Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gary Russell Jr
28-01-2014, 06:32 PM
Post: #21
RE: Gary Russell Jr
Co to za rywal... jakiś karakan wyciągnięty z muszej (!), na dodatek przegrywający przed czasem. Słabo widzę tę karierę Russella, zepsują chłopaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2014, 03:16 PM
Post: #22
RE: Gary Russell Jr
Ostatnia walka Russella:





Gary, to momentami przypomina Roya Jonesa.. bardzo przyjemnie sie go oglada. Tamayo, to gosc typowo na zrzucenie rdzy, wiec za wiele po tej walce nie moge powiedzec. Jestem pewny, ze w tym roku Russell dostanie szanse walki o tytul i mam nadzieje, ze sie nie zawiode.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 11:42 AM
Post: #23
RE: Gary Russell Jr
Najprawdopodobniej, to Gary Russell bedzie walczyl teraz o tytul po Salido. Co moze zaskoczyc, to to, ze stary Arum wpadl na pomysl by to Lomaczenko byl rywalem Amerykanina. Nie powiem... walka bylaby interseujaca, i nie widzialbym wyraznego faworyta. Bardziej mnie irytuje to, ze gosc dopiero co w drugiej walce dostal taka szanse, a teraz po porazce znow jest jego nazwisko wymieniane w kontekscie walki o WBO. Dla mnie taka postawa, to jest plucie w twarz tym, ktorzy latami walcza o miejsca w rankingu. Duzo chetniej zobaczylbym Kamila Laszczyka z Russellem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 03:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2014 03:31 PM przez TomaszX.)
Post: #24
RE: Gary Russell Jr
Według mnie Gary Russell Jr kończy Ukraińca przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 03:55 PM
Post: #25
RE: Gary Russell Jr
Według mnie Russell Jr to bardzo dobry przeciwnik dla Łomaczenki i postawiłbym na Wasyla w ewentualnej walce. Dość kuriozalne jest to, że można zaryzykować stwierdzenie, iż Łomaczenko zdobył więcej doświadczenia dwoma walkami niż Russell Jr w 24 walkach. Styl walki Russella Jr to jest podwórko Łomaczenki, w tych szachach widzę jego przewagę, zwłaszcza biorąc pod uwagę lepsze warunki fizyczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 06:11 PM
Post: #26
RE: Gary Russell Jr
Ciekawy pomysł, bo mistrz może na dłużej zagościć na tronie. Dla mnie walka bez wyraźnego faworyta, choć swoje pieniądze postawiłbym w dalszym ciągu na Ukraińca. Widzę w nim większy potencjał niż w Russellu, którego też zresztą bardzo szanuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2014, 11:08 PM
Post: #27
RE: Gary Russell Jr
Ponoc WBO wyznaczylo Lomaczenke dla Russella, i uwazam, ze TR skorzysta z tego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 10:14 AM
Post: #28
RE: Gary Russell Jr
(20-03-2014 11:08 PM)BMH napisał(a):  Ponoc WBO wyznaczylo Lomaczenke dla Russella, i uwazam, ze TR skorzysta z tego.

Nie wiem co to za pomysł ale widać standardy się zmieniają. Pierwsza walka o pas Łomachenki to już było lekkie przykpienie ale to już jest... Z reszta co za różnica, Lomachenko i tak znowu przegra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 10:25 AM
Post: #29
Bug RE: Gary Russell Jr
(21-03-2014 10:14 AM)Krzych napisał(a):  Nie wiem co to za pomysł
A ja wiem - kasa. Chcą Łomaczenkę jak najszybciej wyposażyć w pas, aby zwiększyć jego medialność/oglądalność. Tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 11:07 AM
Post: #30
RE: Gary Russell Jr
Trochę kiepsko im to idzie bo znowu go wstawiają do walki, której nie wygra. Jak teraz przegra to ta cała koncepcja okaże się kompletnym fiaskiem. A można było go spokojnie poprowadzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości