Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
25-08-2019, 05:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2019 05:26 AM przez RSC-2.)
Post: #7031
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwszy karny dla Rakowa prawidłowy.

Zawodnik Lecha zwleka z wybiciem kozłującej piłki a potem zamiast w piłkę kopię z tyłu w nogę zawodnika Rakowa.

Zawodnikowi Lecha pomyliła się piłka z nogami przeciwnika.


Drugi karny dla Rakowa prawidłowy.

Zawodnik Lecha ustawiony przodem do piłki robi ruch ręką i ręką odbija, zatrzymuje piłkę.

Zawodnikowi Lecha pomyliła się piłka nożna z piłką ręczną.

kubala1122331
Przed oglądaniem meczu zapraszam do vision express.

A ja jestem przerażony zarówno sędziowaniem w polskiej ekstraklasie jak i Twoją stronniczością.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 08:54 AM
Post: #7032
RE: Piłka nożna ogólnie
1. Nie mogę znaleźć obrazu sytuacji, więc wkleję analizę z weszlo.com, z którą się w 100% zgadzam: "Doprawdy chcielibyśmy wiedzieć, jakim cudem sędzia Złotek uznał, że Satka stojąc plecami do przeciwnika i szykując się do wybicia piłki miałby sfaulować Szczepańskiego. Ale w porządku – takie rzeczy w futbolu się zdarzają, Słowak faktyczne w jakiś tam sposób zaczepia zawodnika Rakowa. Natomiast dzieje się to na skutek tego, że Szczepański montuje mu się w plecy (żadne „bark w bark”) i kopie go w nogę. Pomocnik gospodarzy jest na przegranej pozycji, to Satka wygrał walkę o piłkę. Wybaczcie, ale jeśli będziemy gwizdać takie karne, to zaraz sędziowie zaczną wskazywać na wapno, bo ktoś powiedział w polu karnym „kurwa”. O jedenastce nie ma mowy, faul dla Lecha."

No i tak było, zawodnik Rakowa sfaulował Satkę, kopnął go - pierwszy popełnił przewinienie. Ewidentna i jasna sytuacja.

2. [Obrazek: ECwvO6KWwAAWfYC?format=jpg&name=4096x4096]

Brak rzutu karnego?

3. [Obrazek: ECwyFptXkAIWzCX?format=jpg&name=medium]

Brak faulu?

Drugi rzut karny dla Rakowa oczywiście prawidłowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 10:28 AM
Post: #7033
RE: Piłka nożna ogólnie
https://twitter.com/i/status/1165379349547298817

O, znalazłem pierwszą sytuację. Chłop z Rakowa najpierw łokciem atakuje Satkę, potem kopie go w nogę. Dopiero na koniec Satka gdzieś tam zahacza Rakowianina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 05:32 PM
Post: #7034
RE: Piłka nożna ogólnie
kubala1122331
Przestań majaczyć.

Co mnie obchodzi Weszło. Ja mam oczy i sam widziałem.
Zawodnik Rakowa włożył nogę między zawodnika a piłkę i uprzedził zawodnika Lecha.
Został kopnięty w tył nogi.

To atak z tyłu na nogi i ewidentny karny.

A przepychali się obydwaj i w przepychankach nie było faulu.

Mógł zawodnik Lecha przewrócić się i krzyknąć "ała"
To może wtedy byłby faul za spowodowanie upadku przeciwnika.

Najpierw poznaj przepisy w grę a potem się wypowiadaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 06:35 PM
Post: #7035
RE: Piłka nożna ogólnie
To przepisy są takie, że jak zawodnik przewróci się i krzyknie "ała" to jest faul, a jak nie upadnie i nie krzyknie "ała" to nie ma faulu?

Ok, nie znałem.

Koniec tematu z mojej strony, bo, tradycyjnie, obrażasz, jak nie masz argumentów. Przywykłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2019, 09:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2019 09:03 PM przez RSC-2.)
Post: #7036
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale Ty jesteś niekumaty.

Faul jest za spowodowanie upadku przeciwnika. "Ała" to jest tylko dodatek jaki stosują czasem zawodnicy.

To nie jest obrażanie tylko krytyka.

Nie pisz głupot to nie będę Cię krytykował.

Jeżeli sędziowie ciągną kogoś do góry za uszy to najczęściej jest to Lech i Legia.
Więc nie płacz bo to hipokryzja.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I odnośnie hipokryzji taka moja mała dygresja.

Wojtek Kowalczyk z okazji przypomnienia w TVP Sport meczu z finału olimpijskiego w Barcelonie zaczepił Bońka.

Wytknął mu ostatnią porażkę młodzieżowej reprezentacji Polski z Hiszpanią 0-5 i zarzucił brak szkolenia młodzieży.

Osobiście Kowalczyka lubię za jego bezpośredniość.
Ale w tym wypadku zachował się jak hipokryta.

Polska przegrała z Hiszpanią w finale olimpijskim właśnie z winy Kowalczyka.
To on tylko w pierwszej połowie miał aż trzy 100% sytuacje.
Gdyby był skuteczny to wynik finału byłby całkiem inny.

Jeżeli chodzi o szkolenie młodzieży to chciałbym zapytać Kowalczyka jak wyglądało jego szkolenie w tamtych czasach.
Czy nie było jeszcze gorzej niż obecnie.
Kowalczyk "szkolił" się na Bródnie i już zapomniał jak wyglądały jego "treningi"


[Wojtek chyba chciał zaistnieć w mediach i dlatego nie zwracał uwagi na to co mówi.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2019, 12:11 PM
Post: #7037
RE: Piłka nożna ogólnie
Wracając do sprawy - sam sędzia Złotek przyznał się do błędów, a Kolegium Sędziowskie zawiesiło go minimum na miesiąc za fatalne sędziowanie tego meczu.

To tyle w kwestii przepisów i poprzednich postów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2019, 06:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2019 07:02 AM przez RSC-2.)
Post: #7038
RE: Piłka nożna ogólnie
kubala1122331
Nie manipuluj i przestań się ośmieszać.
Piszesz jak kibol z klapami na oczach, bo sprawa dotyczy Twojego klubu.

Po pierwsze sprawa zawieszenia Złotka nie jest oficjalnie potwierdzona.
Po drugie problemy Złotka dotyczą wcześniejszych meczy ,które sędziował i tam popełnił ewidentne błędy.
Po trzecie błędy z meczu Raków - Lech nie dotyczą karnych ,a ja tylko o karnych pisałem.
Po czwarte nie słuchaj Przesmyckiego.

Mnie nie obchodzi co pisze na ten temat Gazeta Wielkopolska i co mówi całe grono pseudoekspertów powiązanych z mocnymi finansowo klubami.

Widziałem te akcje z rzutami karnymi i wiem co piszę .
Ja nie potrzebuję "eksperta" aby ocenić jak było..

Jest to moja ocena i goowno mnie obchodzi opinia innych oszołomów.
Mam mocne argumenty i dowody ,aby twierdzić ,że karne były prawidłowe

O innych akcjach i błędach sędziego nie pisałem. Odniosłem się tylko do dwóch karnych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2019, 02:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2019 02:58 PM przez kubala1122331.)
Post: #7039
RE: Piłka nożna ogólnie
To ja nie pisałem tylko o karnych. Ty piszesz tylko o nich, bo reszta nie pasuje do twojej tezy.

Zresztą, skoro znasz przepisy lepiej od sędziego Złotka, który przyznał się do błędów (tak, mówił o pierwszym karnym) i od ludzi, którzy te przepisy ustalają to nie ma co ciągnąć tematu. Tym bardziej, że to ja podałem konkretne zdjęcia i je omówiłem. Ty, w swoim stylu, rzuciłeś jedynie ogólnikami.

[wciąż czekam na odpowiedź o większych wałkach niż Briedis - Głowacki, których podobno było wiele. Minęły już ponad dwa miesiące.]

Zdrówka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2019, 08:50 PM
Post: #7040
RE: Piłka nożna ogólnie
Pisałeś o karnych.
Pod moim wpisem pisałeś już o karnych.

[Haye - Harrison]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości