Ale że Lech mistrzostwo Polski, czy dzisiejsza obrona
Górnika ? Tongue
09-02-2018, 09:14 PM
Post: #6163
Lech Smile W ogóle nie ma innej opcji!
Dzisiaj mistrzostwo świata zdobył bramkarz Wisły Płock. Nie wiem, skąd oni mają takie "szczęście" do bramkarzy, ale to jest tragedia. Jak Deportivo w Hiszpanii. Pięciu bramkarzy, kto nie gra. puszcza babole Big Grin
10-02-2018, 12:12 AM
Post: #6164
(09-02-2018 07:42 PM)Wietnam napisał(a):  Na co liczycie w tej rundzie panowie, @Kubala
@Martn, w wykonaniu Lecha, Śląska. ? Jakie
są wasze oczekiwania i typy.

A na co można liczyć jak połowa drużyny kontuzjowana, w dodatku parodysta udający trenera na ławce. Pierwsza ósemka to cel postawiony przed zespołem, ale ciężko będzie choćby ze względu na bardzo trudny terminarz.
12-02-2018, 03:59 PM
Post: #6165
Wisła ma mieć nowego właściciela (na razie współwłaściciela). Ciekawe kto i czy w końcu poprawi sytuację klubu...
13-02-2018, 01:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2018 01:22 AM przez Wietnam.)

Post: #6167
Nie widzę tego odzyskiwania formy przez Real. Pomiędzy tymi wygranymi była kompromitacja z Leganes oraz remis z Levante. Przypomnę, że w grudniu Real rozbił Sevillę 5:0, a potem mecz za meczem nie wygrywał.
Znaczy, ja nie skreślam Realu, to wciąż tak mocna drużyna, że w pojedynczym meczu jest w stanie wygrać absolutnie z każdym. Pewnie z PSG będzie też najwyższa motywacja. Wciąż minimalnie stawiam na Francuzów, ale wygrana Realu nie będzie niespodzianką.
13-02-2018, 10:24 PM
Post: #6168
Pięknie Tottenham wrócił!!!
13-02-2018, 10:50 PM
Post: #6169
Trochę było mi smutno po 10. minutach, ale na szczęście Tottenham pokazał dużą klasę i w rewanżu powinien dopełnić formalności Smile
13-02-2018, 10:55 PM
Post: #6170
Allegri powinien stawiać już powoli na Wojtka Szczęsnego, Buffon już coraz większa niepewność.
Mur przy wolnym Eriksena też źle ustawiony, jak i sama interwencja Buffona. Brawo Spurs, jest
pięć ekip z Premier League w 1/8 , Liga angielska wraca aby rządzić w Champions League.