lepszym piłkarzem, to jeszcze bardziej w rytmie meczowym. Mnie jest ciężko Dawidowicza ocenić. Chłopak ma jakiś talent na pewno, ale jeśli już trzy sezony praktycznie nie gra w piłkę, to nie oczekujmy, żeby na tym Euro był w mega formie. Tak się nie da. Dorna wystawiając go sam przegrywa sobie te mistrzostwa, a dodatkowo robi krzywdę Dawidowiczowi, który będzie teraz postrzegany jako szrot. Może to przypadek, ale dzisiaj po zejściu Pawła zaczęliśmy grać w piłkę...

Wrąbel dzisiaj bez tragedii. Parę piłek fajnie wybronił, a przy bramkach był kompletnie bez szans. Hajto zarzucił mu brak wyjścia przy drugim golu. No bez jaj... Ta piłka była tak dobrze zagrana, że za cholerę by nie zdążył. Tutaj obrona zawiniła, z Jachem na czele. Ja tam w Kubę wierzę. Jeśli będzie rywalizował z Pawełkiem, jak dla mnie to on powinien być numerem 1. Aż ciekawy jestem kim jest ten bramkarz o którym mówi @Martin. Ja czytałem, że do Śląska może przyjść Jan Mucha, ale chyba nie nazywałbyś go wtedy drugim Pawełkiem?

Wygrywamy z Anglią dwoma bramkami, remis w meczu Słowacja - Szwecja i mamy półfinał #Wciąż_mamy_matematyczne_szanse
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2017, 10:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2017 10:18 PM przez Wietnam.)
Post: #5526
RE: Piłka nożna ogólnie
Wygrywamy z Anglią już to widzę z taką grą(Jeszcze dwoma bramkami Wink ), tak samo jak widzę remis w meczu Słowacja vs Szwecja.

Przypominam że z drugiego miejsca wychodzi tylko jedna ekipa z trzech grup.

Ale stare demony i teksty wracają #Matematyczne szansę= zerowe szansę, ....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2017, 10:18 PM
Post: #5527
RE: Piłka nożna ogólnie
Wiadomo, to taka bardzo ironia na koniec Smile Ale łudzić się można przynajmniej. Wracają czasy mojej młodości Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2017, 10:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2017 10:55 PM przez Wietnam.)
Post: #5528
RE: Piłka nożna ogólnie
No ja wiem że ironia, ale u nas tak modne są matematyczne szansę że to już jest powoli denerwujące.
Naprawdę w tym przypadku musiałby się stać ròwnomierny cud z sierpniową wygraną Conora nad Floydem,
tylko że w dopełnieniu na drugi dzień Janowicz musiałby wygrać z Nadalem a Radwańska przegrać z
Czubuwną w tenisa.albo zremisować.

Ja to lubię słuchać naszych szczypiornistów tam żaden zawodnik nie pierdzielił o matematyce.
Sami swoją grą pogrzebaliśmy szansę, jak to mówili.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 08:22 AM
Post: #5529
RE: Piłka nożna ogólnie
Jakub Słowik jest na testach w Śląsku, ale nie wiem czy to on miałby być tym drugim Pawełkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 02:21 PM
Post: #5530
RE: Piłka nożna ogólnie
(19-06-2017 10:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  Aż ciekawy jestem kim jest ten bramkarz o którym mówi @Martin. Ja czytałem, że do Śląska może przyjść Jan Mucha, ale chyba nie nazywałbyś go wtedy drugim Pawełkiem?

(20-06-2017 08:22 AM)BOKS napisał(a):  Jakub Słowik jest na testach w Śląsku, ale nie wiem czy to on miałby być tym drugim Pawełkiem.

Były "pawełki" będą "słowiki", no chyba, że "polski Neuer" będzie grał tak jak ten Neuer z Niemiec......no dobra dość tej satyry.

Oprócz Słowika, który odchodzi z Pogoni (w Szczecinie tak za nim płaczą jak my we Wrocławiu za Pawełkiem) pojawili się dziś na testach: Chrapek (Lechia), Skrzecz (rezerwy Schalke), Kosecki (Sandhausen), Cotra (Zagłębie) i Tarasovs (ostatnio Turcja wcześniej Jagiellonia). Pięciu Śląsk zatwierdzi do końca tego tygodnia (IT, DČ, OS, JS, MCh). Kosecki trochę dłużej, bo trwają negocjacje nt. jego wykupu z Sandhausen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości