Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
26-07-2017, 11:24 PM
Post: #5701
RE: Piłka nożna ogólnie
(26-07-2017 08:22 PM)kubala1122331 napisał(a):  Och już przestań pierdolić...

Tongue lol
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 04:52 AM
Post: #5702
RE: Piłka nożna ogólnie
(26-07-2017 08:22 PM)kubala1122331 napisał(a):  Och już przestań pierdolić...

No właśnie.

Jak się kiedyś "pierdoliło" głupoty to dzisiaj wypisuje się takie teksty i unika się tego tematu.

Właśnie Ty i Wietnam pisaliście teksty, że tylko Legia i Lech w pucharach gwarantują wyniki, a każda inna drużyna to tylko kompromitacja w Europie.

To Wy obydwaj udowadnialiście mi ,tą bezmyślną teorię.

Więc nie trzeba było długo czekać, aby okazało się ,że Lech i Legia to także kompromitacja i nie ma różnicy czy mistrzem Polski będzie Lech czy Nieciecza.
Jedno i drugi to takie samo badziewie.

A Wy obydwaj już dawno pierdolicie o potędze i siejecie propagandę sukcesu.
Zachwyty nad transferami i pierdolenie co to teraz nie będzie.

A okazuje się ,że cała polska piłka jest czarnej dupie na czele z tymi Waszymi drużynami.

Na drugi raz jak coś piszesz to najpierw się zastanów a potem pisz.
Bo zawsze ktoś może przypomnieć Ci głupoty, które kiedyś pisałeś i udowodnić ,że to co pisałeś było co najmniej nieprzemyślane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 08:31 AM
Post: #5703
RE: Piłka nożna ogólnie
Naucz się czytać kolego, bo się jedynie ośmieszasz. Nie chcę mi się nawet po raz miliardowy tłumaczyć o czym pisałem, bo albo zgrywasz idiotę, po to, żeby się do kogoś dowalić, albo jesteś ograniczony.

Ale że głupi nie jesteś, zostaje to pierwsze co sprawia, że nie ma żadnego sensu poraz kolejny się powtarzać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 12:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2017 12:54 PM przez RSC-2.)
Post: #5704
RE: Piłka nożna ogólnie
(11-05-2017 08:27 PM)kubala1122331 napisał(a):  Dlatego też wolę Legie czy Lecha w pucharach.

W ich przypadku istnieje szansa, że się nie skompromitują......., a taka Arka skompromituje się praktycznie na 100%.


Nie wiesz przypadkiem kto to napisał?

Takich Twoich tekstów jest tu wiele.

Ale nie będę Cię dobijał cytując je wszystkie.

Dlatego nie pisz mi ,że ja nie umiem czytać i że się ośmieszam.

Każdy kto śledził tą dyskusję wie jak było.

I każdy wie kto tu "zgrywa idiotę" i kto jest "ograniczony"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 02:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2017 02:33 PM przez kubala1122331.)
Post: #5705
RE: Piłka nożna ogólnie
No właśnie...

Piszesz:
Właśnie Ty i Wietnam pisaliście teksty, że tylko Legia i Lech w pucharach gwarantują wyniki

A wstawiasz tekst, gdzie pisałem, ze:
W ich przypadku istnieje szansa, że się nie skompromitują

Widzisz różnicę czy jednak cię przeceniałem i jesteś kompletnym idiotą?


I to już pomijam kwestie sportowe. Bo przecież Lech skompromitował się pokonując Haugesund, a Jaga zaprezentowała się wyśmienice odpadając z pasterzami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 03:32 PM
Post: #5706
RE: Piłka nożna ogólnie
Szansę że się nie skompromitują mają wszyscy.

Ale to tylko szansa , a rzeczywistość jest zupełnie inna.

Więc nie pisz o s-f

Taką samą "szansę" ma także Nieciecza.

W jaki sposób Legia wykorzystuje tą szansę każdy widzi.

--------------------------------------------------------------
Legii , czy Lechowi w europejskich pucharach wychodzi jeden mecz na 30 lat.
Reszta to kompromitacja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 03:58 PM
Post: #5707
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia pięć razy z rzędu grała w fazie grupowej europejskich pucharów, więc nie powiedziałbym, że zagrała jeden dobry mecz na 30 lat...

Jasne, że każdy ma szansę nie skompromitować się w pucharach, ale zawsze ktoś ma większe, ktoś ma mniejsze. Fonfara ze Stevensonem miał szanse wygrać, ale mniejsze niż Stevenson z Fonfarą. I to jest ta różnica o której pisałem. Nic nie gwarantowałem. Jeśli pisałem, że Fonfara ma szansę wygrać to nie mialem na myśli; gwarantuję, że Fonfara to wygra. Różnica.

Zresztą poczekajmy jeszcze tydzień. Zobaczymy co dzisiaj pokaże Lech (chociaż optymistą nie jestem) i Legia w rewanżu. Wygrać 2:0 z Astaną nie jest przecież wcale rzeczą niemożliwą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 05:13 PM
Post: #5708
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale temat który poruszyłeś już przerabialiśmy.

Mamy dużą różnicę w definiowaniu słowa "sukces" o co za tym idzie także "dobry mecz"

To co dla Ciebie oznacza "sukces" dla mnie tym sukcesem nie jest.

Ja nie należę do tych którzy uważają że strzelenie 4 bramek Dortmundowi na jego boisku to sukces.
Ja należę do tych którzy uważają że pozwolenie strzelić sobie 8 bramek to kompromitacja.
I remis z Realem to dla mnie także żaden sukces.

Ale to już było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 10:44 PM
Post: #5709
RE: Piłka nożna ogólnie
Jednak jest różnica między sukcesem a kompromitacją. A z twojego posta wynika, że remis z Realem=odpadnięcie z Qabalą.

Mniejsza o to. Dość dobrze zaprezentowali się dzisiaj nasi pucharowicze. Lech powinien wygrać z Utrechtem, bo był zdecydowanie lepszą drużyną, ale zabrakło skuteczności w kluczowych momentach. Wynik 0-0 zły nie jest, ale też nie rewelacyjny. Jakaś głupia bramka dla Holendrów, chwila nieuwagi i jest bardzo ciężko. Moim faworytem będą goście, ale szansa na awans jak najbardziej jest.

Mecz Arki to kompletna jazda bez trzymanki. Niesamowici są. Nawet jak w rewanżu przegrają wysoko, to jestem z nich dumny. Świetny mecz, świetny występ Arkowców.

Arcyciekawe trzy rewanże szykują się za tydzień. Tak naprawdę wszystkie trzy mogą awansować, ale też wszystkie trzy odpaść. Najbardziej liczę oczywiście na ten pierwszy scenariusz, ale ten drugi wydaje mi się jednak bardziej prawdopodobny. Jedno jest pewne: to będzie dla mnie stresujący środek tygodnia Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2017, 12:18 AM
Post: #5710
RE: Piłka nożna ogólnie
A pisałeś @Kubala że Arka się na 100% skompromituje Smile a tu zwycięstwo w deszczowej Gdyni z Midtjylland 3:2.
Rywal strzelił dwie na wyjeździe, ale to on musi strzelić u siebie. No brawo, pisali gdzieś jak czytałem że gdzie
z Siemaszko na Duńczykòw, a to on trafił na 3:2 w 32 minucie. Vinicious też się pokazał. Nadal uważam
że to Midtjylland jest faworytem ale Arka już pokazała na przestrzeni ostatnich miesiący że potrafi się motywować
i walczyć.

Skromni zawodnicy, nie jak "gwiazdy " Legii którzy nie potrafią znaleźć motwywcji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości