Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
13-07-2017, 09:15 AM
Post: #5641
RE: Piłka nożna ogólnie
Chciałem obejrzeć, ale odpuściłem po 20 minutach gdy Hamalainen trafił w poprzeczkę. Stwierdziłem, że skoro mają taką przygniatającą przewagę to nie ma sensu tego oglądać Wink
Zwycięstwa cieszą, czekamy na kolejne rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 11:31 AM
Post: #5642
RE: Piłka nożna ogólnie
Świetna decyzja Gogolius. Tongue Ja jednak się trochę samookaleczyłem, choć bramka Hamy ładna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 11:39 AM
Post: #5643
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Mnie też nie podniecają, delikatnie cieszą, bo nie zawsze tak było. Jednak też spokojnie czekam na większe wyzwania, tam takie zwycięstwa będą więcej znaczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 11:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017 11:59 AM przez Wietnam.)
Post: #5644
RE: Piłka nożna ogólnie
Ze Slavią Praga w trzeciej rundzie o to byłby mecz.
W Czechów zostały wpompowane takie pieniądze
że szok. Efektem bardzo dobre transfery Portugalczyka
Dannego czy Altintopa. Będzie kilka ciężkich zespołów
do wylosowania w III rundzie nawet przy rozstawieniu
Legii. Astana, Slavia, Rijeka czy Rosenborg

P.s Guilherme niech raczej gra po swojemu, jak wczoraj
mu się włączył syndrom Ronaldinho, to te straty przeciwko
ogórkom wyglądały słabo. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 01:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017 01:39 PM przez Wietnam.)
Post: #5645
RE: Piłka nożna ogólnie
Niestety

AJAX AMSTERDAM: ABDELHAK NOURI Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI MÓZGU.


Abdelhak Nouri, który zasłabł w trakcie towarzyskiego meczu z
Werderem Brema ma poważne i trwałe obrażenia mózgu.

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news...Id,2416843
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 03:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017 03:12 PM przez Wietnam.)
Post: #5646
RE: Piłka nożna ogólnie
James Rodriguez został nowym piłkarzem Bayernu
Monachium - poinformował mistrz Niemiec. Kolumbijczyk
został wypożyczony z Realu Madryt na dwa lata.

W ostatnich dniach wiele pisało się o zainteresowaniu
Jamesem Rodriguezem takich klubów jak Liverpool FC,
Manchester United czy Paris Saint-Germain. Ostatecznie
Kolumbijczyk został wypożyczony do Bayernu Monachium na
dwa lata.

Ciekawe gdzie Ancelotti pomieści tych wszystkich zawodników Wink James nie przyszedł chyba po to aby
znów siedzieć na ławce. Müller, Tolliso, Thiago.

Warto dodać iż Douglas Costa oficjalnie został nowym zawodnikiem Juventusu Turyn - poinformował mistrz
Włoch za pośrednictwem strony internetowej. Bayern Monachium otrzyma za wypożyczenie Brazylijczyka 6 mln euro

Dość fajny ruch dziwię się że Gogolius tego nie skomentował.?
Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 05:25 PM
Post: #5647
RE: Piłka nożna ogólnie
Transmisja meczu Jagielloni również na tvp 3 . w telewizji naziemnej. 18.55.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 05:45 PM
Post: #5648
RE: Piłka nożna ogólnie
Cholera wie co z tym Costą, pozycja Mandżukica albo Cuadrado czyli raczej nie jest to priorytet. Poza tym 40 baniek to sporo. Sen z powiek spędzają mi plotki o odejściu Bonucciego... poza tym z reguły okienko transferowe dzielę sobie przez trzy i staram się je ignorować do końcówki sierpnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 07:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017 08:13 PM przez Wietnam.)
Post: #5649
RE: Piłka nożna ogólnie
Niestety ale w Pl tylko Legia ma potencjał aby walczyć o fazę grupową czy to Ligi Europy czy nawet Ligi mistrzów.

Lech pisałem że będzie ciężko z tymi Norwegami.

Nie widzę żadnych zmian w tych naszych zespołach, ciężkie mecze już w drugich rundach, męczarnia Lecha z tymi
Norwegami. Kiepsko widzę awans Lecha do 3 rundy.
Jaga jeszcze ma szansę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 10:32 PM
Post: #5650
RE: Piłka nożna ogólnie
Kurde napisałem wypracowanie i mi się usunęło przez przypadek Tongue

Więc w skrócie. O Lecha jestem w miarę spokojny. Dzisiejszy wynik to oczywiście kompromitacja, ale Lech od 30 minuty pokazał, że jest piłkarsko zdecydowanie lepszy. Powinien to udowodnić w rewanżu, tym bardziej, że wrócą Dilaver, Situm, może zagra Vujadinović (Trałka dzisiaj 1/10) . Nie rozumiem, czemu ciągle pomijany jest Radut, który wchodząc z ławki jest zwyczajnie gwiazdą na boisku. Moja optymalna jedenastka na rewanż, gdzie byłbym spokojny o rewanż: Putnocky - Dilaver, Vujadinović (mam nadzieję, że zagra z Sandecją już), Nielsen, Kostjewicz - Tetteh, Majewski (Jevtić) - Situm, Radut, Barkroth (Makuszewski) - Gytkjaer. Do tego czas działa na naszą korzyść. Będzie dobrze, wciąż jestem optymistą (a w 74 minucie już nie byłem Tongue).
Indywidualnie na plus: Tetteh, Gytkjaer, Radut; na minus: Gumny, Trałka, Gajos, Jevtić, Majewski, Barkroth.

Jaga bardzo dobrze zagrała i powinna nawet wygrać, ale Novikowas stwierdził, że woli strzelić w bramkarza w kontrze 3 na 1 niż podać do pustaka któremuś z kolegów. Jagę się fajnie ogląda. Dużo grają z pierwszej piłki, zresztą podobnie jak Chrobry pod Mamrotem. Awans wciąż pozostaje sprawą otwartą, ale skoncentrowana Jaga ma duże szanse na awans. Qabala jednak przyjedzie po wygraną i łatwo nie będzie. Ale po tak dobrym meczu ciężko nie wierzyć w sukces.

@Wietnam, z roku na rok wielkiego przeskoku nie ma, ale 1) coraz mniej notujemy takich wtop, jak dziś Lech, który zresztą ma duże szanse na awans. Z takimi zespołami zresztą nieprzyjemnie sie gra w tym momencie. Zobacz Galatę dzisiaj 2) bardzo często na tym etapie już mogliśmy liczyć w pucharach tylko na Legię, a teraz jest realna szansa, że w następnej rundzie zagrają wszystkie 4 zespoły. Rok temu Cracovii już nie było, Piast w pierwszym meczu II rundy praktycznie odpadł i tylko Zagłębie ładnie walczyło z Partizanem 3) coraz częściej totalnych ogórków golimy, a kiedyś potrafiliśmy się co najmniej męczyć.

Powoli do przodu. Tak to widzę.

Żeby jutro losowanie było w miarę korzystne i spokojnie czekam na rewanże, które będą na naszą korzyść.

Tak bym chciał
Legia - Hafnarfjoerdur/Vikingur Gota
Lech - Liepaja/Suduva (najważniejsze, żeby Szwedów ominąć)
Jagiellonia - Szkendija/HJK
Arka - Milan
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 191 gości