Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
01-09-2017, 02:47 PM
Post: #5801
RE: Piłka nożna ogólnie
Śmiech na sali, 180mln za 18 latka. Oby im nie wypalił Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2017, 04:20 PM
Post: #5802
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak nie wypali/złapie kontuzje to PSG po prostu go nie kupi, a piłkarz wróci do Monaco.
Najlepszy deal jaki mogło zrobić PSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2017, 07:25 PM
Post: #5803
RE: Piłka nożna ogólnie
Panowie byłbym wdzięczny za stream na Dania vs Polska
jestem w Niemczech i nie mam polskich kanałów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2017, 08:37 PM
Post: #5804
RE: Piłka nożna ogólnie
Źle to dzisiaj wygląda zupełnie jak gra Legii Wink

Pazdan i Mączyński do zmiany, dziś chyba tego nie wygramy
dobrze że jest zapas punktowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2017, 09:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2017 09:38 PM przez Wietnam.)
Post: #5805
RE: Piłka nożna ogólnie
Wpierdol...

Jak nie idzie to w każdej dyscyplinie zespołowej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2017, 12:15 AM
Post: #5806
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Z tego co czytałem to nie ma PSG tak łatwo. Monaco zrobiło sobie zapis w kontrakcie, że PSG musi im tę kasę za rok zapłacić, nieważne czy Mbappe złapie nogę czy okaże się gościem jednego sezonu. Dlatego ta cała transakcja tak długo trwała.

Słabiutko było z Danią, ale nic się nie stało i jedziemy dalej. Zdarzają się takie mecze. Teraz najważniejsze to wygrać z Kazachstanem, bo wciąż mamy prostą drogę do Rosji. Wciąż jest dobrze.

Natomiast jeśli miałbym coś bardziej analitycznie pisać, to dziwi mnie coraz większe przywiązanie do nazwisk. Nawałka kupił kibiców i zrobił wynik tym, że dokonywał nieoczywistych i trafnych wyborów. Mila, Milik, Mączyński - to wszystko było coś nowego, coś co wypaliło. Dzisiaj Adam stawia na zgrane karty, które nieważne czy są w formie, ale grają. Myślałem, że selekcjoner zaskoczy mnie dzisiaj składem, bo miał ku temu podstawy. Trójka z Legii w formie poniżej wszelkiej krytyki, Karol nie gra w klubie, Kuba prawie miesiąc nie trenował. Liczyłem na występ od pierwszej minuty Rybusa na lewej, który w Lokomotivie radzi sobie wyśmienicie, Kamińskiego (ostoja Stuttgartu) czy Cionka na ŚO, Milika za Mączyńskiego, albo nawet znajdującego się w lepszej formie Góralskiego, no i będącego w życiowej formie Makuszewskiego za Kubę. To byłoby właśnie podjęcie takiego ryzyka, jakiego Adam nie bał się podjąć na początku swojej pracy z reprezentacją. Dziś to przywiązanie do nazwisk kłuje w oczy, bo zmiennicy daliby dużo więcej jakości. No i jeszcze ta zmiana Piszczka na Cionka, której nie rozumiem. Cionek to typowy drwal, żaden z niego prawy obrońca. Nie lepiej byłoby wpuścić świetnie spisującego się w Dynamie Kijów Kędziorę czy choćby Rybusa i przesunąć go na lewą?

To tylko takie luźne przemyślenia, wciąż mam pełne zaufanie do trenera, nie martwię się tym wynikiem i spokojnie czekam na poniedziałek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2017, 08:03 AM
Post: #5807
RE: Piłka nożna ogólnie
Luźne przemyślenia, ale to prawda. Na Euro Nawałka też robił słabe zmiany w fazie play-off. Teraz ma do dyspozycji szerszą kadrę, a dalej robi te same błędy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2017, 09:33 AM
Post: #5808
RE: Piłka nożna ogólnie
Wpadki zdarzają się wszystkim. Jeśli jednak nie wygramy z Kazachstanem to wtedy zacznę się martwić.

Co do Nawałki to jednak wydaje mi sie, że ma trzeźwe spojrzenie na obecną sytuację w kadrze, udowodnił to choćby nie powołując Krychowiaka, nie ma grania "za zasługi". Mecz z Kazachstanem mają panowie zacząć na pełnej kurwie - tego oczekuje po Nawałce tak ma ich ustawić, mają gryźć trawę i walczyć o każdą piłkę, tego wczoraj zabrakło determinacji, którą mieli Duńczycy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2017, 10:26 AM
Post: #5809
RE: Piłka nożna ogólnie
To pokazuje właśnie​ ile warty jest ranking Fifa, piąta drużyna
dostała oklep bo tak właśnie trzeba to powiedzieć.

To była kompromitacja, jeden celny strzał pod koniec meczu,
a wy piszecie jakby to było fajne taki wpierdyl, a jednak wynik
idzie w świat.

Gdyby nie było zapasu trzech punktów inaczej byście pisali
to fakt

@Martin wpadka to jest 0-2 a nie 0:4 które można nazwać
zawodem.

Wiele bramek traci ostatnio reprezentacja, ale Nawałka
chyba nie widzi jak w Legii grają Pazdan sfrustrowany
brakiem transferu, czy Jędrzejczyk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2017, 10:46 AM
Post: #5810
RE: Piłka nożna ogólnie
Brakuje Nawałce potwierdzenia swoich decyzji, bo jeśli gra Fabiański ( bo Szczęsny grzeje ławę) to dlaczego gra Linetty, Błaszczykowski i Mączyński którzy grzeją ławę? Cionek zagrał chyba najlepiej z defensywy, jako jedyny pokazał, że mu zależy tu się przepchnął, tu wszedł ciałem, odepchnął. Na początku drugiej połowy też Zieliński zaczął grać pressingiem. Makuszewski dał dobrą zmianę i powinien teraz zagrać od początku.Ogólnie słabo to wyglądało, jeden celny strzał. Przypominało to trochę mecze Polska - San Marino.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości