Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-03-2018, 10:03 PM
Post: #6281
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Nie będzie żadnego bojkotu.

A trenerem reprezentacji U-20 został Jacek Magiera. Wystarczy posiedzieć trochę w Warszawie (Legii) i już kariera w PZPN otwarta. Choć w sumie mogli wybrać gorzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2018, 11:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2018 11:58 PM przez Wietnam.)
Post: #6282
RE: Piłka nożna ogólnie
Wyczuł pińiądz Wink sam bym przyjął taką propozycję.

Maciej Skorża został trenerem olimpijskiej reprezentacji
Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

https://eurosport.interia.pl/pilka-nozna...Id,2558952
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2018, 03:40 PM
Post: #6283
RE: Piłka nożna ogólnie
Duda nie poleci do Rosji na inaugurację mistrzostw świata.

https://www.wp.pl/mini.html?s=m.sportowe...rc01=df1fd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2018, 05:40 PM
Post: #6284
RE: Piłka nożna ogólnie
I bardzo dobrze, najlepiej niech nie wychodzi z pałacu.

A w piątek gramy towarzysko z Nigerią może być fajne widowisko, szkoda tylko że Nawałka robi zamknięte treningi, chciałem iść na Oporowską a tu zonk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2018, 02:05 PM
Post: #6285
RE: Piłka nożna ogólnie
Oficjalnie Zlatan Ibrahimović piłkarzem Los Angeles Galaxy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2018, 09:00 PM
Post: #6286
RE: Piłka nożna ogólnie
Chyba raczej Los Angeles Galaxy zespołem Zlatana, po tym jak Ibra zerwał Manchester United z kontraktem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2018, 01:02 AM
Post: #6287
RE: Piłka nożna ogólnie
Fajny artykuł o Heung-Min Sonie gwieździe reprezentacji Korei Południowej z którą zagramy we wtorek i Tottenhamu.
Między innymi o tym jak powołanie do wojska może mu przerwać świetną karierę. Swoją drogą dwa kapitalnie
dobrane sparingi przez pzpn, Nigeria - Twarda, agresywna gra imitacja Senegalu, i Korea Południowa czyli szybkość
biegnie przez 90 minut, sprawdzian pod względem kondycji. Imitacja Japonii, Korea Południowa moim zdaniem
to lepsza reprezentacja niż Japonia.

Artykuł - http://sport.tvp.pl/36522762/heungmin-so...wac-wojsko

Sparingi reprezentacji z grupy H z Piątku ,przed mundialem. :

Polska -Nigeria 0-1

Japonia-Mali 1:1

Senegal - Uzbekistan 1:1

Francja - Kolumbia 2:3

To tylko towarzyskie mecze, trzeba narazie spać zdecydowanie spokojnie,
My graliśmy w niepełnym składzie, ustawieniem które nam nie pasuje,
Senegal grał z Uzbekistanem bez Mane czy Coulibaliego, a więc to
są testy. Jedynie Kolumbia zasługuje na pochwałę, bo składy Francji
jaki i naszych rywali, praktycznie najlepsze, ładnie odrobili, wygrali
duża technika,Stary dobry James i Falcao, Polska i Kolumbia to będzie
walka o pierwsze miejsce w grupie H. p.s Nawałka, Kurzawa na Mundial!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2018, 02:09 AM
Post: #6288
RE: Piłka nożna ogólnie
Te sparingi większego znaczenia nie mają. Ja się w sumie cieszę, bo trochę dzięki tym wynikom balon nie zostanie jakoś dramatycznie napompowany. A fakty są takie, że z Nigerią zagraliśmy naprawdę przyzwoity mecz. "Prawidłowy" niewydrukowany wynik spotkania to 1:0 dla nas, a dodatkowo Lewandowski marnował to, co trafiał w eliminacjach. Wcale nie zagraliśmy słabiej niż w kwalifikacjach, ale tym razem o wyniku zadecydowały te detale, które wcześniej powodowały nasze wygrane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2018, 10:10 AM
Post: #6289
RE: Piłka nożna ogólnie
Osobiście uważam, że porażka absolutnie przypadkowa. Przy VAR-ze lub lepszym arbitrze wygralibyśmy 1:0. Strzeliliśmy prawidłową nieuznaną bramkę, a karnego nie powinno być. W TV marudzili, że ustawienie nie pozwala nam na stwarzanie sytuacji, podczas gdy mieliśmy ich sporo. Sam Lewandowski miał 2 setki, bardzo dobra okazja Świerczoka, Krychowiak też powinien lepiej strzelać zza pola karnego + sporo groźnych stałych fragmentów. Nigeria poza karnym z dupy bez sytuacji. W sumie dużo pozytywów, cenny sparing zobaczymy jak zagramy w Chorzowie z Koreą.

Osobna historia to Szpakowski - odzwyczaiłem się od niego, ale widzę, że facet "trzyma poziom" od lat. Kilka razy twierdził, że był faul i rzut wolny, gdy decyzja sędziego była inna, mylił zawodników, gdy zawodnik zagrał dobrze - skrytykował, gdy zagrał źle - pochwalił. Szpakowski komentuje piłkę 40 lat i kompletnie jej nie czuje. Trochę ratuje go ekspert (choć Juskowiak bez szału), ale to i tak ciągła kompromitacja.

Mają w TVP świetnego Laskowskiego, dlaczego kadrę (najważniejsze mecze) od lat dostaje dyletant, a nie dostępny fachowiec?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2018, 11:59 AM
Post: #6290
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Myślałem, że tylko ja miałem pozytywne odczucia po piątkowym meczów wśród zalewów strasznej krytyki w stronę naszej reprezentacji. Miło, że jednak ktoś widział ten mecz, tak jak ja.

Co do Szpakowskiego to ja go lubię. Może przyzwyczajenie. Za Laskowskim jakoś nie przepadam. Ogólnie TVP nie ma obecnie komentatora, którego chciałbym, żeby komentował kadrę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości