Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magomed Abdusalamov
31-10-2015, 09:50 PM
Post: #51
RE: Magomed Abdusalamov
postępy Mago.


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2017, 12:27 PM
Post: #52
RE: Magomed Abdusalamov
Witajcie, kurcze, założyłem tu konto jakieś 4 lata temu i całkowicie o tym zapomniałem. Na stronę wchodzę codziennie, ale dzisiaj olśniło mnie, że tutaj jest forum, a ja założyłem na nim kiedyś 3 tematy odnośnie bokserów. Na nieszczęście dwóch z nich - Abdusalamow i Bojcow już nie boksują i nie będą... Pozwolę sobie wrócić do tematu Mago, pamiętam tą walkę z Perezem. Cios za cios, bójka, petardy jak w Sylwestra. Nie ukrywał, sama walka dostarczyła mi niesamowitych wrażeń, ale patrząc na Mago już od 3 rundy widziałem, że coś jest nie tak i zastanawiałem się czemu nie przerywają lub kiedy to zrobią. Nie przerwali. Potem te wszystkie newsy o śpiączce, całej tej historii, którą na bieżąco sprawdzałem. Jako fan boksu czułem się też zobowiązany i wysłałem kilka symbolicznych przelewów, żeby wesprzeć Mago. Dzieją się tragedie w boksie, a to była pierwsza, którą widziałem oglądając walkę na żywo. Myślałem potem o tym jakiś czas, trudno, żeby nie myśleć. Ta walka to kolejny dowód na to, że w ringu należy myśleć i działać taktycznie - jeżeli ma się na uwadze własne zdrowie. Bitki są widowiskowe, ale zazwyczaj wygrywają szybcy technicy, a nie siła. Oczywiście można podać dziesiątki przykładów kiedy działo się na odwrót.

Poruszyliście tutaj temat Pereza i jego stanu psychicznego po takiej walce. Obejrzałem kilka wypowiedzi, wyglądał na gościa, który jakoś to przetrawił, ale jak sami widzieliście w ringu - to już nie ten sam Perez. Miejmy nadzieję, że nie przydarzy się coś takiego Wilderowi, bo chłopak sobie jeszcze wykracze tymi wypowiedziami jakieś nieszczęście, a petardę ma.

Z wizytą do Mago w styczniu 2017 przybył Powietkin i Riabiński. Jak widać Abdusalamow przytył, to dobrze. Mam nadzieję, że będzie wciąż wracał do zdrowia.

[Obrazek: povetkin-magomed.jpg]

DIEGO - WOJOWNIK (Tomasz Adamek Promo)
http://www.youtube.com/watch?v=-hKSp0wzVT8
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2017, 03:10 PM
Post: #53
RE: Magomed Abdusalamov
Gdzie można słać przelewy? Może warto taką informację upublicznić aby każdy chętny mógł wspomóc Mago i jego rodzinę?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2017, 03:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2017 03:27 PM przez JamJestDiego.)
Post: #54
RE: Magomed Abdusalamov
Wysłałem kilka razy symboliczną kwotę za pośrednictwem PayPal, tutaj są dane, które zostały udostępnione na BoxingScene.com:

PayPal: 100bbb@mail.ru

lub

Bakanay Abdusalamova
PO BOX 90174
Brooklyn, NY 11209


Można się również skontaktować z żoną Magomeda w sprawie wsparcia finansowego lub pomocy. Poniżej numer telefonu:

Telefon: 203-368-8510

W tytule przelewu należy napisać: Magomed Abdusalamov

-----------------------------------
Wspierajcie Mago chłopaki, na pewno jemu i jego rodzinie się przyda każda złotówka.

DIEGO - WOJOWNIK (Tomasz Adamek Promo)
http://www.youtube.com/watch?v=-hKSp0wzVT8
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2017, 03:32 PM
Post: #55
RE: Magomed Abdusalamov
Podziwiam jego żonę. Można by powiedzieć, że dla niej to również "wielka próba wiary". Dzięki za namiary.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2017, 02:39 AM
Post: #56
RE: Magomed Abdusalamov
22 miliony dolarów odszkodowania dla Abdusalamova: http://www.bokser.org/content/2017/09/09.../index.jsp

Nie zmienia to faktu że trzeba było mieć obronę i walczyć odpowiedzialnie, szczególnie mając żonę i trójkę dzieci, to jest bezpośrednia przyczyna stanu Mago, ale jeżeli takie zaniedbania po walce faktycznie wystąpiły i pośrednio przyczyniły się do tego co się stało, to trzeba to egzekwować. Żadne pieniądze im nie zwrócą ojca i męża, ale chociaż dostali jakieś zadośćuczynienie. Niestety, boks to nie żarty, a jeżeli wszyscy z samym zawodnikiem na czele nie traktują tego poważnie to nie trudno o tragedię.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2017, 10:40 AM
Post: #57
RE: Magomed Abdusalamov
Dobrze, że chociaż tyle. Dla rodziny to na pewno spora ulga w tak trudnej sytuacji.

Walka Mago z Perezem była jedną z najbardziej brutalnych wojen w HW, jakie widziałem. Dwóch twardych i silnych gości po prostu stanęło na przeciwko siebie i wymieniało najcięższe bomby przez 10 rund, za śmieszne 40 000 $.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2017, 08:48 PM
Post: #58
RE: Magomed Abdusalamov
Co po tej kasie jak z człowieka został wrak...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości